Usuwanie aut sprzed dworca PKP

/ 80 odpowiedzi
M Jestem tu krytykowany za prawie wszystkie posty ale swojego zdania nie zmienię.
 Ma byc za darmo,tanio czy porządnie?

(2012/09/07 10:07)

M Jestem tu krytykowany za prawie wszystkie posty ale swojego zdania nie zmienię.
 Ma byc za darmo,tanio czy porządnie?

@Olaf - Ty naprawdę masz problem z logicznym myśleniem. Ustalmy jedno - to Ty najpierw zaatakowałeś - dla przypomnienia - źle parkujace "matoły" oraz LALE co nie czekaja na męza tylko przyjeżdzaja i parkuja drugi samochod... Więc się nie dziw, że jak atakujesz, to jestes celem kontrakataku.... Logiczne.

(2012/09/07 17:28)
OlaFasola, chcesz mnie zabić śmiechem? Te twoje wypociny to wprost Himalaje głupoty w stanie czystym wprost krystalicznym

(2012/09/08 16:32)
A co mnie to obchodzi ?? aJ lubię chodzić na pieszo innym też polecam, dobre dla zdrowia i urody.

(2012/09/08 16:34)
aJ lubię chodzić na pieszo innym też polecam, dobre dla zdrowia i urody.

No i chyba chłopie za mało spacerujesz :))))
Ty nie widzisz różnicy miedzy liczbą zaparkowanych samochodów a liczbą miejsc parkingowych?
Skoro władza nie jest od tego by służyć swoim wyborcom to od czego jest się zapytam może mi odpowiesz? Może od marszów i wieców?
Jesteś jak to nazwałeś krytykowany, bo każdy post, który piszesz jest jak napisał Jacek oderwany od rzeczywistości. Piszesz jakieś farmazony o UE, o konkurencji? Co to ma wspólnego z tematem parkingu?

Na czym opierasz tezę że burmistrz wie o braku parkingu przy pekapie?

to dopiero chłopie jest niebywała mądrość i bystrość z Twojej strony :))))) Pomijam już fakt, że obiecywane to było w kampanii wyborczej, ale do jasnej anielki ten gość jest burmistrzem miasta Sochaczew. Czy to nie wystarczy by wiedzieć o braku parkingu w tak newralgicznym miejscu dla wielu mieszkańców naszego miasta jakim jest dworzec PKP??

aha i prosiłbym byś przyhamował z inwektywami pod moim adresem, bo możesz przesadzić Panie Szlachcic.

(2012/09/19 12:05)