Uuu, zawirował świat, czyli rotacja stanowisk

/ 17 odpowiedzi
Znowu mam refleksję powyborczą. 
Tu i ówdzie "chodzą słuchy" o rotacjach personalnych na wyższych szczeblach w powiecie. Sprawa niby naturalna po wyborach.
Nasuwa się mi jednak taka myśl, czy nowa prawa i sprawiedliwa władza nie powinna w celu uzyskania transparentności swoich działań ogłaszać konkursów na te stanowiska? Przecież nie przyjmie scenariusza obsadzania stanowisk kandydatami wg kryteriów, że są "swoi", a kompetencje nabędą w trakcie.
Formalnie przecież, prawi i sprawiedliwi (i kręgi zbliżone) takim postępowaniem się brzydzą, bo tak to robią CI INNI, a teraz ma być inaczej. 
Popatrzymy nowej władzy na ręce "w tym temacie"? :)
" tu i ówdzie chodzą słuchy""prawi i sprawiedliwi"

I ty zarzucasz manipulacje innym,  a sam nie podajesz konkretów tylko smarujesz plotkami i domyslami na forum:)

P. Przymyslaw G. też tak mawiał o bombie medialnej od strony miasta. Przegral w sądzie.

Jak juz będziesz miał konkrety o nieprawidłowościach w rozstrzyganiu przetargów na stanowiska to chętnie poczytam. 
A i proponuje zgłosić to do prokuratury jak zrobił to Wspomniany w innym temacie p. Ziółkowski :)

(2014/12/11 14:03)
@Jarl

Nie ma przetargów na stanowiska (sic!), tylko powinny być konkursy. 
No chyba, że zaangażowanie finansowe w kampanię wyborczą jest jakąś formą "przetargu".

I mam nadzieję, że nie będzie jakichkolwiek nieprawidłowości.
"prawi i sprawiedliwi" - to domniemana przeze mnie deklaracja światopoglądowa tych ludzi, a nie przytyk w ich kierunku. W tym przypadku, też mam nadzieję, że tacy są.

I co Ty tak "z czapy" z tym zgłaszaniem do prokuratury?
Obsesja jakaś, czy sposób na życie? ;) (żarcik taki)

(2014/12/11 14:53)
Masz nadzieje,  ze niedochodzi do nieprawidlowosci, ale w pierwszym poście sugerujesz co innego.Twierdzisz w nim że zasłyszales informacje o nieprawidłowościach w związku z rotacja pracowników, więc jeżeli wszedłeś w posiadanie takich informacji to powinieneś złożyć doniesienie do prokuratury.
Twój wpis otwierający temat, jest skonstruowany tak,  że przeciętny zjadacza chleba wyrobi sobie jednoznaczna opinie. Czyli zacznie oceniać tych pracowników zgodnie z twoją wolą. 
Właśnie tak wygląda to,  o co pojawiały w innym temacie:)

(2014/12/11 15:22)
*Właśnie tak wygląda to,  o co pomawiales innych w innym temacie:)

(2014/12/11 15:25)
Znowu mam refleksję powyborczą. 
Tu i ówdzie "chodzą słuchy" o rotacjach personalnych na wyższych szczeblach w powiecie. Sprawa niby naturalna po wyborach.
Nasuwa się mi jednak taka myśl, czy nowa prawa i sprawiedliwa władza nie powinna w celu uzyskania transparentności swoich działań ogłaszać konkursów na te stanowiska? Przecież nie przyjmie scenariusza obsadzania stanowisk kandydatami wg kryteriów, że są "swoi", a kompetencje nabędą w trakcie.
Formalnie przecież, prawi i sprawiedliwi (i kręgi zbliżone) takim postępowaniem się brzydzą, bo tak to robią CI INNI, a teraz ma być inaczej. 
Popatrzymy nowej władzy na ręce "w tym temacie"? :)

@wbienko

I tym wpisem całkowicie potwierdziłeś moją długo skrywaną przed wszystkim tezę: JESTEŚ ZATRUDNIONY W E-SOCHACZEW NA NIEJAWNYM ETACIE "NAKRĘCACZA RUCHU NA FORUM".
Zapewne polujesz na jakąś ciepłą posadkę w powiecie (tam ponoć mają się pojawić wakaty) i specjalnie poruszasz ten temat. Zostałeś przejrzany na wylot! :);)

(2014/12/11 16:51)
Coś w tym jest :) ciekawe czy to prawda :)Póki co nie chcę wydawać wyroków wobec specjalisty z branży IT ( znalazłem w KRS) :)

(2014/12/11 17:01)
 Zirgu2 i jarl krytykujecie innych za rzekome  insynuacje czy domniemania i równocześnie posługujecie się tą samą metodą  cyt " polujesz na ciepłą posadkę w powiecie, coś w tym jest, ciekawe czy to prawda". A Wbienko pragnę uspokoić- prawi i sprawieliwi stosują tylko najwyższe standardy. To , że hofmanią to wina Sikorskiego a jego na szczęście w powiecie nie ma.

