Widzieliście już nowe logo PiS?

/ 40 odpowiedzi / 2 zdjęć
Akurat dewiacji i patologii w kleru jest aż nadto. IV RP zaś to koszmar każdego normalnego człowieka. Nie wyobrażam sobie, by tym krajem rządził  bezdzietny staruch, który w życiu nie pracował, nie ma konta w banku, nie wie co to internet, żyje odseparowany od rzeczywistości i jest, co tu dużo mówić, jak szary Kowalski. Kaczyński to gasnąca lampa. On niczego z siebie nie wskrzesi, nie ma w nim zapału, patrząc na niego czuję się jakby mnie samego coś zasysało do trumny. On nic w Polsce nie zmieni na lepsze, jest zamknięty i żyje w swojej tragedii chce się na wszystkich zemścić. Dorwać do władzy dla władzy, by zagrać PO na nosie. On ma w tyłku szarych obywateli. Wybierając ciągle POPIS skazujecie ten kraj na powolną agonię. 

(2014/09/29 16:46)
I jak w Polsce ma być normalnie jak ma takich obywateli :), żal czytać te wasze wypociny, co jeden to głupszy a do tego przepełniony nienawiścią do wybranej przez siebie grupy a z drugiej strony pokazujący jaki to jest tolerancyjny. Nigdy nie napisałem że jestem za KK czy Pis a już kacperskyy przyporządkował mnie do pewnej grupy. Wasza hipokryzja sięga zenitu a czytając wpisy niektórych to wydaje mi się że ociera się to o chorobę psychiczną.

(2014/09/29 17:00)
Ja piszę o tym jak prezentuje się IV RP i sam kościół. O Tobie nie wyrażam zdania, o co ci chodzi? Zamiast tego nazywasz innych głupcami i hipokrytami.

(2014/09/29 17:02)

Jacek to największy ignorant jakiego tu możecie poznać, wymyśla własne teorie, własne definicje, a niedługo podważy zapewne Chrześcijańskie korzenie Europy.  Albo On po prostu tego nie ogarnia, może przeliterować? p a t o l o g i a. Zboczeńcy, dewianci ale nie Katolicy. I czy chcecie czy nie tego już nie powstrzymacie, ja nie wiem czy to takie dobre ale IV RP niechybnie si ę zbliża   :))))

Musze cie zmartwić. To nie są teorie wymyślone przeze mnie tylko fakty, które dostrzega coraz więcej ludzi nie mających katolickich klapek na oczach. To, że nie zgadza się to z twoim światopoglądem to już twój problem.

Ciekawy jestem co rozumiesz przez pojęcie "chrześcijańskie korzenie Europy".  Świetnie prosperujące i szybko rozwijające się cywilizacje istniały w Europie wiele wieków przed narodzeniem Chrystusa. I jakoś doskonale sobie radziły nie mając pojęcia o tym "jedynym prawdziwym Bogu" ;)

IV RP niech się zbliża. Na szczęści jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że nawet jak się narodzi to nie przeżyje dużo dłużej niż poprzednio :) Widać Polacy mają bardzo krótką pamięć i muszą znowu odczuć na swojej skórze to bagno żeby sobie przypomnieć czym jest IV RP :)

Tak dla przypomnienia ;) http://youtu.be/ExKWyLATNz0

(2014/09/29 20:14)