Wesele w hotelu chopinie

/ 9 odpowiedzi
Witam,czy ktos moze mial okazje bawic sie na weselu w chopinie? prosze o opinie:)
Ja mogę zareklamować - super. Na najwyższym poziomie pod każdym względem. Pełen profesjonalizm.

(2008/08/26 08:44)
Dokladnie mi chodzi o ta mniejsza sale tzn restauracyjna, planuje wesele tak max do 100 osob. Czy nie bedzie tam zbyt ciasno itd? Bede wdzieczna o kazda opinie:)

(2008/08/26 11:06)
Dokladnie mi chodzi o ta mniejsza sale tzn restauracyjna, planuje wesele tak max do 100 osob. Czy nie bedzie tam zbyt ciasno itd? Bede wdzieczna o kazda opinie:)

(2008/08/26 11:06)
Trudno mi powiedzieć, ale mam wrażenie, że 100 osób w małej sali to dużo. I wtedy chyba sala taneczna robi się w holu, chyba że coś się zmieniło. Są plusy i minusy rozdzielenia sal... Ja miałam wesele na 120 osób w tej nowej, dużej sali i było ok. Było luźno, ale nie pusto. A na ile osób Chopin rekomenduje tę małą salę?

(2008/08/26 12:10)
Nic sie nie zmienilo, nam wlasnie zaproponowali taki uklad ze w sali restauracyjnej stoly i jedzonko, na holu zespol. Szczerze mowiac to nawet nie pytalismy sie o ta duza sale bo myslelismy ze jest ona zbyt duza dla nas. Dlatego chcialabym wlasnie poznac opinie kogos kto mial okazje uczestniczenia na weselu gdzie wlasnie bylo takie polaczenie sali i holu.

(2008/08/26 12:32)
A przepraszam ile wołają kasy w CHopinie??

(2008/10/18 15:13)
Jest dokładnie tak jak piszesz, ale to wszystko zależy od młodych i kierowniczki (kwestia dogadania się) jeśli jest duże wesele to jest rozdzielane na miejsce do jedzenia i do tańczenia, to od Was zależy co wolicie, czy w jednej duzej sali wszystko, czy mniejsza sala + osobna na tańce (w tym przypadku hol)
Chopin ma kilka sal, które udostępnia na wesela i inne imprezy okolicznościowe.
Jeśli chodzi o obsługę i całą resztę -POLECAM!!

(2008/10/19 18:07)

x
jeszcze chyba nigdy nie słyszałam złej opinie o chopinie i zawsze byłam zadowolona z wszelakich imprez.
Czy po czasie (od ostatnich postów) coś się zmieniło ?  jakie są wasze opinie na temat wesel w tym miejscu ?

(2013/08/24 19:39)
Jeżeli chodzi o obsługę w Chopinie to jest ok.jeżeli chodzi o salę to duża sala jest strasznie nie akustyczna powstaje tam echo dzwięk odbija się od ścian i granie jest mało komfortowe a granie w holu przy małej sali nie jest zbyt eleganckim rozwiązaniem.Gram po weselach więc jeśli chodzi o salę to mogę coś o tym powiedzieć.Jeżeli robisz wesele na 100 osób to ja mogę polecić "Cztery Poru Roku" sala jest akurat na 100 osób jedzenie jest bardzo dobre i na pewno będzie taniej niż w Chopinie

(2013/08/25 13:37)