WO同 2014: Coma, Lao Che, Bracia Figo Fagot, Tabu, Dr Misio, Zmaza, υwcy.Band, Bulbires, Garage Lab

/ 65 odpowiedzi
10-11 stycznia WO同 砰rard闚 zagraj: 
Coma 
Bracia Figo Fagot 
Lao Che 
Tabu 
Dr Misio 
ㄋy 
Zmaza Ja mmm chyba 軼iebie - υwcy.Band
Bulbwires 
Garage Label 
Grupa Perkusyjna Comparsa 

szczeg馧y - 玆RARD紟 W RYTMIE ROCKA 
https://www.facebook.com/pages/%C5%BByrard%C3%B3w-w-rytmie-ROCKA/192122364198154
W Sochaczewie te mia造 by dobre zespo造 z tego co wiem (Dr. Misio, Illusion ,Acid Drinkers ) - ale okaza這 si, 瞠 nie ma dla kogo gra - ludzie potrafi tu tylko narzeka. Kulturalnie to miasto, to zgliszcza...

(2014/12/23 18:23)

iks
Pytanie sk康 wiadomo, 瞠 nie by這by dla kogo? Kwestia tylko odpowiedniego rozreklamowania tematu, 瞠 wreszcie WO同 w Sochaczewie na odpowiednim poziomie i ludzie by przyszli.

(2014/12/23 18:59)
...tak jak przychodz na wi瘯szo嗆 koncert闚 - czyli ok. 50 os鏏. Wiem, bo sam(a) by豉(e)m na ok. 20-30 koncertach w ostatnim roku w Sochaczewie i pisz z autopsji. Przypuszczam, 瞠 te nie jeste na bie膨co w sprawach kultury w mie軼ie, skoro piszesz "takie rzeczy". Nie chc nikogo absolutnie urazi, ale ten temat, jak 瘸den inny w tym mie軼ie, doprowadza do "bia貫j gor帷zki"! ;)

(2014/12/23 20:47)
a wogole w jakiej katetegorii to miasto to nie zgliszcza?

(2014/12/24 08:21)
W 瘸dnej. WO同 jak WO同 odb璠zie si jak co roku, a czego wy oczekujecie, szukacie mocniejszych wra瞠?

(2014/12/24 11:10)
Nie chodzi tylko o WO同, chocia o to te...
Problem mieszka鎍闚 tego miasta, polega na og鏊nym "st瘯aniu" i tylko "st瘯aniu" - marazm i brak jakiegokolwiek dzia豉nia, zrzucanie winy na innych oraz og鏊ny "tumiwisizm" nakr璚a tylko spiral coraz wi瘯szej niech璚i...kwadratura ko豉.
Ale dzisiaj wszystko na bok - Zdrowia dla Wszystkich i Weso造ch 安i徠 oraz Szcz窷liwego Nowego Roku - do "biadolenia" wr鏂imy w Styczniu ;)
Do Siego!

(2014/12/24 12:51)
 Masz racj: Zdrowych i Weso造ch wszystkim oraz wi璚ej pogody ducha, optymizmu i u鄉iechu na co dzie

(2014/12/24 14:38)

iks
...tak jak przychodz na wi瘯szo嗆 koncert闚 - czyli ok. 50 os鏏. Wiem, bo sam(a) by豉(e)m na ok. 20-30 koncertach w ostatnim roku w Sochaczewie i pisz z autopsji. Przypuszczam, 瞠 te nie jeste na bie膨co w sprawach kultury w mie軼ie, skoro piszesz "takie rzeczy". Nie chc nikogo absolutnie urazi, ale ten temat, jak 瘸den inny w tym mie軼ie, doprowadza do "bia貫j gor帷zki"! ;)

A tu si akurat mylisz. Ale niewa積e. 疾by ludzie przyszli teraz ju musi wyst瘼owa kto "rozpoznawalny". Wymie kto z tzw. artyst闚 rozpoznawalnych wyst徙i w ci庵u ostatniego roku w Sochaczewie? 20-30 koncert闚? Co chyba przesadzi貫 z liczb. Na pewno zaskoczeniem dla mnie by豉 garstka os鏏 na koncercie Sztywnego Pala Azji podczas Motoserca. Ale jako to sobie wyt逝maczy貫m, 瞠 mimo wszystko dla mnie to gwiazda ale mo瞠 nie wszyscy wiedz, 瞠 znaj zapewne wi瘯szo嗆 hit闚 tego zespo逝. Tylko po prostu ich z nim nie kojarz. 

