Wiadukt - kiędy będzie oddany

/ 9 odpowiedzi
Czy ktoś się orientuje czy oddadzą w terminie tzn w grudniu?
Z tego co widziałam, to zastanawiam się nawet nad przyszłym rokiem...Ale Panowie tam pracujący bardzo się starają :)

(2013/11/08 23:51)
Z tego co widać prace są już na ukończeniu, mam nadzieję że otwarcie wkrótce

(2013/11/09 09:10)
zal.pl zeby grubo ponad rok remontowac  .. takie rzeczy tylko w socho

(2013/11/14 10:07)
 No tak, zapytaj najpierw czy ta firma remontująca jest z Sochaczewa bo z tego co wiem to z Grodziska Mazowieckiego. Piszesz byle co aby napisać można spodziewać się że następny twój wpis będzie na przykład" Puściłam bąka, spałam, jadłam itp."

(2013/11/14 10:33)
remont wiaduktu rozpoczęto w kwietniu tego roku, mówienie "grubo ponad rok" jest póki co przedwczesne. :)

z tego co widać wiadukt powinni oddać w terminie, już kosmetyka i prace wykończeniowe.
no i odbiór techniczny pozostał, pozostaje mieć nadzieję że będzie ok.

(2013/11/14 10:37)
olaf, sam potwierdzasz tylko nasze przypuszczenia że mało wiesz. remontem wiaduktu w ciągu drogi wojewódzkiej nr. 705 w Sochaczewie zajmuje się firma MOST Spółka z o.o.siedzibą tej spółki jest Gdynia, nie Grodzisk Mazowiecki.

(2013/11/14 10:44)
 No tak, zapytaj najpierw czy ta firma remontująca jest z Sochaczewa bo z tego co wiem to z Grodziska Mazowieckiego. Piszesz byle co aby napisać można spodziewać się że następny twój wpis będzie na przykład" Puściłam bąka, spałam, jadłam itp."

A co to ma za znaczenei skad jest? chyba ma jakies  realne terminy do oddania wiaduktu, nie wazne czy jest z GM, Socho czy Honolulu ..P.S. I to 99,99 % twoich postow to pisanie o dupie maryny , bez sensu skladu i ładu grajek
Jaki remont taki burmistrz  tak i jak jaki poplecznik (grajek) hihi

(2013/11/14 13:25)

to juz dopowiadam podobno do konca grudnia:

Wiadukt będzie zamknięty do końca grudnia

Wiadukt jednak w terminie

trzymamy za slowo pania rzecznik prasowa Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Monika Burdon

:)

a to z pozdrowieniami dla pana orlinskiego adama

Wiadukt kolejowy w Sochaczewie znowu do remontu!

ktory strasznie sie chwalil jaki to nie jest sukces... dwa razy placic za to samo bo poprzednio ktos spierdzielil robote... gratulujemy!

Kolejna ważna inwestycja Samorządu Województwa Mazowieckiego

(2013/11/14 15:27)