USG kolana

/ 7 odpowiedzi
Witam,

Potrzebuje zrobić usg kolana, lekarz skierował mnie do dr. Sankowskiego, znalazłam jeden nr tel pod którym nikt nie odpowiada (jest wyłączony) czy ktoś ma może aktualny numer lub wie jak tam się dodzwonić?

A może ktoś robił takie usg w Alfie? Jaki tam jest koszt takiego usg?
USG kolana?
Nie robiłbym nigdzie w Sochaczewie.

Polecałbym CMS w warszawie. Zajmują się na codzień kontuzjami sportowymi. Mają dobrych ortopedów i dobry sprzęt.

(2014/11/07 11:32)
I u Sankowskiego i w Alfie to chyba najlepsze miejsca w Sochaczewie.
Nie mam nr.tel.do dr.Sankowskiego ale przyjmuje w bloku na 600-lecia za sklepem LUX,jest tam tabliczka.
Nie radzę korzystać z usług szpitala bo tam prześwietlając nogę w opisie może być zawarte że obydwie kilka lat temu zostały amputowane.

(2014/11/07 11:43)
Podobno w szpitalu u nas nie robią, w ogóle nigdzie u nas na nfz nie robią tylko Sankowski albo w Alfie. O Sankowskim wiele razy słyszałam że jest bardzo dobry. Niestety na Warszawę nie ma czasu, a zresztą tam ceny powalają...

(2014/11/07 12:11)
USG kolana w NFZ?  Dobry żart :)
Żona miała mocno spuchnięte kolano że praktycznie nie mogła go zginać. Na ostrym dyżurze dali skierowanie na USG za 3 miesiące. :)

Zrobiła prywatnie gdzieś USG kolana i jak poszła do ortopedy to się okazało, że USG się do niczego nie nadaje bo robił je technik bez jakiejkolwiek wiedzy ortopedycznej i na słabym sprzęcie.

Ortopeda w jednej z lepszych prywatnych klinik w Warszawie zajmujący się rehabilitacją sportowców był w stanie z badania ręcznego więcej odkryć problemów w stawie niż z tego kiepskiego USG.
Sam polecił też miejsce gdzie zrobić USG i omówił je potem bezpłatnie.

Ogólnie kolano to bardzo ważny staw. Zła diagnoza i zły ortopeda może Ci je zniszczyć.

(2014/11/07 12:26)
Polecam doktora Artura Sankowskiego. Telefon 608 115 084 - dzwoni po 15.00. USG jednego kolana to koszt 100,00 zł. dwóch - 150,00. Byłem zapisany do CMS w Warszawie - koszt 200,00 zł za kolano. Trzeba długo czekać. Pana Sankowskiego polecił mi kolega. Nie żałuję, jestem bardzo zadowolony, gorąco polecam. Słyszałem opinię, że zrobi lepiej niż robią w stolicy.

(2014/11/13 08:25)
Robiłem rtg kolana w Sochaczewie nic nie wyszło , usg nic nie wyszło dopiero lekarz dał mi skierowanie na rezonans magnetyczny , co prawda zrobiłem prywatnie (bo na NFZ uuuu w roku 2015 w maju jakoś heh)  w Płocku na Medycznej 8 w Rezo Medica koszt 325 pln , badanie trwa około 25minut
polecam z czystym sumieniem ,

(2014/11/13 16:43)

Polecam dr Michał Bartoszewicz. Polecił mi go prywatnie ortopeda w szpitalu.

Na badaniue musiałam zaczekać 2 tygodnie bo doktor dojeżdża z Warszawy do przychodni Medicamed na Hanki Sawickiej 46 861 00 65.

Miły doktor i ponoć zna się na rzeczy. Koszt 90zł.

pozdrawiam

(2016/04/21 09:42)