Wesela - sala, fotograf, kamerzysta, fryzjer itp

/ 10 odpowiedzi / 2 zdjęć

Witam, :)

Będę organizowała swoje wesele i proszę Was o opinie który:
1. Fotograf
2. Kamerzysta
3. Fryzjer
4. Salon kosmetyczny
5. Zespół/DJ
6. Kwiaciarnia. itp
jest Waszym zdaniem godny polecenie. Bo tego jest naprawdę sporo i już sama nie wiem na co sie mam zdecydować.

Witam jesli mialabym ci polecic fotografa i kamerzyste to szczerze i z pelna odpowiedzialanoscia polecam chlopakow z Gąbina ARTMEDIAVIDEO maja swoja strone internetowa tam bedziesz miala kontakty do nich,mialam ich na swoim weselu i plyta jak i zdjecia nie tylko w mojej opinie ale rowniez gosci zasluguje na najlepsza ocene,nie moge sie ich nachwalic zdjecia sa przepiekne,plyta rozwniez ciekawe nagrana.

pozdrawiam Kasia.

(2013/11/14 12:37)
Witam i odpowiadam, a raczej podpowiadam :)
1) Przemek Jośko _super super super jest z Kampinosu
2) www.filmedia.pl - są rewelacyjni są z chodakowa
3) Ja od lat czeszę się w salonie w Młodzieszynie. Jest mega profesjonalnie i przystępne ceny. Właścicielka jest młoda i naprawdę świetnie wyszkolona
4) Ja wybrałam salon na ulicy Wąskiej 7 u pani Agnieszki - efekt był super SUper super
5) EXELL i Remedium z sochaczewa
6) Kwiaciarnię najlepszą prowadzi Dana przy ulicy Traugutta Świetnie dobiera kwiaty jest przesympatyczna a efekt powala.

pozdrawiam

(2013/11/16 22:39)
www.ulubionyfotograf.pl

(2014/03/26 20:19)
Witam,

Jeśli ktoś szuka fotografa na swój ślub/wesele/sesję plenerową to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami na stronie:krzysztofskorupka.pl

Pozdrawiam,
Krzysztof Skorupka

(2014/03/30 08:48)
Pozwole sobie zaprosić do siebie na stronę (fotografia) :)
www.AnnaSychowicz.pl
Wykonuję zdjęcia w formie reportażu, zawsze na uroczystości jest nas dwoje (fotografów :) )Pozdrawiam, Anna

(2014/04/23 17:53)
a lokal już wybrałaś?

(2014/04/28 10:14)