WĄTEK USUNIETY ???

/ 41 odpowiedzi
Olaf nie obrażaj ludzi bo znów Ci ktoś odpowie a Ty będziesz płakał, że nikt na forum Cię nie lubi

(2013/08/05 11:29)
 Kiedyś takimi plotami zajmowały się straganiary i baby w maglu, a teraz - o zgrozo! Faceci. Świat zszedł na psy.

I to jest trafne podsumowanie dyskusji.

po to jest forum... plotka czy nie to sie okaze.. twoje wypowiedzi agencie sekty katolickiej to tylko nieudana proba zatuszowania sprawy na tym forum. nie trzeba dlugo szukac jak z plotek na forum za wyjasnienie sprawy wziela sie prokuratura.. forum... tutaj jeszcze cenzura az tak bardzo nie dziala.. a tobie i tobie podobnym zal ze ludzie moga sie wypowiadac o wszystkim... chcialbys zeby wrocilyczasy sb i ub co?

(2013/08/05 11:35)
Moje wypowiedzi mają na celu uzewnętrznienie mojego zdania na jakiś temat. Tak samo jak twoje. Wisi mi i powiewa zasadnicza treść dyskusji. W kwestii cenzury o której tak żałośnie piszczysz - właśnie ją uprawiasz próbując odmówić mi prawa do przedstawienia mojego zdania. Natomiast anonimowe wypowiedzi oparte na plotkach i zasłyszanych pseudoprawdach uważam za tchórzostwo i dziecinadę - jakiego tematu by nie dotyczyły.

(2013/08/05 15:22)
Szanowny Panie kacpersy, opowiadania o złym prowadzeniu się księży cenzura w czasach ub i sb nie tylko by nie usunęła, lecz umieściła na pierwszych stronach wszystkich gazet, dziennik TV podałby jako informację dnia. 

(2013/08/05 16:23)
Określenie "agent sekty katolickiej" jest żywcem wzięte z języka UB i SB. Resztę sam sobie dopowiedz Panie Kacpersky. Pozdrawiam serdecznie.

(2013/08/05 16:51)
…oj moi Drodzy, dajcie już spokój tym słownym przepychankom, szkoda pięknego dnia na siedzenie przed kompem. Już wyjaśniam!!! To ja jestem synową „znanej fotografistki z Warszawskiej” (teraz chyba jeszcze bardziej znanej) i owszem chodzę po lesie z kijami. Prawdą też jest, że na Karwowie z kilkunastoosobową grupą tworzymy wspólnotę przy Parafii Św. Brata Alberta i znani jesteśmy z licznych działań integracyjnych dla Naszej Społeczności, o czym często mówiono w mediach. Nie będę oceniać osób, którym nie podobają się te działania i kierują pod moim adresem oszczerstwa i pomówienia w kontekście osoby ks. Proboszcza. Szkoda, że energia i czas tych osób marnotrawiona jest na bzdury. Ręce do pomocy przy działaniach społecznych bardzo się przydadzą, zachęcam do wspólnej pracy wszystkich i tych z wyobraźnią, i tych co mają czas na rozsiewanie pomówień. W działaniach społecznych o to właśnie chodzi, o kreatywność i czas poświęcony innym. Fakt jest taki, że sprawa znana jest już w Wydziale Kryminalnym sochaczewskiej Policji i Prokuraturze. Od dziś zatrudniliśmy Panią Adwokat, która ma nam pomóc w ujęciu osób dopuszczających się czynów z art. 212 i 216 Kodeksu Karnego i innych kodeksów …ale to już taka prawna „niespodzianka” dla sprawców. To w jakim stopniu Wy chcecie, w tym uczestniczyć pozostawiam Waszym sumieniom i świadomości konsekwencji własnych czynów po lekturze Kodeksu Karnego, Kodeksu Postępowania Karnego, Kodeksu Wykroczeń i paru innych. Życzę miłej lektury. Monika i Remik Łasica-wciąż razem!!!

(2013/08/05 18:16)
Opuściłeś bo byłeś nieudacznikiem nie potrafiącym poradzić sobie w trudniejszej sytuacji, poszedłeś na łatwiznę.

He he to mnie rozbawiłeś , niech żyje chamstwo i prostactwo!

(2013/08/05 18:19)
  nie trzeba dlugo szukac jak z plotek na forum za wyjasnienie sprawy wziela sie prokuratura..

No patrz ... i chyba miałeś racje ...

(2013/08/05 18:30)
  nie trzeba dlugo szukac jak z plotek na forum za wyjasnienie sprawy wziela sie prokuratura..

No patrz ... i chyba miałeś racje ...

