Widzieliście już nowe logo PiS?

/ 40 odpowiedzi / 2 zdjęć
POlityka jest dla impotentów!

(2014/09/26 22:13)
Marna prowokacja. Jedyna opcja polityczna, która coś zmieni w kraju to KNP. 

(2014/09/27 02:04)
oj Jacku nie trzeba było udostępniać swojego wizerunku do tego logo :)

(2014/09/27 10:09)
Dobre:)
 A tak swoja drogą to dziwi mnie że władze pisu nie napominają swoich członków i radnych żeby zachowywali się jak normalni ludzie.

Może dlatego, że sami są nienormalni ;)

(2014/09/27 13:17)

(2014/09/27 13:20)
Tylko ciekawy jestem jak twój syn zacząłby przebierać się za dziewczynkę jak byś zareagował ?
Zresztą ty jesteś anty katolik ale synek do chrztu, komunii niedługo bierzmowanie itd itp. Wychowuj go zgodnie ze swoimi przekonaniami a nie tłumaczysz się, że w szkole będzie miał przez to źle albo ze względu na teściową itd, itp.Miej jaja !!Ps.Jak by była trwoga to wtedy nawet i do Boga, co ?

(2014/09/28 10:41)
Tylko ciekawy jestem jak twój syn zacząłby przebierać się za dziewczynkę jak byś zareagował ?
Zresztą ty jesteś anty katolik ale synek do chrztu, komunii niedługo bierzmowanie itd itp. Wychowuj go zgodnie ze swoimi przekonaniami a nie tłumaczysz się, że w szkole będzie miał przez to źle albo ze względu na teściową itd, itp.Miej jaja !!Ps.Jak by była trwoga to wtedy nawet i do Boga, co ?

Po pierwsze to co ma życie intymne osłów do przebierania się kogokolwiek za dziewczynkę? Twoje dzieci tak się zachowują po wizycie w ZOO? Współczuję....

Po drugie jak już powołujesz się na moje posty to czytaj je ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o moje jaja (nie musisz się o nie martwić :P ) tylko o spokój dla mojego syna. Bo dzieci właśnie takich "tolerancyjnych" katoli jak ty nie dałyby mu spokoju w szkole (znam takie przypadki). Zrozumiał czy mam to jakoś jeszcze dokładniej rozrysować?

(2014/09/28 14:12)
Co do kleru to ja się wypowiem. Wpływ sukienek jest przerażający. Pamiętam, gdy chodziłem do podstawówki numer trzy to obowiązkowo trzeba było chodzić na jakieś tam święta kościelne, bo sprawdzali listy. (Trzeba było podejść do chłopaka lub dziewczyny wyznaczonej przez katechetkę i się zapisać). Zbierać ziarno dla lepszej oceny (takie kartki rozdawane dla dzieci przez księdza). Na zajęciach katechetka zawsze się pytała czy dzieci były na mszy, horror, zaścianek. Czarni są przy każdym święcie państwowym, na każdej uroczystości szkolnej, panoszą się niebywale. Ja bierzmowania nie miałem, ale nie spotkałem się na szczęście z ostracyzmem wśród rówieśników, gdyż i oni mieli/mają kościół głęboko w pośladkach. Dopóki tego się nie zmieni, nie rozdzieli się ostatecznie władzy świeckiej i kościelnej, w Polsce nigdy nie będzie dobrze. Dlatego głosuję na KNP, bo oni szanują religię chrześcijańską jako fundament naszej cywilizacji europejskiej, lecz zamierzają postawić jasną granicę. PO i PIS klęczą przed czarnymi i cytując klasyka "robimy im laskę". 

(2014/09/28 14:55)
Nie interesują mnie twoje j..a. !Trzeba mieć zasady !!!! A nie nie działać pod publikę.

(2014/09/28 18:24)
Marna prowokacja. Jedyna opcja polityczna, która coś zmieni w kraju to KNP. 

tylko i wylacznie! czas skonczyc z rzadami bandy ktora wiecej bierze dla siebie niz robi dla kraju. bez radykalnych posuniec zapomnijmy o jakich kolwiek zmianac.. jak znow wygra (odpukac) PIS, PO czy SLD to jak po wyborach uslysze jakies narzekania to zamknac ryje bo to wy wybieraliscie tych ludzi.

