Uwaga na nową piekarnie oskroba!!!!

/ 23 odpowiedzi
Witam założyłem konto na tym portalu aby przestrzec wszystkich przed nowym sklepem firmowym OSKROBA przy ul.pokoju!!jest dość drogo ale najgorsze że zatrułem się pączkami i to dość poważnie !!! zamierzam zgłosić sprawę do sanepidu!!!
A mi zawsze ich wypieki w Warszawie smakowały. Czy to chleb czy pączki czy drożdżowe.
Ale cóż. Pewnie franczyza jak da grasso i co lokal to inna pizza/chleb.

(2011/02/16 15:07)
mi też skuszony doświadczeniami ze sklepem w Żyrardowie ucieszony że i w naszym pięknym mieście można zakupić te produkty ale się bardzo przykro rozczarowałem!! ponad to dowiedziałem się że te produkty są mrożone i odpiekane na miejscu. tak czy tak niestety ja już tam więcej nie pójdę.

(2011/02/16 16:36)
kukacz to ile tych pączków zjadłeś że się zatrułeś? Za dużo słodkiego też nie można zjeść naraz;)

(2011/02/16 16:37)
3 pączki zjadłem :) i starczyło :)

(2011/02/16 17:03)
Niestety start mieli Kiepski I tak będzie zawsze Dla nich liczy sie tylko sprzedanie towaru nie istotne czy zjadliwe

(2011/02/18 15:46)
ale masz jakąś szczególną wiedzę, że tylko dla nich liczy się wyłącznie sprzedaż? a dla innych nie?
sorry ale jak widzę na jakimkolwiek forum, że ktoś się dopiero co zarejestrował, i zaczyna od krytykowania kogoś, to budzą się pewne podejrzenia

(2011/02/18 17:19)
To nie jest tylko moja opinia Sa osoby które na własnej skórze odczuli produkty tego sklepu Coś jest nie tak z tymi produktami jesli ludzie na mieście już gadają Jestem przeciętnym konsumentem i po takich rewelacjach nie będę ryzykowała zdrowia mojej rodziny Jesli Kyle masz ochotę tam robić zakupy to twoja odrębna sprawa Nie moja wyraziłam swoją opinie do czego mam prawo

(2011/02/18 17:36)
kukacz myślę, że masz strasznie szybką przemianę materii he he piekarnia została otwarta o godz 8:00 a ty juz o 13 się zatrułeś, nie za szybko ???????????????? ja się osobiście cieszę że taka piekarnia jest w Sochaczewie i będę stałą klientką , pozdrawiam

(2011/02/18 17:37)
Kukacz nie wiem jak żeś to zrobił że się zatrułeś tymi pączkami?? ja już drugi dzień robię zakupy w tym sklepie w tym też pączki i jakoś nie udało mi się zatruć tymi pączkami...może jednak nie były to pączki :) dla mnie ta OSCROBA to normalny sklep nie można narzekać, kupuje od dawna  w tych lokalach i nigdy nie miałem żadnego problemu.... a raczej pieczywo idzie z jednego magazynu, czy to do Sochaczewa czy Warszawy. 

(2011/02/18 18:27)
heh fakt cos koles krecisz, rano polecial po paczki a o 13 juz mial zalozone konto i byl powaznie zatruty aaa co wiecej juz chyba byl i po odtruciu bo zdolal cos napisac hehehe
ciekawe... jak widac konkurencja nie spi ;)

(2011/02/18 21:23)
Widać że kolo kręci, tylko po co każdy ma swój smak i gust, jak dotąd zaopatrywałem się na warszawie w tym sklepie i nie narzekam, a przedewszystkim nigdy się nie strułem pączkiem a lubię bardzo paczki. Co prawda ceny są jakie są ale w wawce jest drożej.Teraz pod domem mam ten sklep.

(2011/02/19 01:33)
jak widać....konkurencja nie śpi... myślę, że czy będzie powiedziane źle, czy dobrze, pieczywo jako podstawa pożywienia i tak się sprzeda... ja osobiście kupiłam, spróbowałam, nie zatrułam się, więc myślę że jest ok. Cena również mnie nie poraziła, napewno można by wskazać miejsca w Sochaczewie gdzie pieczywo jest droższe... A co przyjemne, Panie podają pieczywo w rękawiczkach, więc uważam że nawet jeżeli to sieciówka, to milion razy czyściejsza niż nie jedna budka z pieczywem, gdzie Pani przebiera, wybiera, dłubie w nosie tą samą ręką.

