Workout Boryszew

/ 10 odpowiedzi
Przy szkole nr 2 powstał workout z budżetu miasta (obywatelska inicjatywa) czyli za pieniądze nas wszystkich. Ledwo powstał a zniknęła ławeczka do ćwiczeń. Na boisku pięknym nowiutkim do koszykówki które powstało obok zniknęły łańcuchy z koszy...Ale wracając do workout'u. Z jakiego powodu nieznanego ukryto go w lesie za szkołą??? Nie mam pojęcia. Schodzi się tam młodzież, ale oczywiście nie po to żeby ćwiczyć tylko po to by popalać papierosy i zapijać piwkiem. Chyba nie taka była idea workout'u. Brak też koszy na śmieci, co oczywiście doprowadziło do kupy brudu wokół. Nie wspominam o monitoringu- skoro workout za nasze pieniądze to dlaczego nie jest wystarczająco pilnowany. Poza tym przy każdej szkole raczej powinien być plac monitorowany  zważywszy na młodzież nie potrafiącą niczego uszanować i z lubością dewastującą co zostało zbudowane- podkreślam ZA NASZE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!! Do naszych władnych- może jakiś pomysł na kontrolę postawionych  obiektów??????????????????? 
A polski język to już w bużkę parzy? I tytuł to chyba z wielkiej litery?

(2014/07/04 09:24)

nie jestem zdziwiony.. w tym miescie wyglada kolorowo na poczatku i nawet jak cos zaczna robic a nie tylko obiecywac to i tak ... konczy sie jak zwykle... niedorobką

nie wiem i nie rozumiem w czym jest problem? jaki problem jest pomyslec troche? zadbac o cos a nie robic na odpier*** (przepraszam redakcje :) znaczy: na odwal sie)

(2014/07/04 12:02)
Hmm to może pytanie do starszego pokolenia, jak wychowali swoje dzieci? Ja za małolata też paliłem i piłem, ale nigdy niczego umyślnie nie popsułem, po prostu w domu nauczono mnie szanować coś co do mnie nie należy. Powinniśmy negować  i piętnować takie zachowania, bo idąc w kierunku monitoringu, to niebawem całe miasto musiałby zostać nagrywane, a tego chyba nikt by nie chciał.

(2014/07/04 13:10)
Najsmutniejsze jest to, że obywatele którzy rzekomo sami chcieli takiej siłowni ją niszczą... :(

(2014/07/04 13:33)
Zgadzam się w 100%- nie o to chodzi by monitorować całe miasto. A starsi powinni piętnować takie zachowania.

(2014/07/04 13:35)

takim mamy klimat. sami chcemy wolnosci, coraz bardziej jestesmy oglupiani w szkolach, przez media, wyrastaja prostaki ktorych celem jest sie nazrec, kasa, pobzykac, wyspac sie... inne potrzeby z piramidy maslova nie sa im znane nie mowiac juz o jakich kolwiek wiekszych wartosciach

do tego dochodzi sytuacja ekonomiczna w kraju oraz typowa polaczkowatosc.. okradnij, zniszcz po co ma ktos miec lepiej jak ja nie mam, zazdrosc itd...

(2014/07/04 14:19)
Polacy nie dorośli do wolności.
W kilku zachodnich miastach gdzie przebywałem były miejskie parki z takimi urządzeniami do ćwiczeń.
Nie było żadnego monitoringu.
Mimo to urządzenia stały i stały i nikt ich nie niszczył ani nie kradł.

Więc to wszystko jest kwestią wychowania społeczeństwa i przyzwolenia na wybryki "patriotów". Bo to im pewnie ławeczki do ćwiczeń brakowało.

(2014/07/04 14:36)

takim mamy klimat. sami chcemy wolnosci, coraz bardziej jestesmy oglupiani w szkolach, przez media, wyrastaja prostaki ktorych celem jest sie nazrec, kasa, pobzykac, wyspac sie... inne potrzeby z piramidy maslova nie sa im znane nie mowiac juz o jakich kolwiek wiekszych wartosciach

do tego dochodzi sytuacja ekonomiczna w kraju oraz typowa polaczkowatosc.. okradnij, zniszcz po co ma ktos miec lepiej jak ja nie mam, zazdrosc itd...

... i którzy nie zrozumieliby pojęcia "piramida Maslova", nawet gdyby na nich spadła :D

(2014/07/04 14:38)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Przynajmniej już wszyscy zainteresowani wiedzą, że ta ławeczka nie została skradziona. Szkoda, że trzeba ją było zastąpić twiesterem, bo ławeczka jako przyrząd do ćwiczeń była super. Ale nie o to w końcu chodzi by ciągle pilnować okoliczną młodzież robiącą sobie "pikniki".

(2014/07/07 12:48)