WORD w Sochaczewie

/ 3 odpowiedzi

• konto usunięte

Jak przeczytałem tą wiadomość że bedzie WORD u nas to mi sie gemba ucieszyła że w końcu nie bedziemy musieli jezdzić do tych oszustów , naciagaczy , złodziej do Skierniewic bo to co tam sie dzieje to masakra u nich  jest powiedziane odgórnie dziś dwóch zdaje reszta do odstrzału , to czysty biznes taką kasę co oni robią dziennie !!!!  sami pewnie wiecie o co chodzi !!!!
Mam nadzieje że  wejdą kategorie inne niż tylko B . A ci co myslą że tak łatwo bedzie zdać w Sochaczewie to sie grubo mylą bo jazda ulicą dwu pasmową czy to jest takie trudne ??  No chyba nie ja myslę że jest to łatwiejsze niż ulice wąskie jedno pasmowe , dla początkujacego kierowcy to chyba jest wyzwanie i ja mysle że trudniej a moze tak samo jak w Skierniewicach , przecież w Skierach instruktorzy specjalnie prowadzają po takich ulicach wąskich , krętych , bo na takich własnie można cos spierdzielić a jazda dwu pasmową ulica w Skierniewicach to tylko dojazd do osrodka tak było np w moim przypadku . Kiedys był WORD w Sochaczewie i nie było łatwo zdać a prosze pomysleć że nie było też takiego natężenia ruchu jak teraz i Sochaczew troszeczkę tez sie rozbudował . Panie burmistrzu brawo i mam nadzieje że bedzie pan też dążył żeby to rozbudować a może za parę lat całkiem nowy osrodek taki jak w Skierniewicach jest że wszystko na jednym placu , tak mysle że te pola Czerwonkowskie to też super miejsce na WORD . Jestem bardzo bardzo zadowolony z tego ...!!!!!!!!!!!

(2015/07/23 09:00)
Nie dość że są korki to dzięki ,, L ,, bo będą jezdzic codziennie i jeszcze egzaminy będą jeszcze większe a ośrodków u nas jest kilka z każdego po kilkanascie samochodów, więc będzie super :) a nie mówiąc o tym że połowe czasu na nauke kursanci będą spędzac w korkach naprawde ciekawe czego sie nauczą zresztą jadnąc do warszawy nie będą umieli jeżdzic pasmówkami...

(2015/08/03 17:27)
Panie burmistrzu brawo

:) a co Pan burmistrz ma z tym wspólnego, że będzie WORD w Sochaczewie? Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę, ale tu zdecydowanie dzięki należą się chyba Adamowi Orlińskiemu, sochaczewskiemu radnemu sejmiku wojewódzkiego a nie burmistrzowi.

Co do samego zdawania egzaminu w Sochaczewie to fakt też uważam, że zdać w takim mieście jest trudno, ale nie ze względu na skomplikowane skrzyżowania, ronda itp. Raczej na beznadziejne oznakowanie dróg. Ja robiłem kurs i zdawałem egzamin w Warszawie. Raz w czasie kursu prywatnie z instruktorem pojechałem do Skierek i gdyby to był egzamin oblałbym od razu. Linii nie widać brak oznaczeń itp. Zupełnie inaczej jeździło mi się po Warszawie. Przecież u nas nawet nie widać czy linia jest ciągła czy przerywana :D. Albo znaku z pierwszeństwem nie widać, zwalniasz bo myślisz, że równorzędne a tu się okazuje że tam czeka jeden co miał ustąp pierwszeństwa tylko gdzieś za drzewami stoi znak i z Twojej perspektywy go po prostu nie widać. Robiąc tu kurs można na pamięć nauczyć się wszystkich dróg i zdać.

(2015/08/04 15:46)