(2014/12/29 10:54)
W 2014 by豉(e)m na koncercie:
- 安ietliki
- Sexbomba
- Kobranocka
- Mech
- Tymon & Transistors
- Natalia Przybysz
- Pablopavo
- Metka
- Sztywny Pal Azji
- The Bill
- Litlle White Lies
- Wild Pig
- Kasa Chorych
- Brygada Kryzys
- Frog'n'Dog
- Skibob
...nie licz帷 koncert闚 sochaczewskich kapel i zespo堯w disco polo ;)

Trzydzie軼i sztuk uzbiera si spokojnie - a 鈔ednia liczba widz闚 40-50 os鏏 (wliczaj帷 koncerty
disco, gdzie frekwencja wynosi豉 ok. 150 os鏏)
Wnioski nasuwaj si same: 瞠nua!
A znane kapele "olewaj" to miasto, bo muzyczny 鈍iatek nie jest du篡 i wiadomo軼i o "t逝mach" w Sochaczewie roznosz si szybko :/

(2014/12/30 00:10)

mks

Policzcie sobie „kilometr闚k” Owsiaka, kt鏎y niemal co weekend jedzie ponad 700 km w obie strony do Szadowa-M造n. Policzcie jego wizyty w New Yorku, Pary簑, Londynie i wszelkie inne „szkolenia”.

Przyk豉dami bezczelno軼i i poczucia bezkarno軼i prezesa Owsiaka m鏬豚ym sypa godzinami. Pierwsze z brzegu to oczywi軼ie lekcewa瞠nie obowi您uj帷egoprawa: odmowa realizacji prawomocnych zarz康zeS康u, czy permanentne 豉manie ustawy o dost瘼no軼i do informacji publicznej. Tylko te dwa karygodne i ostentacyjne omijanie przepis闚 prawa pokazuj, 瞠 Jerzy Owsiak czuje si nietykalny. Niestety podobne postawy s czym powszednim u pana prezesa i rzec by mo積a, 瞠 na nikim to nie robi wi瘯szego wra瞠nia. Wi瘯szo嗆 si przyzwyczai豉 do istnienia Owsiak闚, Nowak闚, Sikorskich, Wojew鏚zkich, pozostali trac ochot do opisywania patologii, kt鏎 wyniesiono na poziom cnoty. Zdarzaj si jednak takie „numery”, kt鏎e powinny obudzi najbardziej oboj皻nych. Dzi opisz niewiarygodnie bezczelne zagranie Owsiaka, pokazuj帷e w jakim poczuciu wy窺zo軼i i kpiny ze zwyk造ch ludzi 篡je pan prezes. W dniu 3 kwietnia 2014 roku S康 Rejonowy w Z這toryi wyda zarz康zenie, w kt鏎ym za膨da od WO同 i „Z這tego Melona” przekazania kopii dokumentacji finansowej odzwierciedlaj帷ej „wszelkie operacje finansowe” w tr鎩k帷ie: „Mr闚ka Ca豉”, „Z這ty Melon” i WO同. 12 maja 2014 roku trafi這 do S康u kilkana軼ie nieistotnych i wewn皻rznie sprzecznych 鈍istk闚, z czego spora cz窷 zosta豉 wyprodukowana w Excelu. Z dostarczonej do S康u makulatury wiadomo, 瞠 z fundacji WO同 i „Z這tego Melona” prywatna firma 穎ny Owsiaka „Mr闚ka Ca豉” wydoi豉 co najmniej 1,3 miliona z這tych, w postaci rozmaitych zlece i innych us逝g wykonywanych za pieni康ze donator闚, w tym za pieni康ze z puszek. S康 nie da wiary poci皻ym starym gazetom, kt鏎e ksi璕owa Pilarska i Jerzy Owsiak drwi帷 z ludzkiej inteligencji podpisali: „zestawienia finansowe”. 17 czerwca 2014 roku S康 wyda nowe zarz康zenia, domagaj帷 si pe軟ej dokumentacji w postaci ksi庵 rachunkowych, co jak wiadomo sko鎍zy這 si odmow i kompromitacj Jerzego Owsiaka oraz fundacji WO同 wraz z przyleg造mi sp馧kami i firmami.

