WOŚP 2014: Coma, Lao Che, Bracia Figo Fagot, Tabu, Dr Misio, Zmaza, Łowcy.Band, Bulbires, Garage Lab

/ 65 odpowiedzi
 Jurek Owsiak tego nie zaprzecza, sam twierdzi że to tylko 8 ,mln. wydane w Ośrodku szkoleniowym dla szkolenia Instruktorów, rozumiem że jest to konieczne aby ta impreza była  dobrze i bezpiecznie zorganizowana

(2015/01/09 10:40)
zmalinowski nie pisz nic o chamstwie, aczkolwiek poziom kultury na tym forum można przyrównać do parodii z  pewnej reklamy:

Popatrzcie

(2015/01/09 10:46)
Lubię pisać o chamstwie, Deluxe. To jest moje prawo jako człowieka i obywatela!

W razie czego wiedz, że mieszkam na wsi, więc spokojnie możesz mi wyjechać, z tekstem o wsi.

Rozumiem, że te 8 milionów znalazłeś w rozliczeniu Fundacji. Zuch!

(2015/01/09 11:03)
 Swoje chamstwo zabierz do swojej wsi jak bedziesz wracał z pracy i przestań obrażać

no i zostalem mianowany przez olafa na soltysa :D to gdzie te moje wloscia sie rozciagaja? :)
pozwol olaf ze zejde do poziomu tego tematu: w dupie mam czy owsiak wyda z mojej zlotowki 3% na swoje mieszkanie, szadowo czy woodstok.... wazne ze 97% trafi do ludzi potrzebujacych, w szadowie dzieje sie mnostwo przydatnych rzeczy a jak raz czy dwa w roku ktos tam sobie zrobi balange to .... zgadnij? ... tez mam to w dupie... :)
biorac pod uwage:1. stosunek kasy wydanej na tzw zaplecze WOSP do zakupionego sprzetu2. to ile musze (bo podatki nie sa dobrowolne w przeciwienstwie do WOSP) oddac tym zlodzieja w urzedach w zamian za jakos swiadczonej pomocy medycznej czy zapewnienia bezpieczenstwa3. to ze generalnie ludzie to egoisci i wiekszosc nie ruszy palcem zeby co kolwiek dla kogos zrobic

to noz mi sie otwiera w kieszeni jak slysze takie opinie jak poniektorych...

(2015/01/09 11:22)
Dla mnie to możesz im oddać całe te swoje włości, rób co chcesz. Dla mnie to też nie stanowi problemu, jak co roku wrzucę do puszki 5 zeta i niech robią z tym co chcą!

(2015/01/09 12:01)
A teraz przejdźmy do konkretów.

Jestem już stary, więc lubię Dr Misio. Ale powiem też, że Bracia Figo Fagot to jest bardzo ciekawy przypadek - być może przełomowy dla polskiej muzyki. To jest wręcz post-DiscoPolo.

Więc chyab się wybiorę jak tylko będę mógł.

(2015/01/09 13:47)
Widzę, że jako  alfa i omega lubisz sam ze sobą rozmawiać. Jeśli chcesz możesz jeszcze kilka pytań-odpowiedzi sobie postawić i odpowiedzieć zarazem :)

(2015/01/09 14:28)
Coś dla fanów Owsiaka:www.youtube.com/results?search_query=owsiak    Jest tego dużo więcej, rozprawa z Wielguckim (przegrana-chodzi o słoik i PITa) i inne.   "Inteligentni" nie chcą widzieć wad swojego idola. Taka ich "inteligencja", najeść się papki z TV i wyzywać wszystkich myślących inaczej.

(2015/01/09 16:58)
Wyzywam Cię, SQ7TBE. Chociaż nie wiem czy według Ciebie ja się zaliczam do "inteligentnych" czy nie.

Sorry, napisałbym więcej, ale własnie jem papkę z TV. Mniam.

(2015/01/09 17:06)
Valjean, jako alfa i omega faktycznie lubię ze sobą rozmawiać sam. Jak omega nawet bardziej niż jako alfa.

Nie rozumiem, za bardzo czemu nie przyłączyłeś się do tematu Braci Figo-Fagot ale niech Ci będzie.
Ale! Pozwól, że sam sobie odpowiem! Nie przyłączyłeś się bo nie wiesz kto to?

(2015/01/09 17:08)

@zmalinowski

Nie warto, szkoda czasu, lepiej już robić byle co, niż w kółko udowadniać, że białe jest białe a czarne jest czarne ludziom, którym - tu blockquote. z wiadomo kogo - "nikt nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne". To po prostu taki gatunek ;).

(2015/01/09 17:29)
Ale co ty chcesz komu udowadniać, przekonywać i agitować skoro bycie lemingiem i tzw. bezmózgim konformistą posłusznym władzy stoi na najniższym stopniu logiki, zdolności samodzielnego myślenia jak i  ogólnej zdolności rozumowania. Można mieć tylko nadzieję iż za przyczyną Obecnej  Prezes Rady Komorniczej PO szybko zostaniesz pozbawiony posady , staniesz w kolejce w Pośredniaku może wtedy zrozumiesz i zaczniesz oceniać realnie co jest dobre co złe co czarne a co białe a co  czerwone, bo widzę że jak na razie masz z tym kłopoty!

(2015/01/13 16:51)
Olaf miejscowy głupku nie używaj słów znaczenia których nie rozumiesz.
Co to znaczy "konformistą" ? i zobacz co napisałeś.

(2015/01/16 15:08)
  Tym swoim prymitywnym móżdżkiem nie ogarniasz jak zwykle ale cóż się dziwić, taki jest właśnie elektorat wampirzycy!

Ja wiem co napisałem i odsyłam cię do słownika znaczenia  wyrazów  melepeto jak to robi poseł Wipler  odsyłając   nierozgarniętych posłów z PSLu

(2015/01/16 22:22)