Wpis współorganizatorki marszu równości w Białymstoku

/ 64 odpowiedzi / 19 zdjęć
 Czekam jak wielu Polakow na coś nowego, coś co nigdy nikt z nich nie był w polityce, mają tylko polskie korzenie, będą patriotami (i będą mieć w d... wyzwiska od nazistów i faszystow tylko dlatego, że są polskimi patriotami!) rzeczywiście zrobią czystki w instytucjach państwowych, powsadzają do więzienia złodziejow i zdrajcow obojętnie spod jakiego szyldu, bo sporo ich jest jak sie patrzy dziś na scenę polityczną każdego szczebla!

Po prawdopodobnym rozpadzie Kukuz15 i wchłonięciu go przez PIS, możliwości głosowania na sntysystem mocno się ograniczą.
Ale jest jeszcze szansa, bo kilka dni temu Sąd zarejestrował partię pod nazwą: KONFEDERACJA

Jest to partia skupiająca środowiska: narodowe, patriotyczne, wolnościowe, katolickie.
Na dzień dzisiejszy partię te tworzą: Ruch Narodowy, Pobudka Grzegorza Brauna, Wolność Korwina-Mikke i Kaja Godek.
Plotka miejska głosi, że być może dołącza też osoby z Kukiz15 które nie będą chciały wchodzić we współpracę z PIS czy PSL.

Bo żeby coś się w naszym kraju zmieniło, to do Sejmu i Senatu muszą trafić nowi ludzie, bez przeszłości politycznej, na których nie będzie żadnych kwitów, chaków czy też jakichkolwiek kompromitujących materiałów.
Bo jak na razie to ewidentnie mamy układ "my nie ruszamy was, wy nie ruszcie nas".
Co prawda krzyczymy głośno "łapać złodzieja" i że "was rozliczymy" ale kopiemy się co najwyżej po kostkach.

(2019/08/01 07:43)
@KStku, w którym miejscu obraziłem suwerena? Czyżby powtarzała pani retorykę episkopatu oraz PiS, że samo wspomnienie o problemie pedfilii w kościele jest atakiem juz nie tylko na kościół ale także "suwerena"?
Co do tego co ma do zaoferowania PO, no powiem tak: faktycznie nie planuje zwiększenia rozdawnictwa pieniedzy bez względu czy ktoś pracuje czy nie. Wiem, że dla większości zwolenników PiS jak ktos nie tego nie obiecuje to znaczy, że nie ma nic do zaoferowania.
https://www.forbes.pl/gospodarka/szostka-schetyny-a-piatka-kaczynskiego-na-czym-bardziej-zyskaja-najbiedniejsi/m284tpk

(2019/08/01 09:49)
@krisd
Możesz sobie wklejać linki to tego typu artykułów i powiem ci że nie będzie to robiło na mnie żadnego wrażenia.

Ale pamiętaj o jednym.
Ci z których tak tutaj drwisz, szydzisz i nasmiewasz się, w sytuacji prawdziwego zagrożenia pierwsi staną do walki żeby bronić twojej tęczowej dupy.

I kiedy ty, ze strachem i obłędem w oczach, będziesz biegał po domu w poszukiwaniu ostatnich czystych majtek, to Ci których nazywasz: katolami, kibolami, naziolami, faszystami, nacjonalistami itd, będą walczyć o Wolną, Niepodległą i Suwerenną Polskę.

P.S. A teraz czekam na minusy.

(2019/08/03 09:57)
@krisd
Nie wiem, czy katolicy są tacy "biedni" ,ale prześladowani są na pewno.
http://wyborcza.pl/7,75399,24755720,zabijani-wiezieni-dyskryminowani-chrzescijanie-najbardziej.html
P.S.
Mam nadzieję,że źródło dostatecznie wiarygodne.

(2019/08/03 15:57)
@marcpro

(2019/08/04 18:41)
@zbigsoch, myślałem, że rozmawiamy o Polsce.

(2019/08/04 18:42)
@ krisd
Ja jestem polskim Katolikiem ,jakoś nie drę mordy,nikogo nie prześladuję, może Ty nie wiesz, co piszesz?

(2019/08/04 22:43)
@zbigsoch

Proponuję nie karmić trola!!!
Najlepiej nie odpowiadać na zaczepki krisda, bo ewidentnie widać że nie ma on w tej sprawie własnego zdania, bo nie pisze nic od siebie tylko non stop wkleja jakieś memy.
No i ciągle daje minusy.

(2019/08/05 16:26)
@krisd
Jakiego klucza używasz ,żeby określić, kto jest obrońcą tradycyjnych wartości a kto nie.Jakie wartości prezentował nagi mężczyzna atakujący policjanta kierującego ruchem w Kostrzynie nad Odrą na Pol'and'Rock ?

(2019/08/06 19:39)
Takiego klucza jak używa partia rządząca oraz episkopat ;)

(2019/08/06 20:42)
Klucz może i taki sam ,ale kręcisz w drugą stronę :(

(2019/08/06 22:17)