urzekła mnie twoja historia: o wnuczce co dziadka na wawelu ma

/ 7 odpowiedzi / 3 zdjęć
cytuje za WP: "- Ostatnio robiłam coś w kuchni, słuchałam radia, trwał wywiad z Jackiem Sasinem. Mówię do starszej córki: "Choć Ewa, Jacek mówi o dziadku". Najpierw opowiadał o ich wspólnej pracy w warszawskim ratuszu, potem przeszedł do wspomnień z 10 kwietnia. Nie mogła tego słuchać. Wyszła. Miała łzy w oczach. Osiem lat temu była przecież malutką dziewczynką, ale wciąż trudno jej przywyknąć do tego, że dziadkowie zginęli. To boli – opowiada w wywiadzie dla "Sieci" Kaczyńska, która jest mamą 9-letniej Ewy i młodszej Martyny."

przecież po tym tekście, to zapewne każdy psycholog rozwojowy w tym kraju pękł ze śmiechu... :) dla rocznego dziecka wlaczony telewizor wywoluje wieksze emocje niz babcia i dziadek... nie mowiac juz o nawiązaniu w tym wieku tak silnej więzi z dziadkami, zeby po 8 latach miec jeszcze rysy na psychice spowodowane ich smiercią.. chyba ze sama matka albo wujek do glowy jej czegos nakładli, ze dziecko ma teraz jakąś traumę.. no bo jak wytłumaczyc fakt że matka żali się jak wielką traume wywołała smierc dziadka na rocznym dziecku a pomija całkowicie fakt rozwodu, rozpadu rodziny i odejscia ojca kiedy dziecko miało 8 lat.. kiedy juz miało zbudowane silne relacje z rodzicami. to tylko pokazuje jak wielka jest patologia wokół smoleńska... nie wystarczą juz im pomniki, miesiecznice, biznes na odszkodowaniach, farsa z ekskumacjami, wawel, nazwy ulic, ... idą dalej...grają dziećmi w tej brudnej smolenskiej grze.....
jak tak Marta K. mówi trzeba jejwierzyć-pierwszemu mężowi co tak z nim prezentowała spójną rodzinę na bilboardach wyborczych,wyznała że dziuecko nie jego ! drugi mąż też chahcmęt kombinator,a teraz trzeci-ale dobrze że za kazdym razem miała ślub kościelny,teraz trzeci i w ciąży,Bóg wybacza i pozwala

(2018/04/09 19:00)
.

(2018/04/09 19:02)
Dziecko może pamiętać wiek 3 lat i to pewnie jakieś pojedyńcze sytuacje. Roczne dziecko raczej nie powinno nic pamiętać... no chyba, że "ze sama matka albo wujek do glowy jej czegoś nakładli"

(2018/04/09 21:02)

(2018/04/10 11:12)
.

(2018/04/14 07:48)
robroy.. rozwaliłeś system :D

(2018/04/16 08:08)