W starostwie chyba coś nie tak

/ 5 odpowiedzi
Podejrzewam ,że Panią Starostę i jej zastępców przerastają problemy z jakimi muszą już nie długo się zderzyć. Jak grzybów po deszczu przybywa spraw w sądzie pracy , a nie długo będzie ich jeszcze więcej . Trzeba zadać sobie pytanie kto pokryje ewentualne odszkodowania.Leżą inwestycje , chodzi mi o Staszica , przecież zima sprzyjała pracom ziemnym , jednak nic takiego nie zauważono . Parking przy starostwie mimo tak krytycznego podejścia poprzedniej opozycji , a obecnie sprawujących władzę , co do godzin otwarcia ,nie uległ żadnej zmianie.Czekamy na rozwiązanie się problemu płatnego parkingu  przy szpitalu ,. Pojawił się nowy problem prawdopodobnie zwrotu subwencji na oświatę. Innymi słowy Pani Starosta zaczyna gonić w przysłowiową piętkę, ale czy do mety daleko , czy może bliżej niż wszyscy myślimy pokaże czas.Drogi powiatowe inne niż ulica Staszica są w tragicznym stanie . Czarno to wszystko widzę, choć jestem życiowym optymistą , ale fakty mówią za siebie. A przecież już dzisiaj powiatowi nikt nie przeszkadza , miłość z miastem jest wzorowa , w takim razie kto winien tym problemom.

Żeby zacząć coś robić, trzeba najpierw wyczyścić ten syf, po tylu latach złego rządzenia w 3 m-ce chcesz żeby od razu "Kraków zbudowali", bez przesady. A poza tym, to nie podejrzewaj, tylko opieraj się na faktach :)

A z tym życiowym optymistą to chyba przesadziłeś...

(2015/03/16 08:34)
Zgadzam się z kolo6,  spuścizna PO!!!

 Parking przy szpitalu czy Starostwie, temat był omawiany i tylko niektórzy oczekują jakichś zmian w tej kwestii, moim zdaniem jest ok i nie trzeba psuć.

(2015/03/16 09:34)
Starosta wpływała... obiecała... oburzała się... grymasiła... do tej pory słowa nie dotrzymała... nic nie zrobiła...
Kasa na Staszica jest załatwiona jeszcze przez Starostę Korysia... tylko czekać jak przepadnie... 

(2015/03/16 09:48)
@tadeusz - świetny obrazek....:)

(2015/03/16 10:23)
kolo6
Krakowa nie , ale ulicę Staszica i to co obiecywali to tak.Obawiam się ,że takie czyszczenie to może zająć im 4 lata i nic innego nie dokonają , a wtedy ich wyczyszczą.

(2015/03/16 16:26)