Usunięcie opcji blokowania komentowania

/ 22 odpowiedzi
Zwracam się z otwartym apelem do administracji portalu o usunięcie opcji blokowania komentarzy.
Jako że w tej chwili wszechwładza jest w rękach Osieckiego to już praktycznie pod każdym artykułem na portalu widnieje czerwony napis o blokowaniu wolności słowa.

Z ekonomicznego punktu widzenia też Wam powinno na tym zależeć ponieważ możliwość komentowania zwiększy ilość odsłon artykułów a to zwiększy przychody z reklam. ;)

W pełni popieram apel Grzecha i wnoszę taki apel do władz miasta i powiatu o zaniechanie takich praktyk.
Karol

(2014/12/29 12:06)
@GRZECH

A niech sobie autor artykułu blokuje - jego wolny wybór. Ja proponuję inne rozwiązanie - jeśli chcemy komentować coś, co zostało zablokowane, a jest kontrowersyjne - zakładajmy wątek na forum o takim samym tytule w zakładce Samorząd, albo Społeczeństwo i komentujmy - to nasz wolny wybór i tego nikt nie zablokuje:). I już knebla nie ma, i wilk syty, i owca cała.

(2014/12/29 12:14)
Wbienkopopieram

(2014/12/29 13:53)
A może e-Sochaczew.pl EXTRA stworzy w gazecie specjalne miejsce aby drukować opinię internautów? coś w rodzaju stopki internautów na każdej stronie wydania gazety do danego artykułu?  

(2014/12/29 21:36)
''Wieści lub głos z forum''

(2014/12/29 21:37)
Ta jasne Tadek:) i 4-5 przyglupkowatych osób bedzie mialo wplyw na opinie około 500 osób nie myślących samodzielnie, lecz sugerujących się w życiu marnymi wypocinami waszej ekipy.w połączeniu z redakcją :)
No cóż w każdym społeczeństwie.jest odsetek ludzi upośledzonych:) 
Dawno mnie tu nie było, trochę od was odpoczalem i stwierdziłem ze znow zajrzę za dłuższy czas.Wiec delikatnie mówiąc mam w 4 literach waszą opinie:) Wyssijcie Bąka z pi...dy :) 
Grupka wszechwiedzacych i obeznanychch w każdym temacie przyglupow lokalnych zakotwiczylq się tu na stałe :) 

(2014/12/31 08:10)
@jarl,jaka trafna samoocena podsumowująca rok.

(2014/12/31 11:34)
@jarl - sylwester się zaczął? Parę setek dla kurażu i jazda po bliźnich ....
Teraz wiem, dlaczego jesteś anonim!! Z takimi kompleksami lepiej się nie ujawniać ;).

Jak już pisałem do Ciebie wcześniej :Nie żałuj, że tu zajrzałeś, żałuj tego co napisałeś 

(2014/12/31 14:11)

gaj
Sylwestrowy rap Jarla

Tak jasne jasne tak
Tadeki czterech i pięciu przy głupkowatych osób będzie miało wpływ na opinie pięciuset osób nie myślących samodzielnie lecz sugerujących się w życiu marnymi wypocinami waszej ekipy
w połączeniu z redakcją no cóż w każdym społeczeństwiejest odsetek ludzi upośledzonych(dawno mnie tu nie było) 
trochę od was odpocząłem i stwierdziłem ze znów zajrzę za dłuższy czas
więc delikatnie mówiąc mam w czterech literach waszą opinię
wyssijcie Bąka z piramidy 
grupka wszechwiedzących i obeznanychw każdym temacie przygłupów lokalnych zakotwiczyła się tu na stałe 

I kto to powiedział - Nie ma jak wolność słowa? ;)

(2014/12/31 16:25)
Nie oszukujmy się.... Te forum odwiedza maksymalnie kilkadziesiąt osób. I ułamek z nich wyrabialby opinie całego powiatu :) Ten ułamek to kilka przyglupow chcących zabłysnąć wśród.znajomych. ( patrz wydrukowali nie moja opinie, jestem zaje...sty).
Dam przykład z akcją jedz jabłka.Redakcja ogłosiła to jako sukces. Bylem i widziałem.Ludzie brali po kilka jabłek na "głowę", a menele jeszcze więcej. Po tej akcji był koncert i były tłumy. Ale w czasie samej akcji bylo tyle ludzi co w zwykly dzień. Według redakcji poszło kilka tysięcy jabłek, więc tyle osób je wzięło:) sciema :) 
Chcecie zabłysnąć. To załocie własne stowarzyszenie mianujące się jako niezależna prasa.Jako stowarzyszenie mają wiele ulg a zarabiają jak komercyjny portal i gazeta :)  Prawo jest dla cwaniaków :) 

(2015/01/01 17:38)
Ludzie, czy jest ktoś, kto wytłumaczy o co mu chodzi? 

(2015/01/02 10:58)
po części się nie dziwię że co nie którzy blokują komentowanie artykułów.