(2011/02/19 12:09)
A co przyjemne, Panie podają pieczywo w rękawiczkach, więc uważam że nawet jeżeli to sieciówka, to milion razy czyściejsza niż nie jedna budka z pieczywem, gdzie Pani przebiera, wybiera, dłubie w nosie tą samą ręką.

ano wlasnie najgorsze te budki gdzie nawet biezacej wody do obmycia raczek nie ma

(2011/02/19 22:03)
Powiesz źle o burmistrzu Osieckim to na pewno jesteś jeden ze zwolnionych z UM, kiedyś mówiłeś dobrze o burmistrzu Czubackim to na pewno byłeś pracownikiem UM albo członkiem rodziny pracownika UM. Powiesz źle o jakimś sklepie to na bank jesteś z konkurencji.

kukacz przyznaj się gdzie otworzyłeś swój geszefcik ;)

(2011/02/20 20:02)
mili państwo nie wiem kiedy sklep był otwarty w godzinach rannych byłem na targu przechodziłem obok i kupiłem potem źle się czułem zarejestrowałem się bo mnie to zbulwersowało i tyle jak państwo nie chcecie to nie wierzcie nie życze dobrze ani źle tej piekarni ja poprostu pączków już tam nie kupie i tyle a jak ktoś chce niech kupuje i tyle.
a tu relacja prawdopodobnie pracownika
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,391514,0,0

(2011/02/22 10:49)

Witam,

Jak wysyłam  żonę do sklepu po ciasto to zawsze jej zastrzegam nie znoś mi trocin z oskroby. Możesz kupić wszystko byle nie to. "Piekarnia domowa" "Piekarnia Staropolska" lub inne ale nie te trociny. Szczególnie makowiec czuć jakimiś konserwantami chemią, odbija się z żygami. Ciastem powinno się delektować a nie żygać. Zapewne to tak zdrowe jak McDonalds tyle że McDonalds jest chociaż smaczny.

Zresztą wystarczy poczytać jakie warunki panują przy produkcji. Ponizej link

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,391514,0,0

(2012/10/27 17:34)
Kukacz dobry jesteś kolo ! Szedłeś wszedłeś wyszedłeś zjadłeś zesrałeś-wyrzygałeś i się na e-sochaczew zarejestrowałeś:-) Fajna wyliczanka. Sam siebie zgłoś do sanepidu za krętactwo i wyrabiania komuś złej opinii. Tak piszesz, jakbyś tego dnia tylko żarł tylko pączki. Matko! mi po jednym jest niedobrze bo ogólnie pączki do lekkich przekąsek nie należą, a ten zeżarł 3 i brzuch go rozbolał bo pączki podobno były zatrute hehehehehehehehehe.

(2012/10/27 20:56)
O fax!!! Spójżcie na wizytówkę Kukacza!!!! Już wiadomo, od czego go brzuch rozbolał hehe

(2012/10/27 20:58)
Kolejny mądrala który wstydzi się swojego nazwiska.  A czym cię ojciec zrobił?

(2012/10/27 23:51)
Przeciez to nie jest zadna piekarnia. Tam maja mrożone pieczywo, bulki, paczki i to  wszystko jest tylko odgrzewane. Na dodatek z masą chemii...

(2012/10/28 11:37)
Oj ludzie, ludzie... W 95% PIEKARNI zwykła kajzerka jest półproduktem... Bo zwyczajnie nie opłaca się robic na świeżo. Nie bronię Oskroby, bo nie kupuję w niej, ale rozejrzyjcie się dookoła. Co jecie. I gdzie jest więcej chemii a gdzie jej nie ma wogóle. Najlepiej chleb upiec samemu i ilość chemii będzie ograniczona - co nie oznacza, że wolny od niej wogóle. 

(2012/10/29 09:09)
Piszecie o rzeczach o których nie wiecie nic. Owszem pieczywo jest robione z mrożonek ,lecz jest to ciasto mrożone ......i później wypiekane.Bez konserwantów. Kolega który zatruł się pączkami musiał wcześniej zjeść coś co sam ugotował lub co ugotowała mu żona lub tęściowa skoro się dobrze ubezpieczył. Jem to pieczywo i jest naprawdę dobre, nigdy nie miałem po nim jakich kolwiek przykrości!!! KTOŚ ROBI KRECIĄ ROBOTĘ! SPRÓBUJCIE A POTEM OCENIAJCIE!!!
Każdy morze spróbować i każdy może ocenić!!!

(2013/05/25 21:36)
kupowałam 2 razy rogaliki z morelą i niestety ale na 20 ponad połowa była bez moreli a szkoda ;(

(2013/05/27 16:57)