(2014/09/29 08:09)

O czym wy mówicie? Przecież w katolicyzmie wszystko jest na pokaz, oparte na obłudzie, hipokryzji i zakłamaniu :) Wiem, że założenia były inne, szczytne i piękne ale praktyka jest zupełnie inna.

Widzę, że nadal do was nie dociera co piszę. Więc spróbuję jeszcze raz, taką wersję "nie tylko dla orłów": ja osobiście mam głęboko w d....ie co powiedzą i pomyślą sobie o mnie ludzie. Zawsze mówię wprost, że nie wierzę i nie wspieram tej instytucji finansowej jaką jest kościół katolicki. Zależy mi tylko na tym aby moje dzieci mogły spokojnie bez dodatkowych nie potrzebnych stresów skończyć szkołę. A niestety mieszkając w takim moherowym zagłębiu jakim jest Sochaczew żeby dziecko miało spokój musi się dostosować do tej moherowej zakłamanej większości. Archimedes napisał jaka indoktrynacja panuje w sochaczewskich szkołach i to jest w 100% prawda. Niech tylko jakieś dziecko czy rodzic spróbuje się przeciwstawić to nie będzie miało życia. Gdybym mieszkał w Warszawie to by było co innego. Tam już dotarła cywilizacja i tam już jest normalne, że jakieś dziecko nie chodzi na religię. A pomijając ten fakt, pod każdym innym względem, podoba mi się mieszkanie w Sochaczewie i nie mam ochoty z tego powodu się przeprowadzać. Do tego dochodzi jeszcze jedna kwestia: pomyśleliście o tym, że moja żona może być wierząca i może chcieć aby dziecko było ochrzczone i chodziło na religię? Jesteście w stanie to ogarnąć przy swoim ograniczonym światopoglądzie?

Co do gender to tak strasznie przeraża was przebieranie się chłopców w sukienki a jak co niedziela uczestniczycie w rytuałach odprawianych przez faceta w sukience i koronkach to jest OK? :)

(2014/09/29 09:12)
Sorry kacperskyy ale poglądy JKM też za bardzo śmierdzą mi fundamentalizmem katolickim (np. stosunek do kobiet czy do edukacji seksualnej w szkole) także ta partia tez u mnie odpada.

(2014/09/29 09:18)
jacek nie masz co sie wysilac.. ciemnogrod tego nie zrozumie... niech dalej glosuja na pis i daja katolibanskiej mafii na tace, a niech oddaja emerytury ale kur** nie chce widziec ich placzacych ze nia maja na leki albo na chleb! krotko im odpowiem wypier*** do torunia.... tam dostana na chlebek i leki.

(2014/09/29 10:10)
Jacku, kacperskyy - jaki jest Wasz stosunek do homoseksualistów - jesteście wobec nich tolerancyjni?

(2014/09/29 10:19)

Sorry kacperskyy ale poglądy JKM też za bardzo śmierdzą mi fundamentalizmem katolickim (np. stosunek do kobiet czy do edukacji seksualnej w szkole) także ta partia tez u mnie odpada.

tu masz racje. z drugiej strony - nigdy nie bylo partii zebym zgodzil sie w 100% z jej pogladami. slucham, czytam, obserwuje i kalkuluje z iloma postulatami sie zgadzam, jak one sa wazne i patrze wtedy do ktorej mi jest blizej... nie ma idealow.

(2014/09/29 12:09)
głodny Oni są tolerancyjni dla wszelkiej patologi, tylko  nie dla normalnych Polaków,  ciekawe jaki stopień mają w tej faszystowskiej organizacji SS obersurman furer?

To, że TY coś uważasz za patologię a coś innego za normalne to nie znaczy, że wszyscy tak uważają. Oznacza to tylko, że masz klapki na oczach. Dla mnie np. kościół katolicki jest patologią.

(2014/09/29 12:50)
Tak samo np. homoseksualiści, Ateiści czy wyznawcy innych religii są równoprawnymi obywatelami naszego państwa i należą im się takie same prawa jak innym. A ty ich wszystkich uważasz za patologię.

