WOŚP 2015

/ 2 odpowiedzi

Witam wszystkich.

Minął już jakiś czas od finału ale jako że pod artykułem podsumowującym ktoś życzliwy wyłączył możliwość komentowania dlatego pozwalam sobie założyć ten wątek.

Co do samej akcji to ją popieram i staram się w miarę możliwości brać w niej udział ale jak sobie przypomnę o corocznej licytacji w radiu Sochaczew to mnie skręca. W dobie cyfryzacji gdzie prawie każdy ma w domu internet a wiele osób również w telefonach ktoś z uporem maniaka serwuje licytację przez telefon BRAWO. Jedna jedyna linia na prawie 40 tys. mieszkańców Sochaczewa i pewnie drugie tyle mieszkańców sąsiednich gmin biorących udział . Dodzwonienie się w ciągu ostatniej godziny graniczy z cudem przez co wielu moich znajomych po prostu rezygnowało, ja również po raz ostatni dodzwoniłem się po 17tej później tylko słyszałem sygnał zajętej linii, co innego jeżeli chodzi o serduszko bo jest jedno i kilku licytujących a i dla nich powinny być co najmniej dwie linie. Ciekaw jestem ile więcej można by zebrać organizując to samo przez Internet………..

I tylko po to zakładałeś nowe konto ?

(2015/01/28 09:59)
Sochaczew to "trudny" teren. Dobrze, że znalazło się kilka osób, które zaangażowały się w pracę w sztabach WOŚP. Szacunek. Robią to za pomocą środków im dostępnych i nie można mieć do nich pretensji. "ile więcej można by zebrać organizując to samo przez Internet" - tego nie wiem. Wiem że przeprowadzenie licytacji internetowej nie jest takie proste. @Grzegorz197 - może w ramach swojego wkładu przygotujesz bezpieczną aplikację do obsługi licytacji internetowej i przekażesz ją nieodpłatnie sztabowi "hufcowemu". Poprosimy e-sochaczew o nieodpłatne hostowanie aplikacji i problem załatwiony.
Proste, prawda?

(2015/01/28 16:11)