w klimacie ślubów i wesel ... Koszt ślubu w sochaczewskich Kościołach

/ 34 odpowiedzi
potwierdzam, że to plotka. Nic się nie podwoiło, ewentualnie inflacja... :) Rok temu ok. 600 - 700 plus 200.

(2007/05/21 12:46)
Proszę jeszcze o podowiedzi dot. ZESPOŁÓW z Sochaczewa, okolic godnych POLECENIA!

pozdrawiam słoneczenie i czekam na inf. :)

(2007/05/22 13:11)
Exel - grają tak, jak na weselach sobie ludzie zażyczą, a u nas zagrali bardzo fajnie rockowo. Polecam.

(2007/05/22 13:39)
A masz do nich moze jakis namiar? tel, www...

(2007/05/23 10:18)
Odezwij się do mnie na maila trycja11@wp.pl to podam Ci nr telefonu.

(2007/05/23 11:11)

mbr
Witam może nie zaciekawie wielu osób moim postem, ale mam kilka rad dla par młodych. Przed ślubem napewno wiele osób zastanawia sie gdzie kupić napoje i oczywiście alkohole, które są ważne my czyli ja i mój wtedy przyszły mąż wybraliśmy firmę "STEFMEX" w której nas zapewniano że przyjmują zwroty jeśli karton jest nie otwierany ale oczywiście jak sie okazało po weselu gdy jednak nam została część i chcieliśmy oddać to pojawił sie problem bo można oddać ale tylko np. 1 karton i lepiej napoje niż alkohol i powstaje troche taka nie miła atmosfera i wprowadzanie klienta w błąd bo wystarczyło na początku powiedzieć że przyjmują zwrot ale w rozsądnych ilościach i nie alkohol tylko napoje to i my może wzielibyśmy mniej wszystkiego albo pewnie kupili byśmy w hipermarkecie bo wtedy bierzemy odpowiedzialność na siebie jak zostanie, bo ceny w wyżej wymienionej firmie też wcale nie są niskie, dlatego lepiej sie dobrze zastanówcie nad wyborem tej firmy albo ilością trunków :) Na koniec szczerze polecamy!!! Dom weselny "SYLVANIA" w Juliopolu 103 k/Sochaczewa, nasze wesele było na 100 osób ale spokojnie wejdzie dużo więcej sala jest pięknie ozdobiona z klimatyzacją właściciele bardzo sympatyczni, uczciwi i da się z nimi dogadać a jeśli chodzi o jedzonko i obsługę to poprostu brakuje słów smaczne jedzenie i dużo. Mam nadzieję że ktoś skorzysta z rad. Pozdrawiam

(2007/07/31 16:10)
My z mężem również mieliśmy wesele w Chopinie. POLECAM!!! OBSŁUGA SUPER! WARUNKI ŚWIETNE! JEDZENIE BARDZO DOBRE! CENY PORÓWNYWALNE! JAK ROBIŁAM PÓŹNIEJ CHRZCINY TO DOSTALIŚMY RABAT! SZCZERZE POLECAM!

(2007/08/01 08:58)
Witam. Ja niedługo biorę ślub i nie wiem gdzie mogłabym zrobic ładny makijaż, czy ktoś wie gdzie w Sochaczewie jest dobra kosmetycza i czy macie jakiś namiary??

(2007/08/09 13:45)

mbr
Witam :) Jeśli chodzi o makijaż to szczerze polecam kosmetyczkę w bloku J.W.C. ten zielony najwyższy w Socho, cena to 80zł ale warto Pozrawiam i życze miłej zabawy.

(2007/08/09 16:18)