Wesołych Świąt forumowicze

/ 10 odpowiedzi

Życzę wam pogody ducha, wewnętrznego spokoju aby święta upłynęły wam w gronie rodzinnym, najbliższych, ludzi dla was ważnych. Abyśmy w spokoju świętowali dzień Narodzenia Pańskiego i radowali się tym dniem, by dzięki temu stawać się lepszymi ludźmi.

Dziękuje wam za rok pełen aktywności na portalu e-sochaczew oraz zachęcam do dalszej, bo to także WY kształtujecie obraz naszej sochaczewskiej rzeczywistości. Wszystkie wasze opinie i problemy są dla mnie bardzo ważne.

W Nowym Roku życzę wam równego dostępu do niezależnych, czasami sprzecznych informacji – bo tylko w taki sposób możecie sobie wyrobić bezstronną opinie.  Na tym właśnie polega demokratyczny dyskurs publiczny, który powinniśmy w naszym mieście rozwijać. Życzę wam także w Nowym Roku aby żaden samorząd nie blokował wam  możliwości komentowania tego co jest dla was ważne oraz dużo cierpliwości przede wszystkim do nas samorządowców.

Na koniec chciałbym przytoczyć wypowiedź Leszka Kołakowskiego:

„Możemy zatem - i powinniśmy - organy władzy politycznej podejrzliwie traktować, sprawdzać jak najwięcej i w razie potrzeby na nie zawsze narzekać (a potrzeba jest prawie zawsze)(...)

Wierzcie mi wszystkie wasze komentarze zwłaszcza te krytyczne, zmuszają władzę naszego miasta i powiatu do lepszej pracy. To nie  laurki pisane przez osoby opłacane z publicznych przynoszą korzyści naszemu miastu, tylko aktywne społeczeństwo obywatelskie, które jest wartością dla nas wszystkich. Dziś jak nigdy potrzebne są odpowiednie nawyki społeczne oraz  aktywność. Tylko w taki sposób można zapewniać kontrolę obywateli nad działaniem władz.

Bądźcie krytyczni, bądźcie odważni, ale nigdy nie pozostawajcie bierni.

Przemysław Gaik

Panie Gaik, schowaj Pan sobie swoje życzenia w buty, nawet najwznioślejszemu słowu w nich użytych ja nie wierzę.

Tyle jadu ile Pan wytoczył przed Świętami w cywilizowanych krajach zużywa się na prezydencką kampanię. Pan kocha moim zdaniem sam siebie. Chce Pan zrobić cos dla mieszkańców miasta Sochaczewa , gminy i powiatu sochaczewskiego ? Niech Pan zniknie z polityki i tej śmiesznej działalności wręczania pamiątek i dyplomów, bo nic innego oprócz powyższego i szczucia ludzi Pan nie robi. Jeżeli jest inaczej proszę !!! odpowiedzieć i dać przykłady. Nie będzie to chwaleniem się , a odpowiedzią na prośbę z pewnością nie tylko moją.

Mimo wszystko pozdrawaim

(2013/12/27 13:30)

Panie Gaik, schowaj Pan sobie swoje życzenia w buty, nawet najwznioślejszemu słowu w nich użytych ja nie wierzę.

Tyle jadu ile Pan wytoczył przed Świętami w cywilizowanych krajach zużywa się na prezydencką kampanię. Pan kocha moim zdaniem sam siebie. Chce Pan zrobić cos dla mieszkańców miasta Sochaczewa , gminy i powiatu sochaczewskiego ? Niech Pan zniknie z polityki i tej śmiesznej działalności wręczania pamiątek i dyplomów, bo nic innego oprócz powyższego i szczucia ludzi Pan nie robi. Jeżeli jest inaczej proszę !!! odpowiedzieć i dać przykłady. Nie będzie to chwaleniem się , a odpowiedzią na prośbę z pewnością nie tylko moją.