Powy窺ze fakty s powszechnie znane, ale to dopiero t這 dla najnowszego biznesu Jerzego Owsiaka, przyklejonego do WO同 i "Z這tego Melona". Gdy sprawy zacz窸y si Owsiakowi i jego 穎nie wymyka spod kontroli, razem wykonali klasyczn dla RP III operacj biznesow. Dzia豉lno嗆 spalonej „Mr闚ki Ca貫j” zosta豉 zawieszona, a klika dni wcze郾iej Jerzy Owsiak pod jak瞠 znamienn nazw: „Jasna Sprawa” za這篡 w豉sn firm. Chocia kolekcjonuj k豉mstwa i moralne oszustwa Owsiaka i 郵edz niemal ka盥y jego ruch, nie przysz這 mi do g這wy, 瞠 prezes „Z這tego Melona” w czasie dla niego wyj徠kowo niebezpiecznym mo瞠 tak „p鎩嗆 po bandzie”. Wr鵵my jeszcze raz do dat i poka禦y pe軟e kalendarium:

1. W dniu 3 kwietnia 2014 roku S康 Rejonowy w Z這toryi wyda zarz康zenie, w kt鏎ym za膨da od WO同 i „Z這tego Melona” przekazania kopii dokumentacji odzwierciedlaj帷ej „wszelkie operacje finansowe” w tr鎩k帷ie: „Mr闚ka Ca豉”, „Z這ty Melon” i WO同.
2. 16 kwietnia 2014 roku, po zarz康zeniu S康u Lidia Nied德iedzka-Owsiak biegnie do urz璠u i zawiesza dzia豉lno嗆 „Mr闚ki Ca貫j”.
3. 24 kwietnia 2014 roku, po zarz康zeniu S康u, Jerzy Owsiak zak豉da swoj firm "Jasna Sprawa".
4. 1 maja 2014 roku firma Jerzego Owsiak „Jasna Sprawa” rozpoczyna dzia豉lno嗆 gospodarcz.
5. 12 maja 2014 roku do S康u trafia kilkana軼ie nieistotnych i wewn皻rznie sprzecznych 鈍istk闚, z czego spora cz窷 zosta豉 wyprodukowana w Excelu.
6. 17 czerwca 2014 roku S康 uznaj帷 dokumenty za niewiarygodne, wydaje nowe zarz康zenia, w kt鏎ych 膨da od fundacji WO同 i "Z這tego Melona" dostarczenia kopii ksi庵 rachunkowych.
7. 5 wrze郾ia 2014 roku pe軟omocnik Owsiaka i WO同, po wielu tygodniach kluczenia, przysy豉 do S康u pismo, w kt鏎ym o鈍iadcza, 瞠 fundacja i "Z這ty Melon" nie wykonaj prawomocnych zarz康ze, kt鏎e dotyczy造 kopii ksi庵 rachunkowych.

