Wpis współorganizatorki marszu równości w Białymstoku

/ 64 odpowiedzi / 19 zdjęć
Shitmonster zryty beret z kotwica na ramieniu i orlem na klacie.

filmy hulają po internecie a ten sie pyta o źródło? myslę ze jestes juz tak zindoktrynowany przez kaczynskiego, ze nawet jak by ci na twarz ktos narobil to bys powiedzial ze deszcz pada.

Zryty, owszem bo wchodzę z takimi jak Ty w polemikę.
Nie mam czasu śledzić wyborczych, innych badziewnych portali i ogólnie zaprzątać sobie głowy pierdołami, dlatego pytałem o źródło - jak czytam poniżej sprawa tez nie jest taka oczywista.

Hahahha kacpersky, zindoktrynowany przez kaczynskiego hahahah uwielbiam to - przypisywanie przynależności partyjnej tylko dlatego, że wg mnie LGBTEWPEOTgSDJPBOJDPOBJSD powinni bawić się w domu w co chcą jak chcą, a nie paradować pół nago na ulicy. W wielu komentarzach to powtarzałem, powtórze to specjalnie dla CIebie jeszcze raz. PIS=SLD=PO=PSL. Te parte juz rządziły w różnych konfiguracjach i dla mnie to jeden ch. i wszystkich z nich wygoniłbym z życia politycznego.

Siejesz nienawiścią!! Wtym temacie jesteś obrońcą tęczowych, w drugim temacie o tym samym cytując Ciebie:

...dodam jeszcze, że mnie to grzeje kto z kim sie grzeje... w zimowe wieczory :) ale nie robmy z tego szopki. czy ja wychodze z moja zona na ulice epatowac moja seksualnoscia? moze lubimy jakies dzikie zabawy? czy mam wyjsc z tym wszystkim na ulice bo co? bo chce co pokazac? :) te cale marsze to po czesci prowokacja a po czesci to w glowie beton zamaist mozgu. do roboty by sie wzieli jeden z drugim..

Przypierd..sz się tak w ramach sportowej (mam nadzieję fair play) olimpijskiejrywalizacji czy zapchałeś sobie głowe pierdołami o żabkach i starasz się na siłę zainteresować tym innych? :)

(2019/07/26 22:51)
Cięgle te same foty którymi prawica podnieca się już od kilka lat. Znaleźlibyście coś nowego.

Wolność słowa i tolerancja wg. LGBT

(2019/07/27 07:03)
A jakby kogoś interesował inny punkt widzenia na to co wydarzyło się w Białymstoku niż pokazane w TVN/Polsacie/GW to zachęcam do obejrzenia/wysłuchania tego wywiadu:

"Dziennikarka z Białegostoku odkłamuje dezinformacje ws. LGBT vs. Kibice? Będą kolejne prowokacje?" (50:22 min)

https://www.youtube.com/watch?v=0RykSYy1CiM

(2019/07/27 07:12)
Tutaj oryginalny obrazek

(2019/07/27 15:36)
Jeszcze mam pytanie do obrońców wiary: "wypi...lać" to z nowego czy starego testamentu?

(2019/07/27 15:38)
Tutaj jeszcze trochę miłujących bliźniego katolików
https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/908745739484824/
Ale to wszystko pewnie manipulacja TVN i GW ;)
Nie, ale to OMZRIK (Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych) więc i tak na jedno wychodzi.
Fajne sobie źródło wiedzy znalazłeś. Szef OMZRIK'u Rafał Gaweł prawomocnie skazany na dwa lata za oszustwa finansowe. Uciekł do Norwegii i udaje homoseksulistę żeby go nie odesłali do Polski.

A skoro już jesteśmy przy tematach, co kto zrobił, to:
"Kioskarz oblany nieznaną cieczą. Kobieta miała na sobie koszulkę z orłem na tęczowym tle."
https://epoznan.pl/komunikacja-news-96953-jezyce_kioskarz_oblany_nieznana_ciecza_kobieta_miala_na_sobie_koszulke_z_orlem_na_teczowym_tle

(2019/07/27 18:18)
Czyli ten filmik to fotomontaż? :D
macpro, naprawdę ci współczuję. Za jedyne godne zaufania źródła informacji uważasz te zależne od PiS... przykre mieć takie klapki na oczach...

(2019/07/27 20:12)
A mógłbyś pokazać drugą stronę tego facbookowego protestu?
Chętnie bym zobaczył przeciwko czemu Ci ludzie tak protestowali.
Co takiego się stało ze byli aż tak zdenerowani?
Może mieli powodu ku temu?

