UWAGA WŚCIEKLIZNA

/ 26 odpowiedzi

• konto usunięte

miasto Sochaczew
 Dotyczy forum www.e-sochaczew.pl

Od pewnego czasu wrogowie Polityczni Burmistrza rozpoczęli brutalną , zajadłą pełną kłamstw i oszczerczych pomówień walkę polityczną z Władzami miasta w tym w szczególności skierowaną przeciwko Burmistrzowi.
 Zwracam się do mieszkańców aby  nie brać na poważnie tych  oszczerstw, ci ludzie po prostu dążą do destabilizacji w naszym mieście i jak hieny dążą do objęcia stołów aby znowu  niszczyć miasto.
 Wysłałem też stosowne pismo o podjęcie kroków prawnych przeciwko tym ludziom, którzy dostali Wścieklizny  Politycznej przed nadchodzącymi wyborami w przyszłym Roku.

Czy zaufali byście Państwo osobom które w tak nikczemny sposób uprawiają Politykę?
Buaahahahaha   :D :D :D :D

(2013/11/08 12:12)

(2013/11/08 12:19)
Hejka kolego, ja tam od polityki jestem jak najdalej, wystarczy jak powiem, że brzydzę się nią oraz, że na prawde mało jest rzeczy na tym świecie które interesują mnie mniej :) taki tam wioskowy chłopak, ale... ostatnio byłem u burmistrza na rozmowie w sprawie modernizacji ulic dolnej, tartacznej, oraz jak zapowiadział Pan burmistrz - ulicy miłej w roku przyszłym. Pan Osiecki zapewnił mnie o tym, że w roku 2013 ruszy przebudowa 2 pierwszych ulic a w roku następnym zrobią ulicę Miłą. Jak do tej pory nie widać maszyn budowlanych, niedługo będą przymrozki a o remoncie cisza. Nie jest moim celem się żalić na forum jednak, jeżeli ktoś robi z gęby cholewę to nie jest wart mojego zainteresowania. Mam jednak nadzieje, że Pan Osiecki jest facetem honorowym i dotrzyma słowa. Jak będzie - zobaczymy.

(2013/11/08 14:51)
 Dotyczy forum www.e-sochaczew.pl

Od pewnego czasu wrogowie Polityczni Burmistrza rozpoczęli brutalną , zajadłą pełną kłamstw i oszczerczych pomówień walkę polityczną z Władzami miasta w tym w szczególności skierowaną przeciwko Burmistrzowi.
 Zwracam się do mieszkańców aby  nie brać na poważnie tych  oszczerstw, ci ludzie po prostu dążą do destabilizacji w naszym mieście i jak hieny dążą do objęcia stołów aby znowu  niszczyć miasto.
 Wysłałem też stosowne pismo o podjęcie kroków prawnych przeciwko tym ludziom, którzy dostali Wścieklizny  Politycznej przed nadchodzącymi wyborami w przyszłym Roku.

Czy zaufali byście Państwo osobom które w tak nikczemny sposób uprawiają Politykę?

Chłopkuuu , idź się wypałuj ! I nie żebrz o głosy dla burmistrza  , każdy z nas jest dorosły i wie na kogo odda swój głos , a twoje apele i straszenie krokami prawnymi jest na poziomie przedszkola!

(2013/11/08 22:57)
Olaf, to jest forum i każdy kto w kulturalny sposób przedstawia swoje poglądy ma do tego prawo zgodnie z regulaminem, który Ty często przekraczasz prowokując swoimi żenującymi i niegrzecznymi wypowiedziami. Radzę nie ośmieszaj się zakładając taki wątek, przeciwko wściekliźnie można się zaszczepić ha ha ha...Szkoda Twojego wysiłku bo kolejny raz wystawiasz się na pośmiewisko.

