Wachowski Burmistrz chodzi po domach

/ 12 odpowiedzi
Wice Burmistrz Sochaczewa chodzi po domach z ulotkami by głosować na Osieckiego ulotki  zawierają propagandę  Wachowski puka do drzwi komentarze mieszkańców są denerwujące
Kto chodził po domach, łałził po chałupach, odwiedzał w domostwach wyborców - ten uzyskał dobry wynik. Widać ludzie to lubią

(2014/11/26 21:48)
U mnie był radny Podsędek.

Przywitaliśmy się, pogadaliśmy chwilę.

To nie jest karalne przecież...

(2014/11/26 21:50)
A ja Wachowskiego , tego świńskiego blondyna pogoniłem , a dla czego , bo nie poznałem go z baneru . Na banerach młody itd. a w rzeczywistości to gruby dziad , a do tego sepleniący . Pewnie szczękę zostawił w domu , a ja nie lubię jak ktoś kto ze mną rozmawia prątkuje na mnie.

(2014/11/26 22:13)

m-m
Szarma widać, ze z kulturą to Ty nie masz za wiele wspólnego. Źle pisze - nie masz nic wspolnego. Chciałabym zobaczyc Twoją frese ale jestem przekonana, że majac taki poziom "inteligencji" to z urodą masz niewiele wspólnego i pisząc w ten sposób próbujesz sie dowartościować. Jak dla mnie to nie liczy sie wygląd tylko to co ma sie w głowie a obecne władze mają w głowach baaardzo dużo. Przez te 4 lata miałam możliwosć rozmowy z kazdym z obecnych burmistrzów i jakoś żaden z nich nie seplenił sie. Jeśli ktoś tu pluje to tylko Ty... ale jadem.

A jeśli ktoś tu się zle wysławia to wsłuchaj sie w materiał promocyjny drugiego kandydata na burmistrza i wtedy komentuj.

Pozdrawiam

(2014/11/26 22:30)
Co ma kultura osobista do inteligencji a inteligencja do aparycji i jakie znaczenie w tym temacie ma aparycja szarmy? Tym bardziej, że za chwilę sama piszesz
Jak dla mnie to nie liczy się wygląd

:)
a co do Wachowskiego to niech chodzi, boi się o własny tyłek to chodzi :D

(2014/11/26 23:45)

m-m
Bo nie ocenia sie po wygladzie ludzi tak jak nie ocenia sie ksiazki po okladce. Ale niestety spotykajac w zyciu osoby takie jak szarma praktycznie zawsze maja one problem ze soba i tak jak naisalam probuja sie dowartosciowac. Inteligentny czlowiek ocenia innych po tym co soba reprezentuja, czyli wiedza, doswiadczeniem itp. A na takie komentowanie niekulturalne nie zadluguje nawet zul pod sklepem. A aparycja szarmy jak i aparycja wladz nie ma tu nic do rzeczy bo to nie top model. Ja to to wiem, szarma nie.
Milego dnia

(2014/11/27 07:02)

nie wypominaj komus braku kultury jak sam piszesz jak po pol litra berbeluchy.

twoj obraz dopelnia brak elementarnej wiedzy skoro piszesz ze wyglad nie ma zanczenia.... ale zanim zaczniesz co kolwiek czytac na ten temat to wpierw zabierz sie za ksiazki z podstawowki z j.p.

pozdrawiam

(2014/11/27 08:00)

m-m
No w tej sytuacji nie ma znaczenia bo to co szarma napisala jest jakims jej chorym wymyslem i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Z kultura u mnie chyba jednak nie jest tak zle bo nie obrzucam ludzi blotem tak jak to kolezanka zrobila. I nie ja zaczelam tu rzucac takimi tekstami. I z KULTURA koncze wypowiedz bo przepychac sie nie zamierzam. To przeciez NIEKULTURALNE.

(2014/11/27 09:31)
Bo nie ocenia sie po wygladzie ludzi

Zgadzam się, choć to pierwszy odruch ludzki ocena po wyglądzie właśnie, tylko po co zatem pojechałaś w stronę wyglądu szarmy? Dodatkowo przykleiłaś do tego kulturę i inteligencje jakby jedno z drugim i trzecim miało cokolwiek wspólnego. Tylko to chciałem zauważyć, że wypomniałaś szarmie coś co za chwilę sama zrobiłaś. Absolutnie nie bronię szarmy i jej wypowiedzi. Oczywiście, że wybory to nie top model, niestety wielu tak ocenia ludzi dlatego oni na plakatach wyborczych zawsze o co najmniej kilkanaście lat młodsi są :D
Sztuka jest by nie tylko wyglądem manipulować, ale i przekazywanymi informacjami co niewątpliwie obecnie rządzący robią i to bardzo skutecznie.

A jeśli ktoś tu się zle wysławia to wsłuchaj sie w materiał promocyjny drugiego kandydata na burmistrza i wtedy komentuj.

Nie wierzę, że mówi to ktoś kto planuje oddać głos na obecnego burmistrza :D

No a po za tym żeby nie odbiegać od tematu ;) to po to oni przecież są, żeby roznosić ulotki obecnego burmistrza, przecież to ich praca, oni nie walczą o stołek Osieckiego tylko głównie o swój, bo wiedzą, że lecą jeśli wygra Czubacki :D przecież to normalne. Mają do tego prawo. Ja bym pewnie powiedział po prostu "Dziękuję, nie skorzystam", ewentualnie zapytałbym czy nie wstyd mu wciskać ludziom takie bzdury :)

(2014/11/27 10:33)
Zabiorę głos tylko w temacie chodzenia po domach. Tak, myślą tylko o sobie, często takiego delikwenta spotkamy tylko z okazji wyborów i tu zdziwienie już nowy kandydat do rady były naczelnik z politowaniem mówił, iż jest na ostatnim miejscu i co bingo dostał się jako dinozaur, więc pytam z ciekawości co wniesie nowego do rady...:) stare nawyki.

Karol

(2014/11/27 11:11)
do czego to doszło by chodzić po domach i prosić o poparcie w wyborach,a nie lepiej przez całą kadencję tak robić by ludzie sami wybrali ponownie.

(2014/11/27 11:39)
Przykład tego Pana W. byłego wice Burmistrza, może być raczej przykładem anty reklamy dla swojego pryncypała i nie sądzę by  przysporzył mu zwolenników. Miałem z tym panem  styczność z konieczności i nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia i nie chodzi tu o wygląd ale raczej podejście do pracodawcy, czyli mnie jako wyborcy i mieszkańca tego miasta.

(2014/11/27 13:02)