Wiosenny Rajd Rowerowy

/ 1 odpowiedzi

Rowerowe Powitanie Wiosny ze Stowarzyszeniem Żyr.A.F.A.

Stowarzyszenie Żyrardowskich Amatorów Fizycznej Aktywności serdecznie zaprasza mieszkańców Sochaczewa i Żyrardowa do udziału w Rowerowym Powitaniu Wiosny, które odbędzie się 22 marca br. od godz. 10:00. Rowerowe Powitanie Wiosny powstało w idei rajdu połączonego z dwóch miast. Głównym celem rajdu jest wzmocnienie integracji społecznej wśród mieszkańcówi rowerzystów z Sochaczewa i Żyrardowa. Start oraz zbiórka zarówno w Sochaczewie (Plac Kościuszki przy fontannie), jak i w Żyrardowie (tor kolarski – ul. Żeromskiego) wyznaczone zostały na godz. 10:00. Następnie grupy z obydwu miast wyruszą w trasę, by po ok. 15 km połączyć się i utworzyć jeden wspólny peleton. Trasa rajdu poprowadzona będzie m.in. malowniczymi ścieżkami Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, oraz okolicami rzeki Rawki. W tych okolicznościach przyrody, w trakcie rajdu zorganizowane zostanie ognisko (uwaga, prowiant należy zorganizować we własnym zakresie), oraz utopiona zostanie symboliczna „marzanna”. Dystans całego rajdu – dla uczestników z obu miast – będzie taki sam i wyniesie solidarnie 65 km. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Dodatkowe informacje nt. Rowerowego Powitania Wiosny można uzyskać pod nr tel. 725 829 482 (dla grupy z Sochaczewa) oraz 506 540 445 (dla grupy z Żyrardowa). Każdy bierze udział w rajdzie na własne ryzyko i własną odpowiedzialność. Osoby do 16-go roku życia wyłącznie pod opieką dorosłych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody poniesione w czasie imprezy.

Więcej informacji o Rowerowym Powitaniu Wiosny na stronie: www.zyrafazyrardow.pl


W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym rajdem na powitanie wiosny informujemy państwa że musimy wprowadzić rejestrację osób chętnych na to wydarzenie. Jednocześnie informujemy, że maksymalna ilość osób mogących wziąść udział w rajdzie jest ograniczona.

Za powstałe niedogodności przepraszamy i czekamy na powtórne zgłoszenia na rajd pod wskazanymi w plakacie numerami telefonów komórkowych lub na wskazany adres email.

Więcej informacji na www.zyrafazyrardow.pl

(2014/03/05 23:36)