Sekwencja zdarze inteligentnemu cz這wiekowi m闚i wszystko. Sztubackie zagrywki z wnoszeniem pude na sal s康ow i bieganie po stole w poszukiwaniu s這ika zosta造 przez S康 ukr鏂one. Happening, kt鏎y mia odwr鏂i uwag od prywatnych biznes闚 ma鹵e雟twa Owsiak闚 robionych na chorych dzieciach, przy pomocy dzieci wyganianych w styczniu na ulic, przyni鏀 odwrotny skutek. Poniewa „Mr闚ka Ca豉” by豉 podwykonawc dla „Z這tego Melona” i WO同, wyci庵aj帷 z tego uk豉du publiczno-partnerskiego miliony z這tych, ma鹵e雟two "filantrop闚" postanowi這 pozbiera rozlane mleko. W jaki spos鏏? Metod ma鹵e雟twa „Amber Gold”. Owsiakowie zawiesili dzia豉lno嗆 spalonej firmy i w tym samym czasie otworzyli firm, kt鏎ej w豉軼icielem jest Jerzy Owsiak, a pe軟omocnikiem Lidia Nied德iedzka-Owsiak. Czy musz t逝maczy, jaki profil dzia豉lno軼i ma „Jasna Sprawa”? A jak瞠 by inaczej, pewnie, 瞠 szkolenia edukacyjne, medyczne, produkcja filmowa, muzyczna i gad瞠t闚 wszelakich, s這wem wszystkie zlecenia „Mr闚ki Ca貫j” do przej璚ia. „Jasna Sprawa” to najzwyklejszy w 鈍iecie klon „Mr闚ki Ca貫j”. Z tej przyczyny zwyk造 Kowalski, kt鏎ego US potrafi ogo這ci za niewykazanie 10 z這tych przychodu, nie potrafi zrozumie po co ten ca造 cyrk? Jaki sens w tym wszystkim? Zawiesza jedn firm i zak豉da drug pod w豉snym nazwiskiem, w dodatku z pe軟omocnikiem, do kt鏎ego nale瘸豉 zawieszona firma? Tak w豉郾ie si robi, je郵i si czuje, 瞠 prokuratura, s康y, urz璠y skarbowe i wszelkie inne instytucje nie tkn podobnego poziomu bezczelno軼i, poniewa nie ma sygna逝 z centrali. Czy ma鹵e雟two „Amber Gold” wysila這 si przy rejestracji nowych podmiot闚? Absolutnie nie, facet z kilkoma wyrokami, drwi帷 z prawa, zak豉da now firm, a gdy si nie da這 posy豉 穎n i dalej na oczach wszystkich robi biznes.

iks
I oby tylko Tw鎩 synek by zawsze zdrowy i nie musia korzysta ze sprz皻u zakupionego przez WO同, bo innego w polskich szpitalach mo積a ze 鈍iec szuka. Rozumiem, 瞠 je郵i si nie daj Bo瞠 tak by zdarzy這 to nie zbli篡sz si do takiego sprz皻u bo b璠zie pochodzi od znienawidzonego przez Ciebie Owsiaka.

(2014/12/30 18:00)

mks
Nigdzie nie uj窸am 瞠 Owsiak jest przeze mnie znienawidzony, wi璚 nie wiem sk康 taki wniosek? Zdecydowanie wi璚ej powinni鄉y zawdzi璚za tym wszystkim kt鏎zy do puszek wrzucaj...., jakim przykazem mam nie korzysta ze sprz皻u na kt鏎y r闚nie da豉m pieni康ze???? W takich sprawach - gdy rozporz康za si 鈔odkami, kt鏎e otrzyma這 si z dobroci serca wypada這 by chocia zachowa pozory uczciwo軼i, a nie kombinowania i lawirowania. Pan Owsiak powinien uczciwie rozlicza si z otrzymanej kasy..... I tylko o to mi chodzi. 

(2014/12/30 19:13)

mks
A tak na marginesie to zacytowa豉m w po軼ie pewien fakt, kt鏎y mnie r闚nie zszokowa, poniewa od pocz徠ku istnienia fundacji WO同 (23 lata???) wspiera豉m akcj i troch czuj si poniek康 zniesmaczona......

(2014/12/30 19:25)
Przyznam szczerze, 瞠 w tej kwestii zgadzam si z Iksem...nie jest dla mnie wa積e ile sprzeniewierzy pieni璠zy, ale ilu ludziom - przede wszystkim dzieciom uratowa 篡cie.
To jest tak: wolisz mie asfaltow drog do domu, chocia wiesz, 瞠 "kr璚 na tym lody" - czy wolisz mie spokojne sumienie, 瞠 nikt si nie "nachapa", ale chodzisz drog po kolana w b這cie?

(2014/12/30 23:56)

mks
to jest w豉郾ie typowe podej軼ie polaka do sprawy - niech kombinuj, kradn, byle tylko mi by這 dobrze. Ja w豉郾ie b璠 si upiera, bo pieni康ze te dawane s przez LUDZI NA RATOWANIE LUDZI  nie po to aby je sprzeniewierza.  I to w豉snie wygl康a tak - mam pul miliona -  z czego kupi sprz皻u za 700 tys a 300 sobie gwizdn? Chore podej軼ie przymykania oczu na wiele spraw i przez to nas za przeproszeniem "rypi" na kas na prawo i lewo.

