Wandalizm, antysemityzm w Sochaczewie

/ 16 odpowiedzi / 4 zdjęć
Skąd społeczne przyzwolenie w Sochaczewie na niszczenie mienia i publiczne propagowanie nienawisci?

Może za dużo alkocholu, a alkochol szkodzi zdrowiu...

(2019/08/07 13:28)
Pijani? Pisanie na murach równo im wychodzi,

(2019/08/07 14:21)
Za taką "tradycje" jest mi poprostu wstyd...

(2019/08/07 14:22)
Że wandalizm, to OK.
Ale gdzie Ty tu widzisz antysemityzm i publiczne nawoływanie do nienawiści?

Co do drugiego zdjęcia, to wg. mnie nie ma tam nic zdrożnego.
Kosz pełny, więc stawiamy obok niego.
Jedyny wniosek z tego zdjęcia, to albo za małe kosze albo ich liczba jest niewystarczająca.

(2019/08/07 15:19)
Widać? ,jeśli nie to przejdz sie po mieście i zobacz...

(2019/08/07 15:51)
Ojej :(

(2019/08/07 19:07)
Jeżeli napis który zaznaczyłeś jest dla Ciebie antysemicki, to znaczy że kompletnie nie znasz Talmudu.

Zapoznaj się z tą podstawową ksiegą judaizmu, a dowiesz się kim wg. niej są Żydzi, a czym Goje.
Zapewniam Cię że po jego lekturze napis ten nie będzie już dla Ciebie antysemicki, tylko filosemicki.

(2019/08/07 21:53)
Jeżeli napis który zaznaczyłeś jest dla Ciebie antysemicki, to znaczy że kompletnie nie znasz Talmudu.

Zapoznaj się z tą podstawową ksiegą judaizmu, a dowiesz się kim wg. niej są Żydzi, a czym Goje.
Zapewniam Cię że po jego lekturze napis ten nie będzie już dla Ciebie antysemicki, tylko filosemicki.

(2019/08/07 22:13)
To, że ktoś coś nabazgrze na murze, to nie znaczy, że miał na to społeczne przyzwolenie. A to, że ten napis tam jest, to najwyżej można nazwać znieczulicą. Daj dobry przykład i zamaluj te napisy, a póżniej się pochwal sie tym na forum. Możesz przecież rozpocząc społeczną akcje, mająca na celu walkę z takim zjawiskiem jak bazgranie na murach w Sochaczewie. Wrzucenie kolejnego wpisu na forum, o tym że ktoś coś napisał, to raczej nic nie zmieni w tym temacie.

(2019/08/08 17:38)
A ja chciałbym zwrócić uwage na to, czy to widzimy na zdjęciach Tom1 to jest to, co autor napisu od początku miał na myśli.

Bo wg. mnie pierwonie ten napis brzmiał: "Ludzie honoru (i symbol Polski Walczącej).
Dopiero później napisał pod tymi słowami to, co tak bardzo zbulwersowało Toma1.

Abstrahując od tego czy pisanie na murach jest dobre czy złe i czy ktoś miał prawo tak zrobić, to jednak pierwotna wersja tego napisu nie jest tak bulwersująca jak nam to przedstawia Tom1. Bo ludzie noszący znak "Polski Walczącej" rzeczywiście byli ludźmi honoru. Mi osobiście podoba się ten pierwotny napis i w mojej ocenie jest to fajne patriotyczne hasło.

I zgadzam się z Lokalnym, że jak Toma1 ten napis tak mocno bulwersuje, to niech zamaluje to co zostało dopisane nad słowami: "Ludzie honoru" i od razu będzie mógł spać spokojniej.

(2019/08/08 21:50)
Panie Tomaszu-to już się staje meczące,w każdym goownianym malunku widzieć antysemityzm-a moze to sami zydzi rysują i niszczą? Jak w Kanadzie restaurację? i morde drą- ANTYSEMITYZM !! jak w polsce taki matołek się trafi- "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki ",jak w Izraelu-"no głupi wybryk jakiegoś młodego czlowieka"

(2019/08/09 07:32)
Sochaczew to miasto patologii, żadnej pracy, jest to noclegownia do Warszawy, ale ludzie zbyt biedni, żeby się przeprowadzić bliżej do stolicy.

(2019/08/09 22:53)
TOM1 a ja u Ciebie widzęAnalfabetyzm Alkohol piszę się przez samo "h" nie przez "ch" Pozdrawiam

(2019/08/10 13:58)
Ratowanie popranej pisowni w kontekscie alko-patriotyzmu, ważniejsze jest niż przeciwstawienie sie wandalizmowi i antysemityzmowi. Wystarczy podpisać "LUDZIE HONORU" domalować powstańczą kotwice i już jest sie namaszczonym patriotą przez Pana Jędraszewskiego...

(2019/08/12 14:01)
@Tom1
Czy możesz podać nam swoją definicję antysemityzmu?
Bo jak na razie to mam wrażenie że robisz gównoburze na temat rzekomego antysemityzmu, który tylko Ty raczysz dostrzegać.
Więc napisz nam jak Ty postrzegasz zntysemityzm i jakie działania są dla Ciebie antysemickie?

Jesli pozwolisz, to chetnie poznałbym jeszcze Twój stosunek do antypolonizmu? Czy jest on taki sam jak do antysemityzmu, czy generalnie Ci to zwisa i powiewa?

A tak przy okazji, to podzielilbys się z nami wrażeniami po sobotnim marszu w Płocku.

(2019/08/12 17:21)