Uwaga na bankomaty w Sochaczewie

/ 7 odpowiedzi
Moi drodzy dziś dostałem informację z banku, że z mojego konta przy użyciu karty płatniczej wypłacono 800 funtów w Londynie. Najprawdopodobniej dane z mojej karty zostały zeskanowane przy transakcji wypłaty pieniędzy dokonywanej w ostatnią niedzielę w jednym z bankomatów w Sochaczewie, przy ul. Żeromskiego. Proszę sprawdźcie swoje konta.

oko
Ale chyba pamiętasz z jakiego bankomatu korzystałeś? Jak tak to napisz który to, tak jeszcze bardziej pomożesz innym. Dzięki

(2015/06/30 17:59)
adres bankomatu oczywiście znam ale z uwagi na postępowanie karne w tej sprawie jakie wszczęto z mojego zawiadomienia nie będę podawał szczegółów. Nadmienię tylko, że bankomat znajduje się blisko skrzyżowania Warszawskiej i Żeromskiego. Ale myślę, że problem może dotyczyć nie tylko jednego bankomatu. Poczytajcie również forum Żyrardowa bo tam ten problem też jest opisywany.

(2015/06/30 19:55)
Tam jest chyba kilka bankomatów, z którego banku to był bankomat?

(2015/07/01 09:42)
blisko skrzyżowania ul. Warszawskiej i Żeromskiego są dwa bankomaty
Euronet przy Credit Agricole i po drugiej stronie ulicy TF SKOK

(2015/07/01 10:34)
Nie masz żadnej pewności w którym momencie została Ci zeskanowana karta. Inną sprawa jest to że w momencie wykrycia i demontażu w danym bankomacie nakładki skanującej karty powinno to być ogłoszone do publicznej wiadomości by ludziska mogli w jakiś sposób zabezpieczyć swoje oszczędności. 

(2015/07/01 14:53)
fakt, że nie mam pewności gdzie zeskanowano kartę, ale takie rzeczy po pierwsze najczęściej dzieją się w bankomatach, a po drugie złodzieje wybierają pieniądze z konta niedługo po zeskanowaniu danych z karty. W moim przypadku wszystko wskazuje, że do zeskanowania karty doszło w jednym z bankomatów w Sochaczewie, w dniu 28 czerwca kiedy dokonywałem dwukrotnie wypłaty z tego samego bankomatu, a do wypłaty pieniędzy z mojego konta doszło 30 czerwca w Londynie. Piszę to dla wzmożenia Waszej ostrożności przy korzystaniu z bankomatów w Sochaczewie.

(2015/07/05 17:20)

(2015/07/05 19:36)