(2014/12/31 07:28)
...czyli jednak wolisz, 瞠by si nic nie dzia這, ale 瞠by mie pewno嗆, 瞠 nikt na tobie nie zarobi...to jest typowe podej軼ie do spraw pewnej partii ;)

(2014/12/31 10:18)

mks
no nie zrozumiemy si niestety:))))

Matactwa, machlojki i sitwa p O. raczej nie ma nic wsp鏊nego z pogl康ami politycznymi... (tak jak ju wcze郾iej napisa豉m jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem tego pana, kt鏎e zdecydowanie by這 bardziej pozytywne jeszcze kilka - na軼ie lat temu, mo瞠 czas przekaza pa貫czk komu, komu woda sodowa jeszcze nie uderzy豉 do g這wy)
Mimo wszystko 篡cz Szcz窷liwego i Uczciwego Nowego Roku:)))

(2014/12/31 11:37)
Pan Bloger kt鏎y jest oskar穎ny przez Fundacj ju chwyta si wszystkiego :). Wida apelacja Fundacji na 40 stron go wbi豉 w ziemi i ci庵 dalszy nast徙i tej sprawy, nie koniecznie z korzy軼i dla blogera ;). No c騜, osoba oskar穎na niech si denerwuje. WO同 na swoich stronach ma wszystkie rozliczenia i jasno z nich wynika, 瞠 kwoty co trafi造 do puszek trafi造 na sprz皻 i wszystko si bilansuje! Co wi璚 kogo obchodzi Woodstock i Z這ty Melon kt鏎y organizuje komercyjne rzeczy jak w豉郾ie festiwal dzi瘯i wsparciu sponsor闚. Co kogo to obchodzi je郵i kasa kt鏎a wp造wa na konto podczas zbi鏎ki si zgadza i wszystko jest zgodnie z prawem.

Co do koncert闚 w Sochaczewie. To kwestia ch璚i i wsparcia miasta i organ闚 Kultury jak w 砰rardowie. Poni瞠j lista tylko tych wydarze organizowanych przez osob zewn皻rzn, Hexena. Kwestia zaufania!

Wydarzenia 2007:
15. Fina WO同 (CK)
- KASA CHORYCH
- FARBEN LEHRE
Koncert: T.LOVE (Tor Kolarski)
Koncert HAPPYSAD

Wydarzenia 2008:
16. Fina WO同 (CK)
- ZDROWA WODA
- HUNTER
- FUNK ME HARD
- HYPNOSIS
- CARISMA

Koncert: VAVAMUFFIN
Koncert plenerowy: KULT & COMA (Tor Kolarski)

Wydarzenia 2009:
17. Fina WO同 (CK)
- AMETRIA
- CAx G紑A BARWINK紟
- CZESxW 同IEWA
- PULL THE WIRE
- 3 LION’S SOUND

Koncert: HAPPYSAD
Koncert: LAO CHE
Koncert: EAST WWEST ROCKERS
Koncert plenerowy: VESPA, RATATAM (Tor Kolarski)
Koncert plenerowy: D浩M, FARBEN LEHRE, TABU (Tor Kolarski)
Koncert plenerowy: ORKIESTRA DNI NASZYCH (Plac JP II – EDD)
Koncert: VAVAMUFFIN, GWO挑ZIU SELECTA, 3 LION’S SOUND

Wydarzenia 2010:
18. Fina WO同 (CK)
- EWELINA FLINTA
- CLOSTERKELLER
- KONIEC 名IATA
- JELONEK
- KWARTET SMYCZKOWY KONTRA

Koncert: HUNTER & CARISMA
Koncert: THE BILL, PULL THE WIRE, APOGEUM (ζdownia)

KONCERT: WO同 - STOP POWODZIOM:
- RAGGAFAYA
- RAGGAMOOVA
- CINQ G
- PULL THE WIRE
- NEVERMIND

Punky Reggae Live 2010
- FARBEN LEHRE
- HURT
- TABU
- DRITTE WAHL (Niemcy)

Koncert plenerowy: JELONEK & HEY (Tor Kolarski)
Koncert: VOO VOO
Koncert: RAGGAFAYA & PULL THE WIRE (ζdownia)

Wydarzenia 2011:
19. Fina WO同 (CK)
- KWARTET SMYCZKOWY KONTRA
- ENEJ
- IZRAEL
- GRUPA B牞NIARSKA COMPARSA
- BRUNO SCHULZ
- KOCHANKOWIE GWIEZDNYCH PRZESTRZENI
- IZRAEL