(2014/09/29 13:16)
"To, że TY coś uważasz za patologię a coś innego za normalne to nie znaczy, że wszyscy tak uważają. Oznacza to tylko, że masz klapki na oczach."

Jacek ale to też dotyczy Ciebie :), a nie tylko innych :)

(2014/09/29 13:18)
Ja to doskonale wiem i dlatego, w przeciwieństwie do Ciebie, jestem tolerancyjny. Próbuje ci tylko uzmysłowić, że nie wszyscy myślą tak samo. To, że ty uważasz kościół katolicki za świętość nad świętościami i uważasz, że wszyscy powinni się bezmyślnie go słuchać i zanosić mu pieniądze w zębach nie oznacza, że inni też się z tym zgadzają.

(2014/09/29 13:27)
tologia społeczna, zjawiska społeczne związane z zachowaniem się jednostek lub grup społecznych niezgodnym z obowiązującymi wartościami danej kultury. Terminu patologia społeczna używa się również dla określenia nauki zajmującej się socjologicznym badaniem przyczyn i zwalczaniem patologicznych zjawisk społecznych takich jak przestępczość, prostytucja, pijaństwo itp..

Wypisz wymaluj kościół katolicki ;) tylko zamiast "prostytucji" powinno się wpisać "pedofilię"

(2014/09/29 13:30)
:), dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam :)

(2014/09/29 13:34)
 Nawet gdy  przyjmiemy, że homoseksualizm jest nieuleczalną chorobą psychiczną mającą swoje źródło jeszcze w okresie prenatalnym ( a tutaj jest ostry spór) to nie możemy uznać go za patologię. Tak jak alkoholizm zalecza się całkowitym brakiem spożycia etanolu tak homoseksualizm może powstrzymać abstynencja seksualna. Ale komu się to udaje? Być może niektórzy wybierający się do seminarium mają taki szczery zamiar ale efekty znamy. Czy tym heteroseksualnym abstynencja nie sprawiłaby problemu?

(2014/09/29 13:42)
Ciągnąc dalej temat patologii to dla mnie np. taki Kaczyński czy Pawłowicz to są jednostki patologiczne :) Najgłośniej drą japy o wartościach rodzinnych a sami nie żyją w związkach małżeńskich i nie maja dzieci. Czyli idąc ich tokiem rozumowania są jednostkami bezużytecznymi dla społeczeństwa :)

(2014/09/29 14:02)
Jacek czym więcej piszesz tym bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu że jesteś taki sam jak Olaf :)

(2014/09/29 14:06)

przeciez pozostaly przy zyciu pisiak to prawie pod zoofilie podchodzi :) ile lat on z tym kotem tam mieszka? :D

elektorat PIS = ciemnogrod w wiekszosci i oni z premedytacja to wykorzystuja. opieraja sie na emocjach bo najlatwiej wtedy manipulowac ludzmi. dobrali sie do spolki z rydzykiem i jada na tym wozku.... trwoga mnie bierze ze nadal tyle ludzi sie na to nabiera.

jacek gada z sensem i nie porownuj go do olafa tylko dlatego ze ma poglady anty PIS i anty katolibanskie...

glodny to ze ktos atakuje kosciol nie znaczy ze atakuje boga... wierzacy jestes? kogo bronisz? instytucji kosciola? to jest twoje nadrzedne dobro? z tego co pamietam nigdy nikt na tym forum nie napisal czegos obrazliwego dotyczacego boga albo sie z tego wysmiewal. jedziemy po instytucji kosciola bo to w co sie przeksztalcila pare wiekow temu to obłuda a nie wiara... a oni to wykorzystuja i zaslaniaja sie obraza boga... jedyny argument kiecokow zeby tylko nie dopuscic do rozpadu tej instytucji finansowej.

podsumuje: porownajmy to do metody dzwonienia do starszych osob i wyludzania kasy "na wnuczka" - to nie to samo? te same mechanizmy tu dzialaja ktory wykoszytuje kosciol i PIS ...

(2014/09/29 15:52)