Karol

(2013/11/08 23:14)
 Karol na pośmiewisko wystawiają się wszyscy ci nieszczęśliwcy dla których to przegrana z prawicą stanowi tak wielki powód do frustracji i  zniżania się do  tak niegodziwego sposobu uprawiania polityki. Dla mnie to najmniejszy problem, ktoś tam zawsze musi rządzić , ja radzę sobie sam.Żal tych ludzi dla których miejsce w RM stanowi być albo nie być. No ale jak mają  robić coś pozytywnego dla miasta skoro nie potrafili zrobić coś dla siebie. Nieudacznicy życiowi mogą zapewnić sukces temu miastu? Uwierzę jak zobaczę:)

(2013/11/09 09:27)
Olaf a jak nazwiesz człowieka który uprawia nepotyzm i niszczy sportowe zapędy młodzieży? można powioedzieć że nawet dzieci?

(2013/11/10 02:16)
Pokaż mi tego człowieka to ci powiem.

(2013/11/10 09:33)
Nie wiesz o kim piszę? O twoim idolu - burmistrzu. Gdybyś miał choć trochę chęci i porozmawiał z ludźmi to dowiedziałbyś się wielu ciekawych rzeczy na jego temat. I nie chodzi mi tu o plotki tylko o fakty.

(2013/11/10 11:27)
 To najpierw zacznij pisać prawdę. Był Czubacki narzekaliście na okrągło, był nie dobry, jak odszedł to się okazało że był dobry. Hucpa PO w naszym mieście. I tak nie macie szans, jedynym kandydatem na Burmistrza który mógłby zagrozić Osieckiemu jest kandydat SLD jeśli wystartuje w tej roli i zapewne uzyska poparcie prawicowego środowiska jeśli obecny Burmistrz w I turze odpadnie. PO w tym mieście , Zapomnijcie!!!

(2013/11/10 12:29)
Olaf ty to masz zryty łeb, tak się składa że nienawidze frajerstwa które obecnie nami rządzi, jednak nie mam klapek na oczach i wiem bardzo dużo o miłościwie nam panującym burmistrzu. Wiem o nim pewne rzeczy ponieważ dotyczą one bliskich mi osób i dlatego wiem że to prawda.A nazywanie szamba perfumerią tylko dlatego że poprzednik był jeszcze gorszy? Dla mnie to brak elementarnej logiki.

(2013/11/10 12:48)
Zryty łeb to masz ty, jak prawica poprze dajmy na to pana Masłowskiego to też wszystkiemu złemu na tym świecie będzie pan Masłowski. Nawet nie potrafisz myśleć tylko pleciesz trzy po trzy  co ci tam na zebraniach do tego pustego łba wpoją. Ja się plotkami nie interesuję, mam kupe roboty na co dzień a z tego co widzę rozwój miasta w obecnej formie  uznaję za satysfakcjonujący.

(2013/11/10 13:23)
Czyli nie obchodzi cie czy ktoś stosuje nepotyzm, jest łapówkarzem i do tego niszczy rozwój sportowy dzieci? 

(2013/11/10 13:34)
No ale mimo tych zarzutów które wymieniłeś popierasz Donalda Tuska.

(2013/11/10 13:36)
kretynie nie piszę o burmistrzu jako o członku jakiejś partii tylko o człowieku, tak trudno ci to pojąć?

(2013/11/10 13:37)
"No ale mimo tych zarzutów które wymieniłeś popierasz Donalda Tuska." gdybyś czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś co o nim myślę, ale tego od ciebie nie wymagam

(2013/11/10 13:39)
To ty jesteś kretynem bo zarzuty które wymieniłeś dotyczą szefa twojej partii i nie obrażaj chamie a jak jesteś głodny to tam na dole przy kościele wydają posiłki dla ubogich tylko warunek, musisz być trzeźwy!

(2013/11/10 13:42)
"No ale mimo tych zarzutów które wymieniłeś popierasz Donalda Tuska." gdybyś czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś co o nim myślę, ale tego od ciebie nie wymagam

O myśleniu to ty lepiej nie mów, możesz rywalizować co najwyżej z muzułmanami ich szczyt IQ wynosi podobnie jak twój, może być jedynie dwucyfrowy-udowodnione naukowo. Ja mam 117.

