WOśP 2016

/ 15 odpowiedzi

co do TK to bym dyskutował ale z WOSPem to k**two i tyle. kosciolowi nigdy z wospem nie bylo po drodze i to jest tego wynik.

(2015/12/21 13:58)

Jesteście zdania że tylko resortowy jjjjjjjąkała ma prawo do pieniędzy a inne organizacje nie?

(2015/12/21 20:31)

Daj Boże zdrowie, bo na rozum za późno.

(2015/12/22 07:51)

4pancerni
(2015/12/21 20:31)0

Jesteście zdania że tylko resortowy jjjjjjjąkała ma prawo do pieniędzy a inne organizacje nie?  

Czyli z zazdrości skok na kasę , po co mają zyskać chore dzieci , jak mogą  pasibrzuchy . Niedaleko szukać.

(2015/12/22 09:49)

zgadza się jest to akcja społeczna ale niech pan owsiak wynajmnie na ten czas straż i policję bądź inne służby bo oni w tym czasie są w pracy i nagle dzwonisz bo masz wypadek i słyszysz przykro nam ale jednstka jest nie dostępna bo bierze udział w akcji WOŚP, jakiś polityk z pisu wypowiedział się na ten temat i już każdy robi nagonkę ale tak naprawdę nikt tego nie potwierdził premier czy ktoś??? Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Ten co to powiedział jest również polakiem to musicie nienawidzieć też polaków skoro na podstawie jednej osoby czujcie nienawiść do całej grupy. To już nie lemingi a PELIKANY co łykają wszystko

(2015/12/22 11:03)

tego typu wypowiedzi wyglaszaja dwa rodzaje ludzi lub mix tych dwoch rodzajow:

A) nieudacznicy zyciowi, ktorzy obrazili sie na wszystkich bo nie maja nic, nie chce im sie tego stanu zmienic i zazdroszcza ze inni potrafia cos zrobic. przez to wszystko tym bardziej w oczy ich kłuje jesli ktos zbiera kase. zadaja sobie pytanie: dla mnie nikt nie zbiera a ja tez potrzebuje!!! egoizm i lenistwo do entej potegi....dla nich nie ma znaczenia ze to jest dla dzieci, dla faktyczniepotrzebujacych, nie ma znaczenia ze sprzet z naklejonym serduszkiem WOSPU albo wiozl jego dziecko do szpitala albo robil rezonans. oni wrzucaja to do wora zatytulowanego "ja nie mam nic i temu kut*owi tez nie dam - nie bedzie mial wiecej niz ja" - totalne znieksztalcenie faktow na potrzeby usprawiedliwienia swojej bezradnosci.

B) kosciol jest przeciw bo zabieraja im pieniadze wiec agituje ze WOSP to zło wcielone, ze komunista itd... sztuczne tworzenie antagonizmow a ludzie wlasnie starszy łykaja to jak pelikany

wszystko to powoduje takie postawy agresywne. bo przeciez nie zgadzasz sie z tym to nie dajesze kasy. po co jeszcze takie wpisy? bo jestes niedorozwiniety emocjonalnie, obciazony kompleksami do tego stopnia ze ze slina na pysku musisz wylewac żale na forum, krytykowac cos bezpodstawnie. nie wiem co wam kto w zyciu zrobil ale zamiast pisac na forum udajcie sie do psychiatry lub psychologa.

(2015/12/22 11:52)

@Stary

"jakiś polityk z pisu" jest przedstawicielem PiS więc chcąc, nie chcąc, tę partię reprezentuje (że własną głupotą, to już inna sprawa).
"Ten co to powiedział jest również polakiem to musicie nienawidzieć też polaków" Pozazdrościć logiki - głęboki wywód, że fiu fiu!!! - mniej "pisofilozofii mniemanej", więcej szacunku dla rodaków, też Polaków.

(2015/12/22 15:53)

chyba mi nie powiesz że nasi politycy idą do poszczególnych partii tylko i wyłącznie ze względu na poglądy, idą tam gdzie taty siostry brat coś załawi byle się do żłoba dorwać czy by był z pisu czy z po pewno pogląd do tej sprawy miał taki sam

(2015/12/23 07:18)

@Starszy

No i jak to, co wypisujesz ma się do tematu WOŚP? 

(2015/12/23 08:51)

Isaura-masz chyba problemy ze zrozumieniem prostego tekstu. Specjalnie dla Ciebie wyjaśniam łopatologicznie że chodziło mi oto że wszystkie fundacje powinny mieć równe szanse.  Co do "pasibrzuchów" to chyba chodzi Ci o darmozjadów-urzędników którzy to są chyba największą grupą zawodową , w dodatku na naszym utrzymaniu.

(2015/12/23 15:19)

Co ty za głupoty piszesz 
Większość jest po służbie 

(2015/12/23 17:00)

wyjasnij o co ci chodzi bo nie kumam? to od ludzi zalezy komu do puchy wrzuca, to od ludzi zalezy dla kogo chca zbierac kase wiec o jakich szansach ty piszesz?? masz pretensje do owsiaka ze ciezka praca przez 20 lat osiagnal taki sukces ze WOSP rozpoznawana jest na calym swiecie a nie caritas? o co walczysz? poza tym z kazdej organizacji pieniadze ida na potrzebujacych wiec o jakies rownosci ty piszesz? komu nie wrzucisz do puchy to i tak pojdzie na szczytny cel. przez ludzi przemawiaja jedynie prymitywne emocje jak zazdrosc i nic wiecej. A ci z wyzszych sfer co obsmarowuja dupe owsiakowi widza tylko mozliwosc polozenia łapy na kasie.. teraz z kazdej ZŁOTÓWKI 96 GR idzie na pomoc.. gdzie indziej tak jest? wtedy by sie dzialo jakby taki jeden z drugim z korony władzy połozyl lape na fundacji.

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/415829,ile-owsiak-zarabia-na-orkiestrze-dane-ze-sprawozdania-finansowego-wosp.html

(2015/12/24 08:11)

Niech sobie robia co chca byle było to legalne,  dziwne że nie dziwi  pelikanów strach  resortowego jjakały przed transparentnościa?

(2015/12/27 23:09)

@max-ton 

Wszystko jest transparentne tylko swoje oczy zasłoniłeś - nazwijmy to "nieprzychylnością" - i to powoduje, że nie możesz lub/oraz* nie chcesz widzieć tego co jawne i przejrzyste.

* - w zależności od kontekstu inkluzywnego lub ekskluzywnego - terminów nieznanych niejakiemu panu Ziobro.

(2015/12/28 09:34)

@max-ton 

Wszystko jest transparentne tylko swoje oczy zasłoniłeś - nazwijmy to "nieprzychylnością" - i to powoduje, że nie możesz lub/oraz* nie chcesz widzieć tego co jawne i przejrzyste.

* - w zależności od kontekstu inkluzywnego lub ekskluzywnego - terminów nieznanych niejakiemu panu Ziobro.

(2015/12/28 09:34)