Koncert: JUNIOR STRESS & SUN EL BAND
Koncert plenerowy: LADY PANK, BEDNAREK-STAR GUARD MUFFIN

Punky Reggae Live 2011
- FARBEN LEHRE
- JELONEK
- RAGGAFAYA
- PULL THE WIRE

Koncert plenerowy: CZESxW 同IEWA, BETHEL, CARRANTUOHILL
Koncert: ENEJ
Koncert: CLOSTERKELLER
Koncert: CARRANTUOHILL & TANCERZE
Koncert: THE BILL

Wydarzenia 2012:
20. Fina WO同 (CK, Resursa)
- ABRADAB + ZESP茛
- POPARZENI KAW TRZY
- RAGGAFAYA
- ERIS IS MY HOMEGIRL
- TABU
- BETHEL
- AWROCK
- TREBUNIE TUTKI
- PIOTR BUKARTYK & KRZY KAWAΘO
- GRUPA B牞NIARSKA COMPARSA

Koncert: LUXTORPEDA & RUST
Wystawa Zdj耩: 玆RARD紟 W RYTMIE ROCKA
Koncert: DELL ARTE, IMMORTAL DREAMS, I.O. PROJECT
Koncert: LAO CHE
Koncert: HAPPYSAD
Koncert: GAGA – ZIELONA 涉BKI, PULL THE WIRE
Koncert: MARIKA & SPOKOARMIA
Koncert: POMAGAMY W RYTMIE ROCKA – FORBIDDEN DISTRICT, VASTA< PULL THE WIRE, AWROCK

WYDARZENIA 2013:
21. Fina WO同 (CK, Resursa)
- ANNA MARIA JOPEK & MAREK NAPI紑KOWSKI
- PIOTR BUKARTYK & SZAyYDAzI
- ANNA FABER
- ENEJ
- GOORAL
- BEDNAREK
- CLOCK MACHINE
- HOPE 
- KABANOS
- PAJUJO

Wyst瘼: Kabaret ΜWCY.B

Punky Reggae Live 2013:
- FARBEN LEHRE
- THE ANALOGS
- TABU
- OFFENSYWA

Koncert: MALEO REGGAE ROCKERS
Koncert: RAGGAFAYA, METKA
Koncert: ACID DRINKERS, LOSTBONE
Koncert: THE BILL, METKA, WSZYSCY BYLI危Y HARCERZAMI

WYDARZENIA 2014:
22. Fina WO同 (CK, Resursa)
HUNTER
BUDKA SUFLERA
JELONEK
AUDIOFEELS
MATERIA
THESE REIGNING DAYS
CARRANTUOHILL
ΜNA & WEBBER + THE PIMPS
PIERSI

Koncert: BEDNAREK
Koncert: POPARZENI KAW TRZY
Koncert: THE ANALOGS & RUIN CATS

I Festiwal w Rytmie Rocka:
- FARBEN LEHRE (Projekt Punk)
- RAGGAFAYA
- CLOCK MACHINE
- OFFENSYWA
- SKOWYT

Koncert: KABANOS & NIGHT MISTRESS

NADCHODZ。E WYDARZENIA 2015:
22. Fina WO同 (CK)
- COMA
- LAO CHE
- BRACIA FIGO FAGOT

(2014/12/31 12:54)
Tak to jest, 瞠 豉two jest kogo obrzuci g...nem. Potem w postronnych pozostaje wra瞠nie, 瞠 obrzucony 鄉ierdzia. I nawet jak wypierze ubranie, to rozniesie si ju po 鈍iecie wie嗆, 瞠 kiedy by "ubabrany". Co to zmienia w 篡ciu obrzucaj帷ego - nic!!!Co to zmienia w 篡ciu obrzucanego - wszystko!!!Co maj postronni - tanie igrzyska

(2014/12/31 13:54)
Jaki wniosek? Najlepiej nie robi nic a przynajmniej nie wk豉da kija w to 鄉ierdz帷e bo jak ruszysz to.... fetor

(2015/01/02 14:14)
Bardziej mi to przypomina wk豉danie kija w szprychy lub w tryby. Ja jestem dumny z faktu, 瞠 razem ze swoimi dzie熤i od kilku lat brali鄉y udzia w finale i jestem pewien, 瞠 nic nie zosta這 zmarnowane. 畝逝j tylko, 瞠 nigdy nie uda這 nam si dotrze na Przystanek Woodstock. Wszystko przed nami :).
Ale jak kto ma inne zdanie - jego prawo, tylko opr鏂z krytyki niech si wyka瞠 podobn dzia豉lno軼i i odrobin wiedzy na temat rozliczania tego typu dzia豉lno軼i.

