Uważajcie w Kauflandzie!

/ 24 odpowiedzi

Będą na zakupach w Kauflandzie uważajcie na kręcących się po sklepie panów , którzy mają płacone za "tropienie złodziei". Jeden z owych panów posądził mnie o wyjadanie cukierków w sklepie:)) tzw. "konsumpcja w sklepie"; fakt ze  cukierki otwierałam ale za nie zapłaciłam przy kasie a on twierdził że to nie te bo on widział ze to były o innym smaku. Dodał z miną pokerzysty żeby nie robić scen tylko zapłacić bo wstydu się za pare groszy "najem". Nie dotykajcie w Kauflandzie otwartych towarów bo "tukan na tropie" będzie wam kazał płacić za coś czego nie zrobiliście. Ach ta nasza Polska .....

Będą na zakupach w Kauflandzie uważajcie na kręcących się po sklepie panów , którzy mają płacone za "tropienie złodziei". Jeden z owych panów posądził mnie o wyjadanie cukierków w sklepie:)) tzw. "konsumpcja w sklepie"; fakt ze  cukierki otwierałam ale za nie zapłaciłam przy kasie a on twierdził że to nie te bo on widział ze to były o innym smaku. Dodał z miną pokerzysty żeby nie robić scen tylko zapłacić bo wstydu się za pare groszy "najem". Nie dotykajcie w Kauflandzie otwartych towarów bo "tukan na tropie" będzie wam kazał płacić za coś czego nie zrobiliście. Ach ta nasza Polska .....

To jest ich praca i za to mają płacone ty pewnie jak byś tam pracowała to byś na to nie zwracała uwagi śmieszne, ciekawe że ochota na cukierki naszła cię dopiero w Kauflandzie . Przecież można było te cukierki zostawić przed wejściem na market .Chyba że ty bez cukierków nie możesz żyć.

Ps możesz napisać jak wygląda mina pokerzysty pewnie wiesz bo grasz w pokera na cukierki

(2010/12/18 16:51)
chyba olek284 nie do końca zrozumiałeś opis suytuacji z cukierkami (albo ja) :) poza tym co to za tekst proszę zapłacić, bo za pare groszy się Pani wstydu naje :) ja bym się chętnie najadł. Chyba mają tam kamery co? Musieliby mi udowodnić złodziejstwo. Ich praąa jest łapać złodzei a nie wynajdywać przestępców. To nie CBA za czasów Agenta Tomka.

(2010/12/18 19:44)
ja tylko nie rozumiem po co w takim razie otwierac te cukierki juz w sklepie??? az taki głód ludzi dopada??

(2010/12/18 20:01)
Jesli i tak sie za nie zapłaci, to czemu nie? Taka praca, jeśli człowiek ma czyste sumienie to sie wstydu nie naje, prawda?

(2010/12/19 13:02)
Pamiętajcie o sprawdzaniu paragonów!
Kasjerki często nabijają na paragon podwójnie produkty,bądź inne towary,które nie były zakupione.
W Biedronce spotykam się z tym nagminnie,zastanawiam się tylko gdzie skierowac ten problem,do kierownika sklepu,jak myślicie?

(2010/12/19 14:41)
wg mnie jeżeli za cukierki nie zapłaciłaś nie jesteś ich właścicielką, czyli podjadasz własność sklepu. Tłumaczenia w stylu "ja zapłacę przy kasie" itp. nie mają żadnego znaczenia ponieważ różne rzeczy się mogą przydarzyć zanim dojdziesz do kasy. A gdyby się okazało, że zapomniałaś np. portfela, ew. ktoś Ci go w sklepie ukradł - kogo wtedy będą obchodzić takie tłumaczenia? Ja jako właściciel sklepu też nie życzyłbym sobie, żeby ktoś mi towar podjadał. Zapłacisz? ok, możesz sobie i do kosza cukierki wyrzucić ale do czasu kiedy tego nie zrobisz, rączki przy sobie.

Osobny temat to nagminne kradzieże w sklepie kaufland. Moim zdaniem powinni zainwestować w monitoring bo sam byłem nie raz świadkiem bandy gówniarzy wyjadających cukierki, otwierających czekolady itp. swego czasu były nawet wyprawy żulerstwa na browarek do kauflandu. Jeden stał na świecy w rogu regału a reszta delektowała się piwkiem. Rozumiem, że po takich doświadczeniach obsługa sklepu ma ograniczone zaufanie do klientów i tym mniej dziwi mnie zachowanie w stosunku do Ciebie.

(2010/12/19 23:17)

A ja akurat tego nie moge zrozumieć idąc do sklepu biore ze sobą pieniądze i płace za to co kupiłam, jestem uczciwa i nie widze w tym naprawde nic złego żeby otworzyć opakowanie w sklepie. Niech "ganiają" tych co naprawde otwierają i zostawiają naruszony towar. Według mnie powinien być monitoring w sklepie. Poza tym dlaczego nie podszedł do mnie "ten pan tropiciel" w czasie kiedy odkładałam te ponoć otwarte przez mnie cukierki na półke tylko dopiero przy wyjściu???? w taki sposób to kazdemu można wszystko wmówić.

(2010/12/20 08:38)
Kobieto, sprawa jest prosta-to jest sklep najpierw trzeba zapłacić za towar ,a potem go konsumować ,czy to takie trudne do ogarnięcia.Sam rabię zakupy w Kauflandzie i nie raz widziałem pootwierane i odłożone na półkę towary.a to paczka z piernikami ,a to pudełko z czekoladkami...Wy się ludzie nie potraficie opanować,czy to jest chęć pokazania,a co wolno mi bo płacę.A może ta demokracja wam tak w beret wali.