(2015/01/02 11:56)
Szanowny ''jarl'' ale nie przeszkadza Ci fakt jak Robert-cik.... tak jak piszesz.... przedstawia haniebne działania novoosieckie aby wyglądały na potężne sukcesy..... za pośrednictwem radia i ''Novoosieckich Novosci'' czyli ZiemiSochaczewskiej... czyli według Ciebie monopol na info ma tylko władza ''a opozycja do piwnicy bez prawa głosu i własnej opinii''

(2015/01/02 15:39)
''GRZECH'' napisał: Zwracam się z otwartym apelem do administracji portalu o usunięcie opcji blokowania komentarzy.
Jako że w tej chwili wszechwładza jest w rękach Osieckiego to już praktycznie pod każdym artykułem na portalu widnieje czerwony napis o blokowaniu wolności słowa.

Z ekonomicznego punktu widzenia też Wam powinno na tym zależeć ponieważ możliwość komentowania zwiększy ilość odsłon artykułów a to zwiększy przychody z reklam. ;)

Czy redakcja odniesie się do proponowanych przez forumowiczów pomysłów? Czy redakcja boi się władzy absolutnej panującej w naszym mieście? Czy gazeta e-Sochaczew.pl EXTRA stanie się pełnym i niezależnym antybiotykiem na ''administracyjną GRYPĘ Novoosiecką'' jaka panuje w urzędach naszego miasta?

(2015/01/02 15:52)
blokowanie wcale nie dotyczy jak to piszesz tadeusz nowoosieckiej grypy bo jak widzę to i inne artykuły poblokowane i gminne wcale nie związane z naszym miastem,sądzę że administrator nie ma nic do tego, autor sobie życzy zakaz komentowania i tyle ,a może i czasem ma w tym rację.

(2015/01/02 16:48)
Każdy nieuczciwy mający na sumieniu złe uczynki a udający świętego urzędas będzie blokował artykuły które są półprawdą... stronniczym niedomówieniem... i jednocześnie kwintesencją braku uczciwości i manipulacji...   od kilku lat robi to ROBERT-cik i to skutecznie... 

(2015/01/02 17:41)
oj tam tadeusz wyluzuj nowy rok wielkie zmainy może i blokowanie zniknie.

(2015/01/03 15:24)
@tadeusz czasami przyjmuje takie dramatyczne pozy ;). Ale prawdą jest, że inicjatywa blokady najczęściej wychodzi od publikujących artykuły w imieniu jednostek samorządowych. Ale są na to sposoby - potrzeba matką wynalazku.:)

(2015/01/03 23:43)
A może e-Sochaczew.pl EXTRA stworzy w gazecie specjalne miejsce aby drukować opinię internautów? coś w rodzaju stopki internautów na każdej stronie wydania gazety do danego artykułu?  

taka opcja juz byla... widocznie komus sie nie spodobalo.

a co do jarla ... smieszny gosc :) pisze: "4-5 przyglupkowatych osób bedzie mialo wplyw na opinie około 500 osób nie myślących samodzielnie, lecz sugerujących się w życiu marnymi wypocinami waszej ekipy.w połączeniu z redakcją"
w takim razie twoimi kategoriami myslac: a tv ogladasz? radia sluchasz? tam kilku "przyglupow" ma wplyw na to co mysli 30 mln ludzi...

(2015/01/04 10:38)
Zatem pora aby przywrócić równowagę miedzy ''paszkwilami'' pisanymi przez Novoosieckie propagandowe wydziały autopromocji a opiniami mieszkańców którzy przyglądają się poczynaniom urzędowego jednowładztwa sochaczewskiego!!! Ciekawi mnie stanowisko redakcji EXTRA e-Sochaczew.pl w tej kwestii...

(2015/01/04 15:08)
Na jakiej podstawie kilka osób ma robić za opinie całego powiatu?Wystarczą osoby z redakcji. Każdy te informacje zinterpretuje według siebie, ale opinie 5 osób jako zdanie całej społeczności to jest gnój.

(2015/01/06 20:24)

Uzurpatorzy jedni!!!! Jak możecie wygłaszać opinie na forum!!!! Jeszcze ktoś usłyszy i ......
Przecież to @jarl ma robić za opinie całego powiatu, a nie wy :))).

P.S. zapewniam, że opinie które zamieszczam na tym forum są moim prywatnym zdaniem, nie mam zamiaru być "ciałem opiniotwórczy", nie zamierzam wpływać na przekonania kogokolwiek i nie życzę sobie, aby ktokolwiek uważał za "gnój" moje zdanie na temat pojawiających się na forum artykułów, gdy jednocześnie ten ktoś stosuje jedynie personalne ataki mające na celu obrażanie osób zamieszczających swoje opinie na forum.

P.S.2 @jarl - a nie mógłbyś się tak przenieś na ziemia-sochczewska.pl, albo sochaczew.pl? Tam tłoku nie ma, ale są publikacje zgodne z Twoim sposobem myślenia, ciekawe, obiektywne i zaangażowane (sic!). Nawet mógłbyś podyskutować sam ze sobą. Tam byś się odnalazł - gwarantuję.
Po co to przyłazić tutaj, do tego siedliska dekadencji, babrać się w tym "gnoju" i wyżywać na innych. Kończ Waść, wstydu oszczędź (sobie).

(2015/01/07 09:53)