(2015/01/02 15:24)
Czyta貫m te wszystkie rewelacje matki kurki i jedno wiem,nie krytykuje on idei pomagania lecz wskazuje niejasno軼i finansowe zwi您ane z Owsiakiem.To s sprawy kt鏎e organy w豉dzy powinny sprawdzi co oczywi軼ie nie znaczy 瞠 nie powinno si przeprowadza zbi鏎ek.Historia zna wiele przypadk闚 gdzie pod fasad szczytnych cel闚 zaspokajano w豉sne 膨dze.Ksi康z powiedzia豚y 瞠 ka盥y cz這wiek jest grzeszny.

(2015/01/06 18:09)
"Policzcie sobie „kilometr闚k” Owsiaka, kt鏎y niemal co weekend jedzie ponad 700 km w obie strony do Szadowa-M造n"

pieprzysz glupoty staw jak zwykle... widziales?? chyba ze jego driverem jestes.... ty wiesz wogole co tam w szadowie sie dzieje? i jakie 700km??? skad? ch** wiesz i t瘼y jestes, tyle ci powiem... owsiak to tam moze kilka razy w roku jest... a reszty twojego przeklejonego z jakies strony belkotu nie skomentuje nawet bo mi szkoda czasu.

(2015/01/06 21:45)
Chcia豚ym niniejszym donie嗆, 瞠 ja codziennie doje盥瘸m do J霩efos豉wia a wcze郾iej wioz syna do domu. Daje mi to przeci皻n kilometr闚k 150 km/dzie co daje 750 km/tydzie.
W zwi您ku z powy窺zym nie mog d逝瞠j ukrywa, 瞠 jestem malwersantem, oszustem i z這dziejem (to 瞠 jestem pijakiem rozumie si samo przez si i nawet mnie nie pytajcie co popalam w samochodzie). Zobowi您uj si przekaza moje pe軟e dane osobowe w豉軼iwym organom.
W ostatnim s這wie chcia豚ym prosi Wysoki S康 o najni窺zy wymiar kary.

(2015/01/06 22:20)
poza tym kolejny przyklad "polaczkowatosci" czlowiek pozyskuje mnostwo kasy i to dla innych to juz zazdrosc w nieudacznikach wzbudza... tyle kasy co WOSP zainwestowalo w pomoc ludziom to nasze smieszne panstwo nigdy nie zrobilo.. wez pod uwage ze wielokrotnie WOSP inwestowal kase, ze tak to nazwe, w dziedziny medycyny w ktore panstwo od lat nie wlozylo grosza! nieudacznikom kole w oczy sumy jakie pojawiaja sie w kazdym finale.. mowia ze owsiak kradnie ale te same mungo造 juz nie widza jak ich ZUS kroi co miesiac, placa na te emeryturki a gowno z tego bedzie... w tym wypadku jest OK ale owsiak to juz jest be... 瞠nua po prostu.
jakis procent kasy fundacja na pewno konsumuje.. sprawdzil ktos kiedys ile to jest? 50%??? bo to byla by kradziez.. ale 2-3%? to duzo?? porownujac ile i jak drogiego sprzetu WOSP zakupuje dla szpitali i nie tylko.
jedynie o co g陰by moga sie przyczepic to ze no WOSP zakupuje sprzet bez przetargow... ale czy faktycznie mozna sie o to czepiac? fundacji nie obowiazuje ustawa o zamowieniach publicznych (i smialo powiem - na szczescie!) a jak chlop wybierze sobie jakas firme i przytuli za to jakas wycieczke albo ba鎥e to co??? nie kradnie pieniedzy fundacji! nie badzcie ob逝dnikami sami 豉szczycie sie na kalendarz czy wino jak dostawca wam oferuje... zal wam tylko ze biznes maly i to tylko winko co? i jedziecie po owsiaku bo chlop pracuje na troche wiekszej kasie? sloma z butow i polaczkowatosc wylazi...

(2015/01/07 08:27)