Wesele gdzie najlepiej??

/ 9 odpowiedzi
Witam. Zwracam się z prośbą o pomoc w wybraniu miejsca na organizację wesela. Czytając opinię na forum najlepszym zdaniem cieszy się zajazd Dukat. Obecnie myslę nad Arkadią, Dworkiem Magnat, Pałac Korona oraz właśnie nad Dukatem. Proszę podzielcie się swoim zdaniem o lokalach w sochaczewie co sądzicie o tych które podałam? Jak wygląda cenowo organizacja wesela (do 150 osób)? Czy byliście zadowoleni z obsługi i z tego co było na stołach? Czy podobała się sala? Czy właściciele sal są mili co możecie o nich powiedzieć? Za wszystkie opinie z góry dziękuję :)

Wiem że na forum były już poruszane podobne tematy ale są to posty już troche stare. Zależy mi na świeżych informacjach.
Dworek Magnat =wszystko to co najlepsze. I wiem co mówię jedzenia ogrom, obsługa miła cały czas ktoś na sali jest. Właściciele również bardzo mili. Najlepiej iść na bal i zobaczyć wszystko.

(2013/12/29 18:37)
Dworek Magnat =wszystko to co najlepsze. I wiem co mówię jedzenia ogrom, obsługa miła cały czas ktoś na sali jest. Właściciele również bardzo mili. Najlepiej iść na bal i zobaczyć wszystko.
Dziękuję za opinię!

Może jeszcze ktoś mógłby coś wspomnieć o lokalach w Sochaczewie?

(2013/12/30 21:57)
Natka, zrób coś dla siebie i poświęć odrobinę czasu i zapoznaj się z jakością, cennikiem i ilością dań w sali "Złota Komnata" w Brochocinie pod Płockiem. Zrób to chociażby po to, żeby mieć porównanie, jakim zaściankiem drożyzny i rzucania ochłapów jest nasz powiat, jeśli chodzi o tego typu obiekty.

(2014/01/02 11:02)
Dworek Magnat jest w porządku, ale podczas swojego ślubu mieliśmy kucharki, a nie catering.

Wystarczyło się nasłuchać opinii, jak to w wielu salach po pierwsze pozwalają zabrać/rozdać gościom tylko to, co jest na stołach, a po drugie to, co zostanie, zamrażają i podają na kolejnym weselu.
A jak weźmiesz kucharki, to mimo, że musisz kupić sama produkty, ale przynajmniej wiesz, co jesz i że jest to świeże. Poza tym możesz zabrać wszystko, co zostanie - i ze stołów i produkty, które były kupione w nadmiarze.
My po weselu jeszcze przez parę miesięcy nie musieliśmy kupować takich rzeczy, jak kawa, herbata, cukier, sól, przyprawy itp.

Pozdrawiam

(2014/01/03 10:06)
 Miałem się nie udzielać w tego typu watkach ale temat powraca więc jednak.
 Pytasz na forum gdzie zrobić wesele, ale o co chodzi, czy pytasz ludzi co masz jeść, jak się ubierać, czy twój partner jest odpowiedni, czy podoba się innym?

Zakładam że gdyby w Sochaczewie była firma zajmująca się organizacją wesel od A do Z, zapytali by cię jaka sumę zamierzasz na to przeznaczyć i jak wyobrażasz sobie swoje wesele. zapewne za chwilę pojawi się wątek: jaki zespół na wesele? Bo zespoły maja zabiegać aby u ciebie zagrać.

Zakładam że byłaś/eś na jakichś weselach , imprezach w swoim życiu i albo ci się podobało od tej strony albo nie. Poniekąd w telewizji celebryci mówią na okrągło jak powinno się żyć , co jeść w co się ubierać, jak myśleć itd.
 Moim zdaniem najlepiej pojeździć i popytać o salę,obejrzeć ją, porozmawiać z właścicielami a dla doradztwa wziąć np. rodziców albo przyszłych teściów, na pewno najlepiej doradzą swojemu dziecku a bagaż doświadczeń życiowych pomoże w obiektywnej ocenie.
 150 osób to tak odpowiada sala Hegor, mniejsza sala u p.Ignasiaka, sala w Juliopolu -Sylvania, na tych salach byłem i oceniam je pozytywnie.

Zadziwiają mnie tego typu pytania na forum, bo przecież ludzie cię nie znaja, nie wiedza co lubisz  a czego nie  i jakie masz możliwości i oczekiwania

(2014/01/03 11:40)
Ja tam lubię okdrywać nowe miejsca :) I myślę, że wesele to świetna okazja do tego :) Dlatego zachęcam Cię do zapoznaia się zofertą hotelu http://www.hotelfajkier.pl/wesela-i-przyjecia znajduje się w okolicy Jury Krakowsko -Częstochowskiej jest tam przepięknie wręcz bajkowo :)

(2015/02/28 18:45)
Kejt to ciekawa oferta i bardzo oryginalna ale co z transportem gości, wynajem autokaru?
 Magnat godny polecenia bez dwóch zdań. Ale wyjątkowo oryginalnie było by wrócić do starej tradycji, stoły na podwórzu w podkowę, kapela na przyczepie od traktora, mogłoby być ciekawie

(2015/02/28 23:36)

wesele teraz warto zorganizować przy pomocy konsultanta który posiada szeroki wachlarz usług i współpracuje zarówno z hotelami jak i zespołami, dzięki czemu możemy zaoszczędzić trochę kasy http://www.amarante.com.pl/organizacja_wesel/​ z usług tej konkretnej firmy korzystała moja żona i ja, jesteśmy bardzo zadowoleni pełnym profesjonalizmem jakim wykazały się te Panie :) 

(2017/06/20 14:08)

Też się nad tym zastanawiam, myślicie że będą jeszcze wolne terminy na 2018-2019?

(2017/07/20 08:23)