Wasze opinie po debacie prezydenckiej?

/ 56 odpowiedzi / 16 zdjęć

(2015/05/18 21:37)
Głodny - niezależnie od Ciebie i Twoich motywacji ten wątek i tak by się pojawił. Jak zauważyłeś nie toczono dyskusji z Tobą tylko wyrażano opinie w sprawie debaty i wyborów. O tym, że to sprawa jak najbardziej ważka świadczy fakt, że debatę oglądało ponad 10 mln ludzi i Ty zapewne też. 

(2015/05/19 06:58)
Wstawiłem ten wątek żeby Was podpuścić i mieć się z czego pośmiać - no i udało się :)
Mój wniosek - macie zryte łby i to dokumentnie - 0000000000000 myślenia tylko zaprogramowane mózgownice tak jak u macierewicza i niesiołowskiego - w Polsce nigdy nie będzie dobrze bo takie pustaki mają prawo głosu.
Straciłem nadzieję :)

ja takie zabawy często tu urzadzalem :)Zacząłem przy wyborach samorządowych :)

(2015/05/19 16:46)
Głodny Żeby było zabawnie to mnie straszono pozwem w trybie wyborczym (przy wyborach samorządowych) :)Pewna młoda "kobitka " z przyjaznego samorząd. (mieszkanka chodakowa)  próbowała mnie w ten sposób uciszyć :)

(2015/05/19 16:49)
Na nich najlepiej działa temat Osieckiego, Wawrzyńca,  pis :) Jak będziesz pisał, że ich popierasz jednocześnie wspominając o poprzednikach wywołasz prawdziwą burzę :)
Czasami wystarczy w istniejącym temacie zapodać trochę kontrowersyjnej nutki i wszyscy specjaliści się udzielają :)A jakie mądrości,  o matko :) gdyby oni rządzili to nie musielibyśmy pracować :)

(2015/05/19 17:09)
GŁODNY, PRÓBOWAŁEŚ KIEDYKOLWIEK: "ODŻYWIAĆ" SWÓJ MÓZG (O ILE WIESZ CO TO JEST I JAK Z TEGO "SKOMPLIKOWANEGO URZĄDZENIA",  DANEGO OD NATURY KORZYSTAĆ SAMODZIELNIE) CZYTAJĄC NP. JAKIEŚ KSIĄŻKI, LUB OGLĄDAJĄC INNE"TELEWIZJE NIŻ TVN, ORAZ PRZEGLĄDAJĄC W "INTERNETACH"  NIE TYLKO PRZESŁAWNY JUŻ PORTAL ...WIEM...CZY WIKIPEDIE.....IM. PREZYDENTA BRONISŁAWA K. ?
TAK JAK NAPISAŁA "DOLICHA", WĄTEK ZAPEWNE BY SIĘ POJAWIŁ, ALE TY TWIERDZISZ, ŻE PRAWIE 50 % GŁOSUJĄCYCH W WYBORACH TO DEBILE : "macie zryte łby i to dokumentnie - 0000000000000 myślenia tylko zaprogramowane mózgownice tak jak u macierewicza i niesiołowskiego - w Polsce nigdy nie będzie dobrze bo takie pustaki mają prawo głosu"
DOBRZE NIE BĘDZIE NIGDY JEŻELI NIE BĘDZIEMY MYŚLEĆ SAMODZIELNIE, A PO twoim WPISIE TO TO TWIERDZĘ, ŻE NIE JESTEŚ PUSTAKIEM ALE BETONEM ALBO RACZEJ ŻELBETONEM!!!!

(2015/05/19 19:34)
Pan Duda +1 głos :) reszcie lemingów życzę dalszego podążania za swoim pasterzem aż obudzicie się całkowicie po kolana w czymś niezbyt przyjemnym :(

Lepiej po kolana niż po uszy :D

(2015/05/20 10:03)
święte słowa: lepiej po kolona niż po uszy! ale szkoda,że w moherowym Sochaczewie tak wielu głosuje tak, że możemy być po uszy w .............

(2015/05/20 11:34)
Świat według piśków ........................ zamknięte sracze i zakute łby.

(2015/05/20 16:04)
Świat według piśków ........................ zamknięte sracze i zakute łby.

(2015/05/20 16:04)
ROTOR, PRZEZ 8 LAT RZĄDÓW PO MOŻNA BYŁO OTWORZYĆ, ALE PO CO, Z TEGO RODZAJU PRZYBYTKÓW NIE KORZYSTAJĄ PRZEDSTAWICIELE WŁADZY TYLKO ZWYKLI OBYWATELE?!!!!

