Wpis współorganizatorki marszu równości w Białymstoku

/ 64 odpowiedzi / 19 zdjęć
Jako ciekawostkę, umieszczam wpis współorganizatorki marszu równości w Białymstoku.
Naprawdę ciekawa lektura, pełna bluzgów, aresji i wyzwisk.

gaj
Marcopolo. Rozumiem że ten post uczestniczki marszu jest swoistą przeciwagą dla tego, co wydarzyło się w Białymstoku podczas marszu równości?
Pomijac wulgaryzmy (sądząc z relacji które przeczytałem i widzałem na filmach, każdy by się wkurzył, gdyby oberwał kostką brukową czy został skopany) dziewczyna powiedziała coś naprawdę ważnego.
To, jak będziemy postrzegać rzeczywistość, zależy głównie od tego ile przyjmniemy bezkrytycznie - na wiarę, podatni na sugestie tych, którzy często mają interes w manipulowaniu ludźmi, a ile z tych prawd postaramy się zweryfikować w oparciu o obiektywne źródła. I jeszcze; czy to nasze krytyczne spojrzenie na rzeczywistość jest w stanie wygrać z naszymi uprzedzeniami i fobiami które odziedziczyliśmy po poprzednich pokoleniach i które jak widać, cały czas są podsycane.

(2019/07/24 21:58)
A ja bym zapytał czy to nie obraża moich lub czyichś uczuć religijnych jeżeli taki moher /narodowiec homofob i antysemita mówi tak: "Nienawidzę Żydów bo ukrzyżowali Pana Jezusa", rece mi opadły,a co na to nasz Wielebny Proboszcz?

(2019/07/25 15:42)
Ta Pani przemówiła językiem zrozumiałym dla "obrońców wiary i tożsamości". Oni stosuja ten język na codzień i inaczej nie rozumieją. Rzekłbym, ze jeszcze zbyt intelektualnie podeszła do przekazu swoich uczuć i odczuć po tym, czego doświadczyła z rąk i gąb orędowników wartości katolickich i narodowych. Podziwiam ją z wstrzemięźliwą postawę.

(2019/07/25 15:59)
@max-ton-to nie żydzi ukrzyżowali Pana Jezusa-oni się na to zgodzili ,wydali na niego wyrok-poza tym-czy inspiruje Cię ta Soap opera starozytności? ciemna gawiedź zbierała sie500 lat temu , wieczorem,po obrządku bydła i zbiorach siana, i słuchała jak jeden czytający relacjonował im historię człowieka który był nieśmiertelny--dzisiaj na szczęście mamy TV i M-jak miłość,Trudne sprawy, Rancho,możemy wybierać

(2019/07/25 18:01)
Tak tylko to zostawię. STREFA WOLNA OD NIENAWIŚCI HE he he he.

(2019/07/25 21:10)

gaj
Shitmonster
Nie widzisz nic obrzydliwego w tym że dorosły facet kopniakiem łamie obojczyk dzieciakowi?

(2019/07/25 21:50)
ShitmonsterÂ
Nie widzisz nic obrzydliwego w tym że dorosły facet kopniakiem łamie obojczyk dzieciakowi?
Źródło? (zaznaczam, że wyborcza/wp/onet/centrum monitorowania blablabla nie są źródłem obiektywnym i rzetelnym)
W tym co wstawiłem widzę jedynie obrzydliwą hipokryzję środowisk lgbtepwsotgjewpotgajbjvjposdojbprajsdpbsdoj+ (mam nadzieje, że nie pominąłem żadnych preferencji)

I cyk uruchamiamy zapłakane lewactwo :) Parę zwrotek na ból dupy:
"..Bawi mnie spłonięcie tęczy, taki jestem zacofany,
Nie zachwycam się gejami, nie jesteśmy tacy sami,
Tacy ludzie zawsze byli, tacy są, niech będą sobie,
Ale żadna mniejszość nie będzie wchodziła nam na głowę,
Łapy precz od ślubów, łapy precz od adopcji,
Zamieszkajcie sobie razem, kupcie sobie pieska chłopcy,
Amstaffa może nie, są ratlerki, yorki, mopsy,
Gwarantuję, taki piesek sprawi wam wiele radości,
I nie wyzywajcie mnie od faszysty, bo to nie ładnie,
To jest Mowa Nienawiści, to jest, kur...a, niepoprawne !"

(2019/07/25 22:15)
Chyba nie jesteście lepsi od tych tam co się naparzali, a może taki mamy po prostu przekrój społeczeństwa i coraz mniej sie dziwię tym co emigrują z Polski

(2019/07/25 22:56)

gaj
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25028792,marsz-rownosci-w-bialymstoku-kopnal-nastolatka-zlamal-mu-obojczyk.html
Rozumiem, że słowom można niewierzyć. Masz tu Sithmonster zdjęcia. Możesz sobie pooglądać.
A gdy to zrobisz powiedz tak szczerze, czy ty, jako rasowy prawak zrobiłbyś to samo co ten "prawy polak" ze zdjęcia? I jaką mową w tej sytuacji powinien przemówić (lewak, prawak czy zwykły) każdy rodzic, gdy spotka coś podobnego jego (lub cudze) dziecko?

(2019/07/25 23:07)
oj tam, oj tam, chłopaki polaki trenują sporty walki bo to qwa kibice jagi.... brać co lubi się naier**alać ... a okoliczności i okazja, jest bez znaczenia :-)

(2019/07/26 07:13)
Shitmonster zryty beret z kotwica na ramieniu i orlem na klacie.

filmy hulają po internecie a ten sie pyta o źródło? myslę ze jestes juz tak zindoktrynowany przez kaczynskiego, ze nawet jak by ci na twarz ktos narobil to bys powiedzial ze deszcz pada.