A może tam było tak tak jak wczoraj (piątek, 26.07) we Wrocławiu.
Facet bronił pedofili, więc mu gębę obili.

A tak przy okazji, kupiłeś już cipkomaryjkę?

(2019/07/27 21:07)

(2019/07/27 21:19)

(2019/07/27 21:54)
Serio? Matkba Boska z tęczową aureolą to takie obrażenie uczuć religijnych? Anczek antypis też? :)
Czy papież Franciszek zostanie aresztowany pod tym samym zarzutem kiedy przyjedzie do Polski?

(2019/07/28 20:43)
A to zależy dla kogo.
Dla jednych będzie to obraza uczuć religijnych, a dla innych nie. Dla większości społeczeństwa Polskiego zapewne tak.

Co do papieża, to nikt bo nie będzie aresztował za noszenie Krzyża Duszpasterstwa Młodzieży Latynoamerykanskiej.
Jakbyś się przyjżał dokładnie, to byś zobaczył że układ kolorów, jak też i same kolory są inne niż na tęczowej fladze.

Ale to miło że promujesz symbole chrześcijańskie.

(2019/07/29 08:15)
Układ kolorów... no tak to całkowicie zmienia postać rzeczy... XXI wiek a w Polsce za nieodpowiedni układ kolorów może cie policja zgarnąć z mieszkania o 6 rano... tak to ma sens...

(2019/07/29 08:53)
To może dasz przykład na poparcie swoich słów.
Gdzie, kiedy i kogo policja zgarnęła o 6:00 rano za nieodpowiednie kolory?

(2019/07/29 10:25)
A jakby kogoś interesował inny punkt widzenia na to co wydarzyło się w Białymstoku niż pokazane w TVN/Polsacie/GW to zachęcam do obejrzenia/wysłuchania tego wywiadu:

"Dziennikarka z Białegostoku odkłamuje dezinformacje ws. LGBT vs. Kibice? Będą kolejne prowokacje?" (50:22 min)

https://www.youtube.com/watch?v=0RykSYy1CiM

Â
Witam, temat bardzo ciekawy, ale jak czytam rózne artykuły w temacie lbgit, nie tylko te polskie to wydaje mi się słuszna opinia, że w przypadku Polski nie chodzi o ideologię, nie chodzi o rowność, ale o wywołanie jeszcze przed wyborami do Sejmu i Senatu - parlamentarnymi zamieszek, jakby im (im mam na myśli dzisiejsze środowiska opozycyjne ktore z braku konkretnego programu, a nawet jak z nim wyskoczą to i tak Polski i Polaków oszczają najzwyczajniej, jak robili to ostatnie 8 lat ich rządów, szukają roznych metod by obalić ten rząd i wspierane są dolarami i ojro z zachodu, dla ktorego ten rząd jest niewygodny, a Polki i Polaków słocają z premedytacją ! my zaś jak historia pokazuje za garść srebrników się sprzedamy nawet przysłowiowemu diabłu) bylo mało rozlanej krwi Polek i Polaków w latach walk o wolność po zaborach, w czasie I i II wojny światowej, nie wspominając o czasach komunistycznych. Ponizej zamieszczę coś co znalazłam przypadkiem w necie, a że nie widzę podpisu to raczej nie naruszę niczyich praw autorskich. Dodam, ze zastanawiam się nad tym co napisane jest na tym jpg, bo coś w tym jest raczej. Pozdrawiam

(2019/07/29 10:31)
Pełna zgoda KStku.
Ostatni marsz LGBT jest 4 października, a więc tuż przed jesiennymi wyborami.
Może to przypadek, a może czyjeś celowe działanie?

Czasami mam wrazenie że te marsze LGBT i te zadymy na nich, to temat zastępczy.
My się tutaj kłócimy, żremy że sobą i naskakujemy jeden na drugiego. A tymczasem w ciszy i spokoju, w zaciszu gabinetów idą ustalenia na grubą kasę (np. jak zwrócić żydom 300 mld USD mienia bezdziedzicznego z tytułu amerykańskiej ustawy 447 tak, aby się naród nie połapał.

(2019/07/29 18:08)
Roman Dmowski,Premier RP,antysemita i lekki zwolennik homoseksualistów

(2019/07/29 20:35)

gaj

gaj
Oczywiście - pamiętając o zdrowym rozsądku. :)

(2019/07/29 21:18)
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, że nagonka i kampania nienawiści na środowiska LGBT rozpoczęła się właśnie teraz nie przypadkowo. Przed wyborami PiS musiał swoim wyborcom pokazać nowego wroga bo straszenie uchodźcami już się przejadło. Do tego kościół katolicki też ma w tym swój interes: świetnie udało im sie odwrócić uwagę społeczeństwa od problemu pedofilii wśród księży.