(2013/11/10 13:51)
Widzisz i tu pokazałeś jaki z ciebie idiota - brak argumentów zmusił cie do zajęcia sie moim nickiem hahaha. A tak się składa że tuskowi i komorowskiemu niegy nie podałbym ręki bo uważam ich za zdrajców narodu.Aha jeszcze jedno - potrafisz odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie? Ale tak konkretnie, bez jechania od razu w politykę. Wydaje mi się że nie. Wg. twojego rozumowania ludzie w Polsce dzielą się na 2 kategorie:1. dobrzy- przeciwnicy PO2. źli      - co którzy PO popierająi nie istnieje nic pomiędzy - tak jak nie ma różnicy pomędzy twoim łbem a balonem - jedno i drugie jest w śrotku puste

(2013/11/10 13:52)
" O myśleniu to ty lepiej nie mów, możesz rywalizować co najwyżej z muzułmanami ich szczyt IQ wynosi podobnie jak twój, może być jedynie dwucyfrowy-udowodnione naukowo. Ja mam 107."

hahahahaha, jesteś zajebistyhttp://www.iq-test.pl/statystyki-ue-iq/

(2013/11/10 13:56)
To akurat ja piszę argumentami a ty rzucasz obelgi pod moim adresem. Nie obchodzi mnie z jakiej partii jest Burmistrz, czy bez partii ale brzydzę się kłamstwem a właśnie hipokryci rozpoczęli tą nikczemną załganą kampanię przeciwko Burmistrzowi.

(2013/11/10 14:07)
 No i strzeliłeś sobie gola, ponad 50% społeczeństwa to ludzie słabo wykształceni, biedni czerpiący informacje  najwyżej jednego źródła, nie czytajacy książek itd.

(2013/11/10 14:11)
Opanuj sie człowieku, ja nie toczę żadnej kampani. Jak ktoś robi coś źle to mam nic nie mówić? Tylko dlatego że jest to dla ciebie wygodne? Uważasz że jest taki wspaniały, a nie masz nic na poparcie swoich tez. A ja na poparcie swoich mam. Tylko że ty nie przyjmujesz do wiedomości nic poza tym co sam masz w głowie poukładane. Wszystko co powiem to wg. ciebie jest kłamstwo i nie zadasz sobie min. wysiłku żeby zagłębić się w temat. Idąc twoim tokiem rozumowania to tusk może naprawdę myśli że jest tak wspaniale i że wszystko wie lepiej i najlepiej to zrobi. Macie naprawdę dużo ze sobą wspólnego.Co do tego samobója co niby sobie strzeliłem to IQ 107 to nic nadzwyczajnego - poprostu nie ma sie czym chwalić, a ty robisz z tego jakiś powód do dumy.

(2013/11/10 14:25)
 Nie mówię że Burmistrz jest wspaniały, nie oceniam go ani dobrze ani źle.Jest kilka spraw które zrobi i jest sporo których nie zrobi  a pewnie by mógł. Uważam tylko za głupotę wylewanie żali tu na forum. Moja ocena będzie w przyszłym roku przy urnie ale czekam jeszcze czy i ile spraw programowych będzie do końca kadencji zrealizowanych lub nie.

(2013/11/10 14:35)
Olaf zapraszam do mnie wytłumaczyc mojemu 9-letniemy synowi, dlaczego w klubie w którym gra, w okresie zimowym nie będzie miał zajęć. Ja wiem że to przez lobbowanie przez burmistrza, innego (konkurencyjnego) klubu. Ale jak to wytłumaczyc dziecku? I co ono (one - cała grupa kilkudziesięciu) jest winne?Zaraz napiszesz że to nieprawda. A tak się sklada że mam b.d. koleżkę w zarządzie (konkurencji) i to on cały temat naświetlił.

(2013/11/10 14:47)