Wasze opinie po debacie prezydenckiej?

/ 56 odpowiedzi / 16 zdjęć
Duda mnie przekonał aby zagłosować na Komorowskiego...

(2015/05/18 09:38)
PisDuda ruda muda pusta buda pryt............................od prezesa i Antoniego. 

(2015/05/18 09:54)
Uważam Komorowskiego za słabego prezydenta, ale na tle Dudy wypadł bardzo korzystnie.

(2015/05/18 09:58)
Debata obnażyła fałsz dotychczaoswych przekazów i wszystko przewróciła do góry nogami - energią i charyzmą wykazał się "uśpiony" przez media prezydent Komorowski a Duda potwierdził słowa prof. Staniszkis, że jest maminsynkiem - tyle, że sterowanym już nie przez mamę ale przez prezesa.

(2015/05/18 10:04)
Duda w prost dramatycznie słabo wczoraj wypadł, mało konkretów, za to mnóstwo kiełbasy wyborczej, Komorowski rzucał liczbami i faktami, Duda na okrętkę się wypowiadał, i unikał odpowiedzi na zadawane pytania, jeden z jego pierwszych zarzutów pod adresem prezydenta i PO, o braku ratyfikacji umowy o tarczę rakietową, był populistyczny i wyssany z palca, kto ma dobrą pamięć, wie, że to USA zrezygnowało z budowy tarczy i nie mieliśmy tu nic do powiedzenia, a w ustach Dudy teksty o tym że nie będzie dyskryminował żadnych grup społecznych, już to widzę jak PiS współpracuje ze środowiskami LGBT, kolejna bzdura to niedopowiedzenie przez Dudę ważnej kwestii dotyczącej referendów, owszem powiedział w telewizji, że będą organizować referenda ale nie dodał tego co powiedział kilka dni wcześniej, czyli że nie będą organizowane w sprawach światopoglądowych, czyli np. na temat invitro, eutanazji, aborcji, czy np kary śmierci... Bronek wczoraj wszystkich zaskoczył, nie spodziewałem się po nim takiego przygotowania merytorycznego, szkoda że tak późno, bo można przecież było wyglądać tak przez ostatnie 5 lat...Żeby nie było za kolorowo, Bronek też strzelił gafę z zamykaniem sądów przez Gowina, który wtedy był w PO :) reasumując, czeka nas bardzo ciekawe kolejne starcie w czwartek.

(2015/05/18 10:12)
Duda podlizuje się młodym, a jako Europoseł zarabia ze 40 tysia miesięcznie i jeszcze etacik na uczelni sobie zachował, zamiast oddać go jakiemuś innemu młodemu człowiekowi. Obłuda, obietnice bez pokrycia i zakłamanie, oto prawda o PIS. Z pomocą kościoła tylko skłócają Polaków i mącą im w głowach dla władzy i korzyści własnych, fałsz i hańba. Z resztą wystarczy popatrzeć to robią z naszym miastem,wystarczy za przestrogę.  

(2015/05/18 10:14)
Pan Duda +1 głos :) reszcie lemingów życzę dalszego podążania za swoim pasterzem aż obudzicie się całkowicie po kolana w czymś niezbyt przyjemnym :(

(2015/05/18 10:54)
''Obywatel85'' napisał: Pan Duda +1 głos :) reszcie lemingów życzę dalszego podążania za swoim pasterzem aż obudzicie się całkowicie po kolana w czymś niezbyt przyjemnym :(

Dziękuję za pogróżki w stylu PiSkałki... Leming ''tadeusz'':)

(2015/05/18 11:03)
W moich oczach Duda ostatecznie pogrążył się wyssanym z palca kłamstwem, że straciliśmy grafen na rzecz W.Brytanii. Panie ignorancie Duda - grafen wynaleźli  w Menchesterze dwaj tamtejsi naukowcy, polacy opracowali zaś przemysłową metodę jego otrzymywania i opatentowali ją i w W.Br. i w USA. Wstyd dla pracownika naukowego.

(2015/05/18 11:09)

(2015/05/18 12:17)
A ty strasz dalej dzieci i młodych PISem ;) co któryś z kolei może uwierzy,na szczęście wszystko jest czarno na białym jak wyglądało życie za jednych a jak za drugich,ilości wałków afer to samo...
Z tobą walczyć nie zamierzam a tym bardziej przekonywać do czegokolwiek,ludzie o betonowych umysłach dalej będą łykać ciemnotę wciskaną w TV :)

(2015/05/18 13:11)
Wyraźnie to widać po twojej wypowiedzi i jak najbardziej zgadzam się z tobą... Ludzie o betonowych umysłach dalej będą łykać ciemnotę wciskaną w tv... Umiejętność przewidywania... troska o dobro obywateli... przesłoniła chęć zdobycia władzy i niszczenia demokracji... a wszystko to w imię szeroko pojętego dobra wąskiej grupy kolegów i działaczy PiSu... Przyjrzyj się rządom sochaczewskich władz i podległym ich spółkom przez pryzmat niepodległych nieposłusznych samorządowców...    

(2015/05/18 14:16)
Mowiejakjest- Duda nie bał się debaty a powinien. Pękł jak bańka mydlana.

(2015/05/18 14:38)
Po tej debacie widać jakie pojęcie o prezydenturze ma pis....:)

Karol

(2015/05/18 14:56)
z obzydzenia dla PO głosuje jednak na Pis ,komorowski nie był nigdy nie bedzie dla mnie moim prezydentem.

(2015/05/18 15:04)
z obzydzenia dla PO głosuje jednak na Pis ,komorowski nie był nigdy nie bedzie dla mnie moim prezydentem.

(2015/05/18 15:04)
PIS to lipa i zaścianek, głosuję na Bronka, przynajmniej nie narobi głupot i ciemnoty. 

(2015/05/18 15:45)
No nie narobi bo juz co miał zrobić to zrobił... Dla mnie śmiech na sali 

(2015/05/18 16:05)
Podnieśli wiek emerytalny spoko widocznie jeszcze wam mało :) niech dołożą może jeszcze 3 lata ? jakby was nie upodlili i okradli wy i tak swoje jeszcze po rękach całować pana będziecie.

(2015/05/18 16:59)
Do wyżej
Jak będziesz całował kiecoka w rękę to sprawdź czy ją najpierw umył....:) przyjdzie ci płacić dziesięcinę i wtedy otworzysz nie tylko oczy ale i gębę....:)
Karol

(2015/05/18 17:44)
;)

(2015/05/18 20:31)

(2015/05/18 20:32)

(2015/05/18 20:35)
Wstawiłem ten wątek żeby Was podpuścić i mieć się z czego pośmiać - no i udało się :)
Mój wniosek - macie zryte łby i to dokumentnie - 0000000000000 myślenia tylko zaprogramowane mózgownice tak jak u macierewicza i niesiołowskiego - w Polsce nigdy nie będzie dobrze bo takie pustaki mają prawo głosu.
Straciłem nadzieję :)

(2015/05/18 21:32)
Jakie to szczęście, że mamy w Polsce takie jednostki jak ty glodny - bez zrytych beretów ;) Cała nadziej tego kraju w tobie :P

(2015/05/18 21:36)