(2019/07/26 08:11)
Mam pytanie: ile osób kiedykolwiek zostało pobite przez uczestników marszu równości.
Ci biedni polscy katolicy tak bardzo prześladowani... normalnie serce sie kraje... LOL

(2019/07/26 08:17)
ShitmonsterÂ

Masz na myśli tego dzieciaka którego rzekomo skopało trzech kiboli i który na drugi dzień po zadymie w Białymstoku nagrywa taki oto filmik?
https://www.youtube.com/watch?v=7eC7GLXITNg

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie zalatuje to mega ustawką.
Koleś zaliczył mega wpi...dol (dwa razy z kolana i raz z rozpędu z buta) i na drugi dzień wygląda jakby nic mu się nie stało.

Jak się przyjrzysz dokładnie filmikowi, to zobaczysz że zaden z ciosów nie sięga celu.
Kibole kopią wszędzie, tylko nie kopanego.Nie wiem, może to wielcy fani Milika.

Wiecej informacji na temat pobicia znajdziesz tutaj:
https://wprawo.pl/2019/07/22/pobicie-uczestnika-parady-lgbt-w-bialymstoku-to-ustawka-sa-plotki-ze-nie-zyja-cztery-osoby-wideo/

Mniej więcej w połowie artykułu, jest filmik Daniela Liszkiewicza w zwonionym tempie, gdzie bardzo dokładnie widać, że koleś jest tak bity, aby go nie uderzyć.

Więc nie wiem czy to z tym połamanym obojczykiem jest prawdziwe, ale do dzisiaj (pomimo wezwań policji) na komisariat nie zgłosił się nikt z pobitych.

(2019/07/26 09:09)
Tak tylko to zostawię. STREFA WOLNA OD NIENAWIŚCI HE he he he.Â

Pełna zgoda shitmonster.
Ci co najwięcej krzyczą o wolności i tolerancji, są najbardziej zajadli w zwalczaniu tych którzy się z nimi nie zgadzają.

To ja jeszcze dodam taki filmik pod tytułem: "Przekaz Pokoju Milosci i Tolerancji Wg LGBT"
https://www.youtube.com/watch?v=-bYVMTEktb8

Bardzo ciekawy, 25 minutowy filmik nagrany przez Polaka miekszkającego w Angli, homeseksualistę i muzułmanina.
Opowiada on o swoich doświadczeniach z osobami ze środowiska LGBT, o co tak naprawdę chodzi ideologii LGBT, jakie wyzwiska i groźby dostaje nie od kilboli, narodowców, katoli tylko od osób które ideologicznie są mu bliskie.
A że jak napisałem wcześniej, koleś jest homoseksualistą - trudno go posądzić o homofobię.

I taki żarcik na rozliźnienie atmosfery:
Co oznacza skrót LGBT?
Otóż skrót ten został kiedyś rozszyfrowany przez kilkuletnie dziecko i oznacza on:
Lej Geja Batem Tatusiu :-)

I na koniec:
Jeśli ktoś nazwie mnie homofobem, to znaczy że jest NIETOLERANCYJNY!!!!!

(2019/07/26 09:27)
Tak, macie rację, przeciwko marszowi LGBT w Białymstoku protestowały same rozmodlone rodziny z dziećmi i miłujący bliźniego katolicy. Te wszystkie setki zdjąć to napewno Photoshop i lewacka propaganda. Te pełne nienawiści kibolskie gęby wykrzykujące najgorsze wyzwiska w kierunku marszu to napewno byli przebrani antyfaszyści... Tak było... napewno...

(2019/07/26 09:37)
Apostoł religii pokoju niesie przekaz miłości do bliźniego
https://www.tvn24.pl/marsz-rownosci-w-bialymstoku-policja-poszukuje-mezczyzny-ktory-kopnal-nastolatka,955786,s.html

Taaa....
TVN 24 - mistrzowie obiektywizmu i rzetelności dziennikarskiej.

"(...) Chłopak według nieoficjalnych informacji portalu tvn24.pl ma złamany obojczyk. Jego rodzice złożą w tej sprawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (...).

A co mówią na temat tego złamania oficjalne źródła?
Jeśli koleś został pobity w niedzielę, to dlaczego do czasu publikacji tego artukułu (czwartek 25.07) sprawa pobicia nie została jeszcze zgłoszona?
Dlaczego do tej pory do Policji w Białymstoku nie zgłosił się zaden pobity?

A o tym że uczestnicy marszu LGBT w Białymstoku nie byli też tacy święci, udowadnia ten oto film:
https://www.youtube.com/watch?v=aDzrqOgDQqI

oglądaj w czasie:
24:55-26:00
27:30-28:00
a zobaczysz lecące ze strony marszu LGBT jajka i kamienie.

(2019/07/26 10:01)
No to przecież napisałem, że to wszystko Photoshop i lewacka propaganda LOL
Wszyscy przecież wiedzą, że tylko TVP jest obiektywne i rzetelne :D
Dziewiętnasta trzydzieści - jedynie prawdziwe treści :D

(2019/07/26 10:29)
Media Narodowe - ci to dopiero są obiektywni i rzetelni :D
https://youtu.be/0T8uiKZ83QU

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Obejrzyj całość, a nie tylko krótki wycinek.

(2019/07/26 11:00)

(2019/07/26 11:35)
A tu mamy członka społeczności LGBT z psami na spacerze.

(2019/07/26 12:14)
I chłopaków w najnowszych strojach kąpielowych:

(2019/07/26 12:19)
Cięgle te same foty którymi prawica podnieca się już od kilka lat. Znaleźlibyście coś nowego.

(2019/07/26 13:18)

(2019/07/26 13:21)