(2013/12/27 13:31)
 Mamy być krytyczni- proszę bardzo. Życzenia powinny byś skierowane do forumowiczów ( od forum) a nie formułowiczów ( od formuły)

(2013/12/27 18:34)
WitamBądźcie krytyczni, bądźcie odważni, ale nigdy nie pozostawajcie bierni.
Zapomniał Pan jeszcze dodać i nie zapomnijcie na mnie głosować w przyszłorocznych wyborach na burmistrza !!!
Pan wybaczy ale robi Pan z siebie typowego PAJACA !

(2013/12/27 19:38)
WitamBądźcie krytyczni, bądźcie odważni, ale nigdy nie pozostawajcie bierni.
Zapomniał Pan jeszcze dodać i nie zapomnijcie na mnie głosować w przyszłorocznych wyborach na burmistrza !!!
Pan wybaczy ale robi Pan z siebie typowego PAJACA !

(2013/12/27 19:38)
miało być dobrze a wyszła lipa. 

(2013/12/27 19:47)

Najbiedniejsza miejscowość w Polsce

Najbiedniejszą miejscowością w naszym kraju są Pieszyce w woj. dolnośląskim. Średni roczny dochód tej gminy, liczony na jednego mieszkańca to jedynie 1590 złotych. Podobnie jest w Luboniu (woj. wielkopolskie). Tu średnia pensja wynosi około 1700 złotych. W tym niechlubnym rankingu trzeba jeszcze wymienić Pabianice w woj. łódzkim, Świdnik, Kraśnik i Hrubieszów w woj. lubelskim, Kowary i Zgorzelec w woj. dolnośląskim i Sochaczew w woj. mazowieckim. W każdym z tych powiatów średnia pensja nie przekracza 2 tys. złotych brutto. 
http://praca.wp.pl/title,Najbiedniejsza-miejscowosc-w-Polsce,wid,16286446,wiadomosc.html

(2013/12/27 19:49)
Jak czytam niektóre posty na e-Sochaczew, to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Święta Bożego Narodzenia to już tylko komercyjne święta, bo z pewnością nie chrześcijańskie. Przyznam szczerze że nie wiem nawet z jakiej opcji jest Pan Gaik i nie obchodzi mnie to, bo polityka już dawno osiągnęła dno w naszym kraju i nie powinna się nazywać polityką, a raczej czymś zbliżonym do szczekania i warczenia watahy psów, nad czym ubolewam. Ale ludzie mamy święta i wypada zapomnieć o wszystkim co nas dzieli. Tak naucza wiara chrześcijańska i Pismo Święte, czyli źródła tradycyjnych Świąt Bożego Narodzenia. A u nas w kraju tylko jad, jad i jeszcze raz jad...Panie Gaik, jak już wspominałem, nie wiem z jakiej Pan jest opcji politycznej, może i mi z Panem nie po drodze. Może reprezentuje Pan poglądy których nie podzielam i które krytykuje, ale dziękuje za życzenia i życzę Panu Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2014 Roku. Tego również życzę nam wszystkim, tj. mieszkańcom Sochaczewa. Tym z lewa i prawa i z centrum. Tym złym (by się opamiętali) i tym dobrym by w tym trwali :)Pozdrawiam.

(2013/12/27 20:55)

Takie życzenia to szczyt arogancji.

Dwóch Panów Pan PG i mec. WB zorganizowali kiedyś spotkanie dla przedsiębiorców z zamiarem stworzenia ustawy o powołaniu RZECZNIKA PRAW PRZEDSIĘBIORCY.

Wspomnę tylko, że :

- spotkanie odbywało się w pomieszczeniach starostwa i ciekawi mnie, czy każdy może organizować dowolne spotkania w pomieszczeniach starostwa. Ciekawe kto zapłacił za poczęstunek dla gości, żeby 2 ..... takich mogło się polansować.

- zgadnijcie kto miałby być pierwszym rzecznikiem. Pewnie najlepiej prawnik dotychczas reprezentujący przedsiębiorców ???? Następna ciepła posadka za pieniądze naiwnych i głupich ?????

Panie Gaik -  Pana życzenia są skierowane są bardzo trafne.

Barany i owieczki do strzyżenia jak najbardziej trzeba dostrzec choć raz w roku w Święta Bożego Narodzenia.

(2013/12/29 18:27)