W kościele proszą o PESEL i podpis. W taki sposób wymuszają poparcie zakazu aborcji

/ 10 odpowiedzi

W kościele św. Brygidy w Gdańsku pobierają opłatę za zwiedzanie. I przy tym wymuszają PESEL I PODPIS W taki właśnie Polska prawica osiąga poparcie... https://wiadomosci.wp.pl/w-kosciele-prosza-o-pesel-i-podpis-w-taki-sposob-wymuszaja-poparcie-zakazu-aborcji-6180337954305665a

Nie ważne czy uczciwie czy nie kościół idzie dalej.... Prezes PIS już zapowiedział kiedyś: 

"Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię". A więc o to tu chodzi nie ważne jest zdrowie i życie matki, najważniejsze jest aby dziecko ochrzcić i nawet pochować... 

Dla tej instytucji liczy sie statystyka i kasa nic po za tym, szkoda słów.

(2017/10/25 12:21)

Zacznij czytać poważne lektóry, może z nich nauczysz się poprawnej polskiej pisowni.

(2017/10/25 18:15)

"Zacznij czytać poważne lektóry, może z nich nauczysz się poprawnej polskiej pisowni."

:-D :-D :-D no to pojechałeś.... klasyczne samozaoranie ...

(2017/10/25 18:23)

Mitutoyo i Yolka najwyraźniej  znajomość pisowni w waszym przypadku nie przełożył się na umiejętność zrozumienia opisanego powyżej i wyjątkowo skrajnego przykładu wymuszania praktyk zagrażających drowiu i życiu kobiet...

TO MASZ okejka za wpis.

(2017/10/25 21:05)

Otrzymałam przesyłkę, o którą nie prosiłąm, której znajdował sie różaniec,kilka kartek z różnymi apelami no i co najwazniejsze druk przekazu  do przekazania pieniędzy na konto nadawcy przesyłki czyli  jakiegoś   Instytutu Ks. Skargi  w Krakowie. Należy zakreślić krzyżykiem ile się zadeklaruję  przekazywać na ich konto. 10, 20, 30, 40, 50, 100 zł i ostatnia pozycja wykropkowana, jeśli będę wysyłała więcj niz 100 zł.

Uważam, że jak ktoś się modli na różańcu to takowy posiada, a jak się nie modli to mu taki prezent niepotrzebny. Różańce rozsyłąne są transzami, żeby nie zawalić poczty.

Zastanawiam się  kto to finansuje, mam podejrzenie że państwo oraz zastanawiam się skąd mają moje dane.

Przesyłkę zapewne sponsoruje poczta polska. czyli  państwo także. Z uwagi na ciężąr paczuszki koszt przesyłku jest niemały.

(2017/10/25 22:02)

No jak to, kto sponsoruje? Podgrzybek! A adres w Krakowie to tak dla zmylenia przeciwnika.

(2017/10/26 14:08)

Jak Wy wszędzie musicie sie doszukiwać spisku co było domeną moherów 

Dajcie sobie luz. To życie w ciągłym stresie Was wykończy.

Zbysiu :) Mi to się wydaje, że ten cały, dla mnie śmieszny TO MASZ, nie robi nic innego tylko szuka jakiś prowokacji o kościele i PIS. Wstawi jakiś tekst albo linki, z d..y wys.any, a zamknięta grupa zawsze "dyskutuje" i nakręca się. Dostaje za to jakies wynagrodzenie?

Nie widzi nic złego w innych rzeczach, których jest naprawdę więcej i są naprawdę poważniejsze niż jakieś podawanie pesela.

Zawsze podaje się pesel jak się podpisuje pod jakąś petycją.

Pani poprosiła, dobrze że nie kazała.

Yolka no tak spojrzałem i rzeczywiście samozaoranie :)

(2017/10/29 07:42)

Pewnie wysłali Ci rózaniec bo wysyłaja starym panna z nadzieja ze wstąpia do zakonu

(2017/10/29 10:10)

Przesyłke dostał właściwie mój mąż, a ja mężatką już 42 lata. Z zakonu nici no i wpłaty nie będzie.

(2017/10/30 12:47)

ten wątek to dobry przykład gdzie dwóch matołów pisze po d 4 nickami i sami sie nakrecaja :)

(2017/11/03 07:52)