Wesele u Szmidta w Kuznocinie

/ 16 odpowiedzi
Witam! Czy organizował ktoś może wesele w sali weselnej u Pana Tomasza Szmidta w Kuznocinie. Chodzi mi o wszystko czyli łącznie z ich cateringiem. Chcemy zorganizować tam wesele, ale nie wiemy jak oni się wywiązują z umowy tzn. czy jedzenia jest dużo, czy smaczne itp. Proszę o opinie.
O pamiętam wesele u Szmita wróciłem ubawiony jak trzeba ,ale tak serio to proponuje- chabrowy dworek ,tez jest super i miejsca do pochodzenia jest dużo ,teren atrakcyjny .

(2011/11/08 16:09)
Nie polecam , budynek z zewnatrz  w środku + łazienka nie byla odnawiana od czasów II wojny światowej. No chyba ,że ktoś lubi takie obskurne klimaty. Jest tanio ale cos za cos.

(2011/11/08 19:51)
Mieliśmy tam wesele, było bardzo fajnie. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo miła obsługa. !!  Co prawda to prawda lokal mógłby byc ładniejszy odnowiony, ale chyba nie chodzi o sam wygląd (łazienek szatni czy też budynku bo powiedzmy sobie szczerze tam kamera nie zagląda) ale o znakomitą zabawę i dobrą organizację a taka tam jest. A co naważniejsze to atrakcyjna cena. Także polecam.

(2011/11/08 21:23)
Witam,W lipcu 2011 miałem wesele u Pana Tomasz Gość naprawde jest dobry w tym co robi:) i co ważne uczciwyWszyscy goscie zachwalali organizacje wesela tzn. jedzenie bardzo dobre i w duzej ilosci. Pan Tomasz w czasie wesela cały czas czuwał nad wszystkim.Z czystym sumieniem moge zaproponowac dom weselny u Pana Tomasza Szmidta jesli chcesz wiedziec wiecej napisz na Priv 

(2011/11/08 22:50)
Ja byłam na weselu tam dwa lata temu. Jedzenie było smaczne, ogólnie wszystko ok. jedyne, co mi przeszkadzało, to mała sala, niewiele miejsca. Jesli ktoś organizuje małe wesele, to spoko, ale przy większej ilości gości na parkiecie będzie po prostu ciasno...

(2011/11/09 13:13)
Jesli robasz wesele na 140 osób to spokojnie sala wystarczy

(2011/11/09 20:57)
Witam wszystkich jest faktem że łazienki były mankamentem ale już są nowe i myślę że mogą się podobać poza tym środek i wygląd zewnętrzny też się zminił polecam i zapraszam.

(2011/12/03 18:51)
a co się zmieniło? Ile tam jest łazienek o ile się nie mylę to jedna na dole?

(2011/12/05 13:54)
Łazieneki w tej chwili są cztery z tymi co były to nawet sześć zmienił się wygląd zewnętrzny i wejście .W tej chwili jest miło i sympatycznie.

(2011/12/05 23:11)
Czy ktoś się orientuje jak te sale, wystrój, łazienki, jedzenie wyglądają obecnie?

(2013/08/20 17:41)

Trzeba wejść www.szmidtwesela.pl jest tam trochę zdjęć 

a najlepiej obejrzeć na żywo,

(2013/08/22 21:07)

Byłem tam ostatnio na balu sylwestrowym 14/15 i moje wrażenia są bardzo mizerne.Bal kosztował 190 zł od osoby, w tym było 4-5 dań ciepłych, pół litra gorzkiej na parę i butelka ruskiego szampana na parę.
Ciepłe dania które podawano były po prostu nie smaczne. I nie jest to tylko moje zdanie ale i całej mojej 8 osobowej ekipy. zimne przystawki nie tylko wyglądały, ale i smakowały jak by stały na stole z tydzień. Jeżeli coś się skończyło to już nic nie dostawiono na stół, w efekcie po północy stoły były ogołocone. Na tacy z owocami stały jedynie mandarynki i dwa banany, a z ciast widziałem jedynie sernik i makowiec.
Przed północą kiedy wszyscy wyszli zobaczyć pokaz sztucznych ogni, mogliśmy jedynie nacieszyć się fajerwerkami które puszczali sąsiedzi gdyż właściciel nic nie zapewnił :/a jak zapytałem gdzie są kieliszki do szampana to pan właściciel powiedział że nie ma i na stołach stoją szklanki. W efekcie z braku laku wszyscy pili z gwinta. mi to jakoś nie przeszkadzało ale kobietom jak najbardziej.
Całości obrazu dopełnił kelner który w momencie roznoszenia barszczu o godz 2:00 powiadomił mnie że niestety barszcz się już skończył, a barszcz został rozniesiony może połowie gości.Sala z zewnątrz wygląda nawet fajnie ale w środku zalatuje PRLem trochę... ta szatnia w piwnicy to jakaś masakra...
Zespół muzyczny miał być profesjonalny który gra na weselach a co 15 min robili przerwy i nie znali nawet jednego kawałka zagranicznego...Osobiście nie wymagam super luksusów, ale chodziłem na różne bale i droższe i tańsze i ten był po prostu najgorszy,wszystko po TANIOŚCI NA MAXA

(2015/01/03 15:22)
to za 400 zeta domówka by była lepsza? i na pewno by nie wydało się tyle .

(2015/01/03 16:01)
jedni robią sobie domówkę inni idą na bal sylwestrowy. Ale jak się płaci te 190 zł od osoby, to się też wymaga, a w tym przypadku niedociągnięć było mnóstwo dlatego postanowiłem specjalnie się tu zarejestrować i napisać co mi się nie podobało żeby inni mieli też tego świadomość.

(2015/01/03 17:27)
masz rację za 400 zloty to już powinno coś być ,tu chyba chodziło by najbardziej zadowolony z balu było organizator.

(2015/01/03 17:59)
byłem tam na weselu z poprawinami w 2014 kotlet ze schabu śmierdział to po pierwsze, ogólnie jedzenie opisane w MENU oczywiście obficie - w rzeczywistości było inaczej a teraz najlepsze! na poprawiny zaproszeni byli wszyscy goście a jak sie zjawili to była nakryta połowa stołów - MASAKRA!!! 

(2015/11/04 13:43)