W KOŃCU W SOCHACZEWIE

/ 3 odpowiedzi

Witam wszystkie przyszłe mamy jak i nowo upieczone ale i wy tatusiowie zapoznajcie się z tym co napisze kto wie może i wam się to przyda....NA ZAKUPKI :)

Powstał w Sochaczewie naszym pięknym mieście nowy sklep, i od razu wyjaśnię nie mam z nim nic wspólnego ani nie mam robić tu reklamy ale musze się podzielić z wami mamy ze sklep ten jest na ul. ALEKSANDRA SOCHACZEWSKIEGO KOŁO NOWEGO OSIEDLA PRZY KLINICE....NIE PODAM NAZWY NIE CHCE REKLAM ROBIĆ. SKLEP TEN JEST INNY NIZ TE WSZYSTKIE..A DLACZEGO JUZ PISZE ...JEST TAM WSZYSTKO CO POTRZEBA DO PORODU I PO ALE I CAŁA PIELEGNACJA MAMUSIE DLA NAS I NASZYCH POCIECH. SZYKUJĄ WYPRAWKI DO SZPITALA , MAJA PRAWIE WSZYSTKO CO POTRZEBUJEMY . JAK NIE MAJA TO TEZ NIE PROBLEM ZAMÓWIĄ DORADZĄ WIEM SAMA BYŁAM PO KILKA DROBIAZGÓW SAME RENOMOWANE FIRMY. ZAMÓWIŁAM SLICZNE ŁOZECZKO 3 DNI I MIAŁAM TEL ZE JEST... CENY NIE WIEM JAK ALE MEGA DOBRE POLECAM CHOCIAŻ SPRAWDZIĆ .. A CO DZIWNE POMYSLANE OSZCZEGÓLACH , NIBY NIC ALE GDZIE MAMA ZNAJDZIE W SKLEPIE MIEJSCE BY JAK POTRZEBA NAKARMIĆ MALEŃSTWO I W SPOKOJU USIĄŚĆ ? NIE MA SZANS. WIDZIAŁYŚCIE GDZIEŚ W SKLEPIE TAKIM MIEJSCE NA PRZEWINIĘCIE NIE KREPUJĄCE DZIECKA? JA NIE A TAM I PRZEWIJAK I DYSKRETNE MIŁE MIEJSCE NIE WIEM CO ZA WŁAŚCICIELE ALE BRAWO ZA POMYSŁ A PANI SZEFOWA BYŁAM 2 RAZY I BYŁA PODPOWIEDZIAŁA PORADZIŁA NAPRAWDE SKLEP PRZYJAZNY MAMIE I DZIECKU NIE MA UDAWANIA DOBRE PRODUKTY MIŁA OBSŁUGA I PEŁEN LUZ JESZCZE RAZ BRAWO POMYSŁU I PODEJSCIA POLECAM MAMĄ BO SAMA BYŁAM I WIEM WARTO CHOĆ ZOBACZYĆ....A JAK WYSLECIE TATE BO COŚ POTRZEBA PILNIE TEZ SOBIE PORADZI PODPOWIEDZĄ I WRÓCI Z TYM CO POTRZEBA .....ZADOWOLONE MAMY KTÓRE TAM BYŁY DAJCIE ZNAĆ NIECH WSZYSTKIE PANIE WIEDZĄ I KOŻYSTAJA

BRAWO BRAWO  BRAWO

RNS
Od błędów aż oczy bolą. Stylistyka i ortografia pod psem. Co do kwestii reklamy to "...nie podam nazwy..." ale napisałam, gdzie się znajduje, he he.

(2015/05/16 11:59)
jestem tak zafascynowany tekstem że chyba z żoną zrobimy sobie wnuka aby wpaść do tego sklepu

(2015/05/16 16:59)
No brawo ktoś chce sie podzielić a wy co polewka i olewka.... żenada

(2015/05/18 16:03)