WŁADCY MORRDORU .

/ 14 odpowiedzi
Z pewnością nowo-starzy władcy rozpoczną swoje porządki w nowo zdobytych lub utrzymanych urzędach, co spowodowane jest nagrodzeniem "swojaków", za kampanię wyborczą. A tymczasem na mieście gdzie się nie rozejrzeć bród i syf aż w oczy szczypie i to pod nosem kamer monitoringu i niemalże w centrum. Oto podzamcze, ale tak jest niestety w bardzo wielu miejscach i pewnie nie prędko się zmieni. 

rotor ,nie zmieni się bo ludzie jak bydło robią bałagan ,może zacznijmy dbać o środowisko i nie będzie takich obrazków.

(2014/12/06 17:52)
Dokładnie. Dziwi mnie, że jest tak wielu ludzi, którzy nie potrafią otworzyć drzwi samochodu, żeby jakieś śmieci ze środka nie wypadły. Szczególnie w lesie i nad wodą.Nie potrafią zeżreć (tacy nie jedzą, ale żrą) hot doga, batonika lub czegokolwiek, żeby nie wywalić papieru gdzie popadnie.Puszkę, buteleczkę, rzuca się gdzie popadnie, natychmiast po opróżnieniu. Także obok kosza.To jest zdecydowana mniejszość, ale zostawiająca wiele śladów po swojej bytności.

(2014/12/06 19:00)
Dobry gospodarz ma od utrzymania  odpowiednich ludzi, ale kiedy ma się tylu Dyrechtorów, rzeczników, szpecjalistów, skoczków, to nie ma się komu zająć porządkami. No i trzeba być gospodarzem ?

(2014/12/06 21:33)
Melon nie klep głupot,nie śmiećmy zacznijmy dbać o porządek a nie sami robimy syf a potem szukanie winnych w gospodarzach tu mam na myśli burmistrz ,wójt itd,byłem w rożnych miastach za granicami kraju i takiego bajzlu po lasach czy drogach nie ma ,bo ludzie czystości nauczeni a nie polak bałaganiarz i tyle.

(2014/12/06 21:56)
dzieci sprzątają lasy a rodzice je zaśmiecają.

(2014/12/07 09:52)
SŁOWEM BĘDZIE JAK PRZEZ OSTATNIE 4 LATKA, BĘDZIE, BĘDZIE, ZROBI SIĘ SŁOWEM BLE, BLE, BLE, BLE ?

(2014/12/09 13:18)

kosze co 100m  a śmieci na około  .... czyja to wina ?

Ustawę  nową rok temu wprowadzili , dzieci  w przedszkolach czystości uczą ...

akcje szkoły robią ...

 

a brudno jest cały czas ....[jak to k...wa jest możliwe?]

(2014/12/09 15:46)
Przecież są w mieście ludzie odpowiedzialni za utrzymanie porządku nie tylko w centrum ale też w tak zwanych zakamarkach. Tylko musi być gospodarz który interesuje się tym jak pracują jego ludzie, słowem gdzie jest gospodarz ? Latem byłem w podobnej miejscowości co Sochaczew, na Mazurach, tam Burmistrz rano objeżdżał parki i okolice jeziora rowerem i jak było nie posprzątane to pan Dyrektor ZUM, ze swoją ekipą zaraz dylował i robił porządek. A u nas czy ktoś pracuje należycie na swoje pieniądze ? 

(2014/12/10 09:57)

Przecież są w mieście ludzie odpowiedzialni za utrzymanie porządku nie tylko w centrum ale też w tak zwanych zakamarkach. Tylko musi być gospodarz który interesuje się tym jak pracują jego ludzie, słowem gdzie jest gospodarz ? Latem byłem w podobnej miejscowości co Sochaczew, na Mazurach, tam Burmistrz rano objeżdżał parki i okolice jeziora rowerem i jak było nie posprzątane to pan Dyrektor ZUM, ze swoją ekipą zaraz dylował i robił porządek. A u nas czy ktoś pracuje należycie na swoje pieniądze ? 


Podaj nazwę tej miejscowości

(2014/12/10 10:06)
Będzie śmiesznie .

(2015/01/19 17:02)

Dajcie spokój, przecież z tego co ludzie UM wypisują na tym forum widać wyraźnie jakie władze mają nastawienie do całej sprawy: "kosze dostali? dostali! no to odczepta się od nas bo myśmy swoje zrobili - to wyśta są bydło co o czystość nie dba!". A to, że jakieś są służby, które powinny sprzątać to dla UM jakaś abstrakcja - wiadomo, urząd jest po to, aby swoją synekurę polityczną odebrać. Ewentualnie dzieci na sprzątanie napuścić. A w ogóle kto to słyszał, żeby zimą tych brudów śnieg nie przysypał?! Tymczasem w normalnych miastach kilku panów w odblaskowych kamizelkach dzień w dzień tyralierą przeczesuje miejską ziemię w poszukiwaniu śmiecia. No ale Sochaczew chyba nie jest już normalnym miastem... 

(2015/01/19 22:16)
Przecież są w mieście ludzie odpowiedzialni za utrzymanie porządku nie tylko w centrum ale też w tak zwanych zakamarkach. Tylko musi być gospodarz który interesuje się tym jak pracują jego ludzie, słowem gdzie jest gospodarz ? Latem byłem w podobnej miejscowości co Sochaczew, na Mazurach, tam Burmistrz rano objeżdżał parki i okolice jeziora rowerem i jak było nie posprzątane to pan Dyrektor ZUM, ze swoją ekipą zaraz dylował i robił porządek. A u nas czy ktoś pracuje należycie na swoje pieniądze ? Tak sobie czytam i "pacze" a tu taki cudowny tekst.Szacunek,  znasz burmistrza mazurskiej miejscowości jeżdżącego rowerem ( pewnie na bagażniku miał rejestracje WO BURMINIO). Na dodatek znasz dyrektora ZUM. Masz niezłe znajomości:) Coraz bardziej idiotyczne bajki pojawiają sia na tym "szanowanym forum" :)
A zabrakło w tym temacie, że cała winę ponosza "pisiory z Wawrzyńca", toż to zło wcielone, " patriotyczne katole" :)
P.s.Kiedy nie wejdę, jestem coraz bardziej zdumionywaszą twórczością :)Oby tak dalej, bo bez niektórych byłoby nudno :)

(2015/01/20 16:47)
Z tymi śmieciami w krzakach zawsze wyskakują małe człowieczki z małymi rozumkami. Przy was Kubuś Puchatek to gejzer inteligencji.Wysilcie się choć trochę i spróbujcie dogryźć Burmistrzowi z odrobiną polotu i sensu.Zgadzam się z przedmówcami, ze sami jesteśmy winni zaśmiecaniu. Rzucić śmiecia obok kosza lub pod krzak, to jest wyczyn!A potem lata jeden nawiedzony z drugim i cykają foty. Wszędzie nie da się wysprzątać.

(2015/01/20 20:48)
Porozmawiajcie z pracownikami zgm odpowiedzialnymi za sprzątanie po sochaczewskich brudasach.
To mieszkańcy są winni syfu,  który oni sprzątają.Jednego dnia są w określonym rejonie, a za 2 dni znów muszą tam sprzątać. Ciężko jest przejść 100 metrów z pusta butelką czy papierkiem do kosza, toż to nadludzki wysiłek.

(2015/01/21 15:18)