(2015/05/20 19:30)
No i dobrnęliśmy do sedna dyskusji: publiczny szalet, a Sprawa Polska :)

(2015/05/21 09:50)
Pan Duda +1 głos :) reszcie lemingów życzę dalszego podążania za swoim pasterzem aż obudzicie się całkowicie po kolana w czymś niezbyt przyjemnym :(

Apropos lemmingów...

(2015/05/21 10:33)
w kupie :) razniej nie myslec to zbieraja sie w kosciolach :)

(2015/05/21 10:52)

(2015/05/22 04:40)
nie popieram zandej z dwoch partii ktore reprezentuja obydwaj kandydaci ale wczoraj dudek zmiazdzyl komora :) wcale mnie nie dziwi manipulacja na stronach tvn: debata wyrownana, rowne szanse, komor wygra... gucio tam... od poczatku dudek przejal inicjatywe a komor poltorej godziny w defensywie z malymi wyjatkami. wypadl blado jednym slowem.

(2015/05/22 10:13)
Widać ile oglądających tyle opinii. Jak dla mnie to Bronek zmiażdżył Dudę :)
To Duda był zdenerwowany, jąkał się, często udało się Komorowskiemu prostymi pytaniami wyprowadzić go z równowagi. Tradycyjnie już nie odpowiadał na pytania tylko walił wyuczone formułki.

(2015/05/22 10:51)
a jak dla mnie to Bronek może i zmiażdżył Dudę, ale w poprzedniej debacie. Wczoraj było raczej remisowo wg mnie. Choć przed poprzednią byłem jeszcze niezdecydowany między oddaniem głosu nieważnego a głosu przeciw Dudzie wczoraj już wiedziałem gdzie i ile postawię krzyżyków na karcie do głosowania i na pewno inaczej te debaty odbierałem. Nie znam się na manipulacjach socjotechnicznych czy jak to się tam nazywa dlatego w tym temacie zwycięzcy nie wyłonię :). Wkurza mnie, że pierwsze dwa pytania pani Olejnik zostały po prostu olane i tak jak na memie Jacka nie odpowiedzieli na jak dla mnie ważne pytania, bo musieli sobie podogryzać i poszarpać się na dzień dobry. Powinni mieć ze dwie minuty na powitanie by to zrobić a później pytania i odpowiedzi.

(2015/05/22 11:01)
no i wydało się gdzie Duda blokuje etat

(2015/05/22 11:35)
Na minus Dudzie zapisuje brak odpwiedzia na kilka pytań w tematach światopoglądowych, do tego nie zakwestionował słów pana Szczerskiego i nadal chce go zatrudnić w pałacu.
Cytując pana Szczerskiego - tylko demokracja katolicka, biskupi w senacie, odnowa moralna itd.
Przy tak słabym prezydencie / mówcy jakim jest Komorowski, Duda wypadł wczoraj troszeczkę lepiej niż w 1 debacie, no i już wycofuje się reformy emerytalnej.

"Nie chcem, ale muszem" głosować zamierzam na Komorowskiego żeby czarna zaraza się nie panoszyła w naszym codziennym życiu, a to nam grozi.

PS. niech ktoś mi wytłumaczy:
Kukiz na sztandarach niesie hasło "tylko JOW-" co ma być lekarstwem dla obywateli.
Duda jest przeciw JOW-om.
Kukiz chce głosować na Dudę - o co k ...wa chodzi Kukizowi ( chyba że jeszcze nie wytrzeżwiał ).

(2015/05/22 11:51)
ja dzięki debacie wiem, że Duda ma kandydata na ministra, który chce stałego przedstawiciela koscioła w sejmie. więc głosuję przeciwko........

(2015/05/22 11:55)
Jakby ktoś jeszcze wcześniej tego nie słyszał, tak jak maarta, to wkleję na wszelki wypadek żeby wszyscy byli świadomi, że Duda chciałby z Polski zrobić drugi Iran tylko w wersji katolskiej: Polska jako republika wyznaniowa

(2015/05/22 12:41)
Jacku jeżeli potrafisz być obiektywny to wrzuć też stanowisko 2 strony :D

(2015/05/22 15:15)

(2015/05/25 03:50)

(2015/05/25 03:53)