(2010/12/20 11:15)
A w małych sklepach wolno degustować-nie dorabiajcie Bildenbergów!

(2010/12/20 12:18)
Tak, degustować towar luzem (jeżeli właściciel na to pozwala),a to jest hipermarket i oni ustalają zasady.Ta dyskusja przypomina dwóch przedszkolaków w piaskownicy ( ty jesteś głupi,nie to ty jesteś głupi, nie to ty.....itd.)

(2010/12/20 12:36)

Proszę sobie wyobrazić ze dla mnie to nie jest do ogarnięcia ponieważ zakupy w hipermarkecie pochłaniają sporo czasu, ja jestem w 4 miesiącu ciąży i musze coś zjeść  jak mnie głód dopada bo robi mnie się słabo. Czy powinnam chodzić ze swoimi kanapkami na zakupy???? Znając zycie zaraz usłysze ze będąc w ciązy powinnam cały czas siedziec w domu a nie po zakupach chodzić. Jeżeli uwazasz ze dyskusja przpomina zabawe w piaskownicy to nie bierz w niej udziału, ale widze ze nie mozesz sobie darować komentarza. Poza tym gdzie jest napisane że nie można konsumować na terenie sklepu i płacić za puste opakowania?????

(2010/12/20 13:44)

Dyskusja się rozwija a ja pragnę Pani przypomieć, że jeśli by miała Pani w koszyku przy kasie puste opakowanie po tych cukierkach nie musiała by Pani się teraz i wtedy dziwnie tłumaczyć i najeść wstydu. A tak na marginesie to dziwny ten raptowny napad głodu nawet w takim stanie.

Po drugie bardzo proszę wszystkich sprzedawców o czytelny wydruk z kas fiskalnych a nie blade ledwo widoszne świstki.

Pozdrawiam Karol

(2010/12/20 13:58)
hehe nie no komedia :) Pani ma widać problem z ogranięciem jak to się kolega wyraził. A kogo akurat obchodzi że jesteś w ciąży? Kogo interesuje że się słabo robi? Sorry ale gdyby własciciel sklepu wczuwał się w stan fizyczny czy psychiczny każdego klienta prędzej sklep by zbankrutował niż wszystkim dogodził.

A co do tego "gdzie jest napisane..." to po prostu szkoda słów. A gdzie jest napisane że nie można zdjąc majtek w sklepie i nie załatwić potrzeby np. w warzywa? no pewnie nigdzie :) bo to się wie samemu i jest to kwestia dobrego wychowania tak jak i w temacie jedzenia własności sklepu. Niektórzy po postu tego nie czują i na nic tłumaczenia... U koleżanki w domu też Pani z lodówki wyjada bez zapytania? ...bo się może słabo zrobic? :)

(2010/12/20 17:29)
Idę zaraz do Kauflandu wypić piwo bo nie mogę bez piwa wytrzymać więcej jak 25 minut. Jestem alkoholikiem.

(2010/12/20 20:15)

sysunia2721 jeśli możesz to opisz jaśniej tą cała sytuację. Podjadłaś cukierki na wagę czy wzięłaś opakowanie cukierków, z tego opakowania podjadłaś a opakowanie zaniosłaś do kasy i zapłaciłaś?

Ten łowczy podszedł do Ciebie zanim doszłaś do kasy, przy kasie czy jak już zapłaciłaś i opuszczałaś sklep? Przedstawił się jakoś, coś okazał? Mówił,że masz zapłacić ale niby jak? Wrócić do kasy? Zapłacić w punkcie obsługi? Dać chłopu piątaka i po sprawie?

(2010/12/20 21:31)
opisz opisz
czy szłaś głównymi alejkami czy bocznymi? czy zrobiłaś rundkę wokół zamrażarek czy też może dwie?
czy jak szłaś między warzywami to ziemniaki miałaś po lewej swojej stronie czy też po stronie prawej sklepowej znajdującej się w punkcie sery zwróconej lewym ramieniem do salami?
opisz nam jakie były te cukierki? czekoladowe? mietuski? landrynki? opisz ich rodzaj, smak, zapach kolor itp
czy wyjadałaś je lewą czy też prawą dłonią? 
opisz co czułaś jak je jadłaś?

rozjaśnij nam trochę tę sytuację
pozwól abyśmy się wczuli w twoje położenie

(2010/12/21 03:23)
Ale, że Dudka na mundial nie wzięli?

(2010/12/21 05:18)
:)))))))))))

Brodacz to nie ta grupa i nie te spotkania na takie wynurzenia ;)

(2010/12/21 09:18)
A świstak siedział i zawijał w te sreberka.........................

(2010/12/21 10:06)

szłam głównymi alejkami ..........................a korytarze w Kauflandzie były PIONOWE!!!!!!!! :) życze wszystkim Wesołych Świąt, nie wadźmy się ze sobą Mości Panowie:)

(2010/12/21 15:24)

Oj, rozum przykleiłem się... do cukierka....:)

Wesołych Świąt, pozdrawiam Karol

(2010/12/21 17:25)

szłam głównymi alejkami ..........................a korytarze w Kauflandzie były PIONOWE!!!!!!!! :) życze wszystkim Wesołych Świąt, nie wadźmy się ze sobą Mości Panowie:)

I tobie udanych i rodzinnych świąt i zdrowego maluszka.Pozdrawiam.

(2010/12/21 18:58)
W kauflandzie nie ma kamer...

(2010/12/25 19:48)
no to jakichkolwiek dowodów na kradzież brak, bo normalnym jest, że w sklepie możesz skonsumować bylebyś przy kasie za to zapłacił.

(2010/12/27 22:06)