Drodzy forumowicze , nie martwcie się za zabójstwo prokuratora umarza sprawę(W) , a za wyrażenie opinii na forum nie bedą sobie d... zawracać!

(2013/08/05 21:43)
…oj moi Drodzy, dajcie już spokój tym słownym przepychankom, szkoda pięknego dnia na siedzenie przed kompem. Już wyjaśniam!!! To ja jestem synową „znanej fotografistki z Warszawskiej” (teraz chyba jeszcze bardziej znanej) i owszem chodzę po lesie z kijami. Prawdą też jest, że na Karwowie z kilkunastoosobową grupą tworzymy wspólnotę przy Parafii Św. Brata Alberta i znani jesteśmy z licznych działań integracyjnych dla Naszej Społeczności, o czym często mówiono w mediach. Nie będę oceniać osób, którym nie podobają się te działania i kierują pod moim adresem oszczerstwa i pomówienia w kontekście osoby ks. Proboszcza. Szkoda, że energia i czas tych osób marnotrawiona jest na bzdury. Ręce do pomocy przy działaniach społecznych bardzo się przydadzą, zachęcam do wspólnej pracy wszystkich i tych z wyobraźnią, i tych co mają czas na rozsiewanie pomówień. W działaniach społecznych o to właśnie chodzi, o kreatywność i czas poświęcony innym. Fakt jest taki, że sprawa znana jest już w Wydziale Kryminalnym sochaczewskiej Policji i Prokuraturze. Od dziś zatrudniliśmy Panią Adwokat, która ma nam pomóc w ujęciu osób dopuszczających się czynów z art. 212 i 216 Kodeksu Karnego i innych kodeksów …ale to już taka prawna „niespodzianka” dla sprawców. To w jakim stopniu Wy chcecie, w tym uczestniczyć pozostawiam Waszym sumieniom i świadomości konsekwencji własnych czynów po lekturze Kodeksu Karnego, Kodeksu Postępowania Karnego, Kodeksu Wykroczeń i paru innych. Życzę miłej lektury. Monika i Remik Łasica-wciąż razem!!!

Super to Pani napisała, spodobało mi się. Pozdrawiam!

(2013/08/06 08:36)

Odwrócić kota ogonem każdy na forum może , ale żeby podszywać się pod kogoś kim się nie jest ? Bravo pomysłu!

Monika i Remik Łasica-wciąż razem!!!  A  to już wogóle żenujące i na poziomie przedszkola!

(2013/08/06 17:10)
No i wszyscy się przestraszyli i zamilkli :)

(2013/08/06 20:28)
przestraszyli??? :) ta juz .... pani nie wiadomo kto bedzie straszyc ludzi wypowiadajacych sie an forum literkami KK itd itp... czekamy wszyscy na ten wjazd bezpieki do naszych domow w tej sprawie... a czy ekipa AT tez bedzie? fajnie by bylo moze mi zeba wybija dostane odszkodowanie :D
och zenujace takie straszenie.... aaa poza tym pogada sie z prawnikiem "kozaka ze wsi" ktoremu za zabicie czlowieka prawko zabrali tak ze ta sprawe z forum to ogarnie w piec minut i jeszcze ciebie pozwie za straszenie, przez ciebie wpadlem w leki, psychiatra,  odszkodowania... oj juz masz pozamiatane hahahahaah ;)

(2013/08/11 11:50)
uderz w stół a nożyce....,już wiem kto jest""znaną fotografką"" w Socho,a wydawałoby się że to jest  tylko właścicielka jednego z zakładów fotograficznych w Sochaczewie

(2013/08/12 09:10)

"wciaz razem" to po prostu przyznanie sie :) no bo jest to sugestia ze byly problemy ale wciaz jestesmy razem... jest para, byl skok w bok ale mimo wszystko wciaz jestesmy razem :) wesoly ten post jest :)

dodam jeszcze ze artykuly KK itd itp :) czyta sie do konca:

"Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną. Jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego (art. 213 § 2 k.k.). Zaistnienie kontratypów określonych w art. 213 Kodeksu karnego nie wyłącza odpowiedzialności karnej sprawcy za zniewagę ze względu na formę podniesienia lub rozgłoszenia zarzutu (art. 214 k.k.)."

teraz jeszcze: co jest znieslawieniem a co wolnoscia slowa? dluuuga droga po sadach przed toba....

(2013/08/12 09:45)
uderz w stół a nożyce....,już wiem kto jest""znaną fotografką"" w Socho,a wydawałoby się że to jest  tylko właścicielka jednego z zakładów fotograficznych w Sochaczewie

Raczej fotografistki ,ale dobrze , że nie recepcjonistki! hehe

(2013/08/12 19:33)