Weryfikacja przez duże W

/ 3 odpowiedzi
Szanowni Współplemieńcy!

Kampania się już skończyła. Wreszcie i na szczęście. W mieście mamy bardzo zgrubsza kontynuację dotychczasowej władzy. A w powiecie prawie w zasadzie być może też...

Co więc dalej będzie??????

Odpowiedź prosta się nasuwa - weryfikacja przez duże W tego co nam wyborcom zostało obiecane. Zarządzający nie bardzo bowiem będą mogli zrzucać odpowiedzialność na kogoś innego skoro, ogólnie rzecz biorąc kontynuują to, co zostało zrobione w poprzedniej kadencji przez nich samych lub ludzi im bliskich politycznie.

Będziemy więc przez najbliższe lata żyć w Sochaczewie w ciekawych czasach – WERYFIKACJI PRZEZ DUŻE „W”
Panie Zbyszku, Czasy będą zapewne ciekawe, bo programy wyborcze były ambitne, ale ważne jest, aby teraz dokładnie posprzątać po wyborach. Bardzo jestem ciekawy, kiedy znikną plakaty wyborcze, które były wieszane na drzewach, tablicach itp. miejscach.. Część z nich już poniewiera się po chodnikach i ulicach, co nie upiększa miasta

(2006/11/29 09:03)
zacznijmy sami-wrzucajmy śmieci do koszy,zwracajmy uwagę mamusiom których kochane maleństwa rozrzucają na ulicach opakowania po słodyczach i chipsach,brud i śmieci są wizytówką naszego miasta,burmistrz niech sobie układa chodniki i naprawia drogi,sprowadza inwestorów,z tego go rozliczymy,mam dla niego priorytet-dlaczego woda podgrzana do 50 stopni kosztuje mnie prawie 50 zeta za metr,kiedy inne miasta maja po kilkanaście zł

(2006/11/29 09:44)
Ja pojde dalej czy sprawa gazu jest juz przesadzona? Czy
temat PEC-u i kotlowi jest zamkniety, czy tabu.Kto w UM
zajmuje sie ta sprawa i moze przedstawic nam konkretne
plany lub decyzje?

(2006/11/29 10:20)