UWAGA!!!! PSEUDO - BUDOWLAŃCY MIK MARIUSZ I WACŁAWSKI ANDRZEJ

/ 2 odpowiedzi
  Witam  poszukuję osób, które w poszukiwaniu  firmy remontowo- budowlanej,miały takiego pecha jak my  i trafiły na tych panów.  Celem moich poszukiwań jest znalezienie innych osób, które zostały potraktowane tak jak my i chcą przyłączyć się do sporządzanego właśnie przez nas pozwu sądowego.  Jednocześnie chcę swoim wpisem przestrzec ich potencjalnych, przyszłych klientów.
  Firma MARIUSZ MIK Z TERESINA  rozpoczęła u nas prace kompleksowego remontu części domu w ustalonym wcześniej terminie.... i to właściwie jedyna pozytywna opinia na ich temat.  Potem już można by wymieniać szereg nieprawidłowości i usterek które chcieli wykonać , bądź też z powodu naszego niedopatrzenia  udało im się je zrobić.  Na wszelkie uwagi co do jakości ich prac reagowali nerwowo i "fochem " z ich strony kończyła się rozmowa  Co do jakości ich pracy  - pozostawię bez dalszego komentarza, będzie to analizować inna instytucja  ale ostrzegam Państwa przed wypłacaniem im ZALICZEK!!!!!  Domagali się jej wypłaty jeszcze przed rozpoczęciem prac - na co oczywiście się nie zgodziliśmy.  Jednak po ok 5 przepracowanych dniach, uznaliśmy że wypłacimy im nawet wyższą kwotę niż ta o którą prosili a także znacznie przewyższająca wartość wykonanych dotąd prac - tak by zachęcić ekipę do pracy.  I to był nasz największy błąd!!!!!  Pieniądze wzięli i już więcej się u nas nie pojawili.....  Na dźwięk naszych telefonów panowie  milczą jak zaklęci  - ale gdy dzwonimy z nieznanego im numeru ochoczo odbierają , po czym oczywiście przerywają połączenie.  Po zgłoszeniu sprawy na policję - MARIUSZ MIK  zadeklarował funkcjonariuszowi w rozmowie telefonicznej że zwróci nam nadpłaconą zaliczkę ale oczywiście dotąd tego nie zrobił.  Korespondencji wszelakiej również nie odbiera.  Stwierdził, że nic nie jesteśmy w stanie mu zrobić bo o zbyt małą kwotę toczy się spór.  Jego ogłoszenia dotyczące ofert solidnego wykonywania dużego zakresu  prac remontowych wciąż pojawiają się na wszelkich portalach ogłoszeniowo - informacyjnych a pozytywne opinie na ich temat wyrażają jak się okazało - członkowie rodziny.  Zachęcam więc innych poszkodowanych lub zainteresowanych do kontaktu ze mną - wszak odzyskanie  pieniędzy jest dla nas ważne ale równie ważne wyeliminowanie TAKICH PRZEDSIĘBIORCÓW  z naszego otoczenia.  Takie zachowanie nie może pozostać bezkarne...
Doradzam unikanie kontaktu z w.w.i nie wystukiwanie w swoich telefonach numerów 781 227 967 i 666 340 988    Pozdrawiam

(2014/10/14 17:45)
Witam a u mnie robili docieplenie solidne wykonanie, mozna przyjechac i obejrzec budynek, a zaliczkami sie zabezpiecza przed nieuczciwymi płatnikami, ja jestem zadowolony i polecam

(2014/10/14 18:05)