(2014/12/11 17:46)

@Zirgu2

Co za przenikliwy umysł !!!!
Ale nic z tych rzeczy :))))). Nie trafiony, o zatopieniu nie wspomnę.

Robotę mam. Fakt, jest związana z kilkugodzinnym siedzeniem przy komputerze, ale polega zupełnie na czymś innym. W przerwach wolę zaglądać na forum e-socho zamiast na jakieś onety, wp czy inne zamulacze typu Twarzoksiążka.  Czasami nawet tu da się o czymś podyskutować....  Taki jakiś dziwny jestem :).

No i musze zadbać o wylot, aby @jarl mnie nie przejrzał, bo widzę, że szperać zaczął :))))

@jarlu drogi, a co byś chciał jeszcze wiedzieć?

(2014/12/11 17:54)
Jeżeli inni mają prawo do insynuacji czemu ja mam nie mieć. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie:)
A co do tej teorii o "napedzaczu ruchu na forum" to naprawdę ciekaw jestem czy to jest prawda. Bo to ze są tu Fejk konta przypuszczam od dawna. Ostatnio przy jednym z konkursów na e Sochaczew jedna osoba aby uzyskać nagrodę sama przyznała się, że nie skopiowala odpowiedzi lecz wysłała z 2 kont.
Zaraz padnie twierdzenie,  że ja też jestem czyimś multikontem. Zawsze można to zweryfikować, a administracja wam w tym może pomóc:) 

(2014/12/11 18:00)
Dolicha! Nikt na tym forum nie ma poczucia humoru i nie domyślił się, że to żart! :-);-)

(2014/12/11 18:11)
Wbienko, jeżeli chodzi i ciebie to nie chcę nic więcej wiedzieć.:) Jeżeli twierdzisz,  że nievjestes tym "napedzaczem" nie mam powodów aby ci nie wierzyć:)Podoba mi twoja wysoka kultura osobista w rozmowie z ludźmi o odmiennych poglądach (sam czasem przeginalem w dyskusjach) Co do udzielania się na e- Sochaczew mam podobnie jak ty ( ale inaczej interpretuje zdarzenia w życiu Politycznym) :)

(2014/12/11 18:12)

@jarl

żyjemy w Wolnym Kraju. Nasze prawo wyrażać nasze opinie.

(2014/12/11 18:29)
wbienko
Szanowny Panie chcąc aby Pana spokój był na pierwszym miejscu proponuję zaniechać dyskusji z tymi prymitywami typu Jarl , lub Zirco . To ludzie bez warstw mózgowych , to kundle , a do tego z pchłami . No pieski do roboty , macie co kąsać.Tylko te stare ząbki nikogo nie uszkodzą.

(2014/12/11 19:57)
WbienkoSzanuję twoją opinię i poglądy,  chociaż często mam odmienne zdanie.Jednakże ubolewam nad wpisami podobnymi do stawika.Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i poglądów. Ale nie każdy potrafii merytorycznie argumentowac. Oby przybywało takich użytkowników jak ty.Reszta to margines społeczny.

(2014/12/11 21:17)
O wiele rzeczy umiem się kłócić, o niewielu rzeczach umiem dyskutować. Tak bym to podsumował (jak i wiele innych wątków) i zostawił.Trudno jest rozmawiać na tematy zbyt ogólne. To jest raj dla kłótliwych, zaś katorga dla dyskutantów.

(2014/12/11 22:59)
@stawik12
Zapewniam, że mam wystarczająco dużo pokoju w sobie i nie mam zamiaru go marnotrawić na jałowe spory. Jest takie słowo: eskalacja, najczęściej używana w kontekstach:-eskalacja konfliktu,-eskalacja agresji,-eskalacja nienawiści,-eskalacja przemocy,-eskalacja wrogości,-itd. itpWystarczy przestać i zaczynają się dziać cuda.
O kurczę, ale mnie poniosło :))), czyżby to atmosfera świąt?

(2014/12/11 23:41)
''wbienko'' napisał : Zapewniam, że mam wystarczająco dużo pokoju w sobie i nie mam zamiaru go marnotrawić na jałowe spory. Jest takie słowo: eskalacja, najczęściej używana w kontekstach:
-eskalacja konfliktu,
-eskalacja agresji,
-eskalacja nienawiści,
-eskalacja przemocy,
-eskalacja wrogości,
-itd. itp
Wystarczy przestać i zaczynają się dziać cuda.

O kurczę, ale mnie poniosło :))), czyżby to atmosfera świąt?

''Novoosiecka Eskalacja Miejska''

Szanowny ''wbienko'' w naszym mieście niedługo przed kościołem stanie kamień :
-eskalacja konfliktu,
-eskalacja seksszkoleń
-eskalacja agresji,
-eskalacja nienawiści,
-eskalacja przemocy,
-eskalacja wrogości,
-eskalacja władzy,
-eskalacja polityki,

(2014/12/11 23:59)