WAŻNE! ZAJŚCIE PODCZAS DNI SOCHACZEWA 2013!

/ 56 odpowiedzi

wysłano: 2013/06/09 14:29

„…..Takich agresywnych i pijanych gnoi powinno się pałować i patrzyć czy jeszcze ciepły…”

wysłano: 2013/06/10 07:01

„…Powinni go jeszcze zabrać gdziś na bok, tak żeby nikt nie widział i spuścić porządny wpier....”

wysłano: 2013/06/11 20:51

„..Czyli jednak szkoda, że nie spuścili mu porządnego łomotu na miejscu :(..”

wysłano: 2013/06/10 19:20

Gdyby nie było świadków, mogliby mu połamać ręce i nogi... więc nie wiadomo co by było wtedy. Próbowali mu je wykręcać itp więc to nie jest zwykłe obezwładnienie, a zastanawianie się publiczne czy jestem g**** czy nie, jest nie na miejscu...”

W odpowiedzi na pytanie P. GRZECH  o łamaniu rąk chyba czytając wpis autora zasugerowałem się chęcią  łamania rąk przez niektórych komentujących. Moja błędna interpretacja fakt.  Jednakże powyższe przykłady nie świadczą dobrze o nas, a wręcz pokazują ile w nas odruchów sadystycznych w stosunku do osób inaczej w danym momencie zachowujących się , a przecież każdemu z nas może się zdarzyć negatywne zachowanie , kwestia sytuacji i wielu innych czynników a alkohol to tylko dodatek, bez gorzałki też można popełnić błąd.  Mimo wszystko nadużywanie siły przez Panów ochroniarzy na różnych imprezach i w wielu różnych sytuacjach było pokazywane w TV. Kończę bo tu pewnie pojedyncze osoby po 5-ma nickami plują na jednego i nie da się normalnie polemizować. 

(2013/06/19 20:03)

gaj
Zgadzam się z Boloyangiem że tak ochrona jak i policja nie powinna nadużywać swoich uprawnień w sytuacji gdy musi użyć siły by kogoś zmusić do "podporządkowania się wezwaniu do określonego zachowania". :)
Dobry przykład jak to zrobić pokazano na tym filmie z zatrzymania w Warszawie pewnego mieszkańca okolic Sochaczewa, który sobie za dużo wyobrażał. - Stanowczo i bez zbędnej szarpaniny.

(2013/06/19 20:07)

"jestem ciekaw co zrobiłby taki Pan Jacuś lub Pan iks gdyby to np. któregoś z nich syn się napił, lub on sam i ten jeden jedyny raz wyskoczył z łapkami do ochroniarza a ci połamali by mu ręce"

Zacznijmy od tego, że nikt nikomu rąk nie połamał i z tego co widzę po "fotorelacji" było baaaaardzo daleko od tego. Wg. mnie to było książkowe zastosowanie "przymusu bezpośredniego" wobec agresywnego osobnika.

Jeżeli ktoś nie potrafi nad sobą zapanować po alkoholu to niech go nie pije! A jak już musi się napić to niech nie wychodzi w miejsce publiczne! To, że komuś "zdarzyło się za dużo wypić i go poniosło" NIE JEST ŻADNYM WYTŁUMACZENIEM na to, że wszczyna burdy i bije innych ludzi. Nie raz piłem alkohol ;) i jakoś nigdy nikogo nie pobiłem.

Kiedy ochrona potraktowała by mnie tak jak w tym przypadku, po tym jak wszcząłem awanturę i uderzyłem ochroniarza, to uwierz mi, miałbym pretensję tylko do siebie. Idąc dalej, gdyby to spotkało mojego syna to miałbym pretensję przede wszystkim do niego no i też do siebie bo by znaczyło, że źle go wychowałem. Jak się na wszystko pozwala synkowi i zawsze go broni to potem można go obejrzeć w roli głównej w filmiku pt. "Kozak ze wsi"

P.S.: A ten tekst o katolikach siedzących w pierwszych ławkach w kościele to już w ogóle był strzał kulą w płot ;)

(2013/06/19 22:00)
wg tych dwoch forumowiczow to najlepiej jakby policja przepraszala za to ze dostala w morde od zapijaczonego osobnika a ochrona najlepiej jakby na jego widok sama sie palowala.
wezcie przestancie pierd... bo zwykle zatrzymanie agresywnego pijaczka wzniesliscie do rangi co najmniej skatowania.. boylang przestan manipulowac i wprowadzac do dyskusji nieprawdziwe informacje.. w 40 twoim poscie przeczytamy ze ochrona obciela mu dlon.
przekroczenie uprawnien dla was to widze ze bedzie zwrocenie grzeczne zeby nie palic.

(2013/06/20 07:33)
Ja jestem zdania że każdy dostaję to na co zasłużył w życiu. Więc jeśli nie dostał odpowiedniego traktowania w tamtym momencie to i tak sprawiedliwość do niego wróci.

(2013/06/20 09:20)