(2019/07/31 08:37)
panie "Jacek", ja głosowalam na ugrupowanie Pawła Kukiza którego dzsieśiąt już lat temu mialam przujemność poznać osobiście. Jednak nie psioczę na PiS tylko dlatego, ze w wolnych wyborach wygrali, nie wyzywam Suwerena jak czynią to dzisiejsi opozycjoniści, nie bronię dziś Konstytucji RP by za chwilę podważać jej treść wspirając coś czego ona nie przewiduje. pan jako po-owiec, dziś nazywacie się "koalicją obywatelską" wcześniej "platformą obywatelską" ale bije z was raczej antyobywatelskość ! Kto wam pozwolił, jakie macie prawo by obrażać SUWERENA głosującego na inne ugrupowanie niz wasze, wy się macie za demokratow SUWEREN ma was za kłamców i hipokrytów bo nawet temat odot "marszu rowności" sprowadzacie do kampanii anty pisowskiej. Czy wy macie nam SUWERENOWI coś do zaoferowania oprocz obalania, cyrku organizowaneg jak w Sejmie i przed Sejmem sprzedazy polskiego mienia, przylączenia do szwabii i zasilenia Polski np. erytrejczykami sychającymi biale matki z ich dziećmi pod jadący pociąg? Niestety nie macie !!! Waham się mocno nad oddaniem głosu pisowi, podobnie jak czesc mojej rodziny i wielu znajomych wcześniej na pis nie głosujących, ale jak Oni wolę tych co dają na polskie dzieci (choć sama już nigdy nie wezmę) niz tych co odbierają polskim dzieciom by dać niemieckim. ! Czekam jak wielu Polakow na coś nowego, coś co nigdy nikt z nich nie był w polityce, mają tylko polskie korzenie, będą patriotami (i będą mieć w d... wyzwiska od nazistów i faszystow tylko dlatego, że są polskimi patriotami!) rzeczywiście zrobią czystki w instytucjach państwowych, powsadzają do więzienia złodziejow i zdrajcow obojętnie spod jakiego szyldu, bo sporo ich jest jak sie patrzy dziś na scenę polityczną każdego szczebla!

(2019/07/31 09:33)
@KStku zgadzam się z Panem w całości, choćja głosowałem na PiS.Nieuważam,że Polsce już nic lepszego przydarzyć się nie może, że nie powstanie nowa siła polityczna dbająca lepiej o interesy Polaków.Narazie ja takiej opcji nie widzę.
Ciekawe jest to jak prowokatorzy (LGBT) próbują odwrócić role i stać się ofiarami swoich prowokacji, oczywiście przy niewidocznej pomocy totalnej opozycji. Wykorzystywanie i wskazywania Kościoła jako winnego nietolerancji,nienawiści i agresji uderzających w środowiska LGBT to czysta nieznajomość nauki Kościoła Katolickiego i stanowiska jego hierarchów. Kościół nie wyklucza osób o innych orientacjach, ale wskazuje co jest grzechem, coprofanacją, co zachowaniem nieakceptowanym dla osoby wierzącej. Człowiek obdarzony wolną wolą sam wybiera i wyklucza się albo nie z grona Kościoła. Oczekiwania,że Kościół będzie ''siedział'' cicho i nie będzie mówił, co jest zgodne a co nie z jego naukami, jest dziwne i jak to jest ta ''wina'' Kościoła to dla mnie niezrozumiałe.

(2019/07/31 10:58)

gaj
Masz rację Zbigsoch. Kościół naucza o miłości bliźniego i przebaczeniu. O tym, by w życiu kierować się prawdą i brzydzić kłamstwem. Wreszcie naucza, aby w Chrystusie, nie będąc głuchym na Jego nauki, podążać ścieżką doskonalenia siebie.
Co oznacza by swoje grzechy poznawać, swoje piętnować i swoje, też, sobie przebaczać. Nie zapominając o ich skutkach i o tym by je naprawić.
A cudze grzechy?
Powiedz raz, powiedz dwa, powiedz i dziesiąty raz. A później...
To już sprawa między grzesznikiem a Bogiem. Zwłaszcza wtedy, gdy skutki tych grzechów nie mają przełożenia na twoje życie.

(2019/07/31 17:14)