WSYTD I ŻENADA

/ 14 odpowiedzi
http://fotoforensics.com/analysis.php?id=a040648a380ebe30f539fffc25fbb1200f17be2b.478939 Łyknąłeś to jak pelikan. Niepotwierdzone info, ale podnieta musi być. Brawo! Etat lub chociaż jakąś umowe zlecenie w tvn24 masz jak w banku Nie pozdrawiam Shitmonster

(2017/01/16 21:44)
Masz jak w banku fuchę w PIS-ie .

(2017/01/16 22:05)
MarkJ Po 1 primo, odpowiadałem Robroyowi - nie wcinaj się pomiędzy wódke a zakąskę. Po 2 primo, Twój post = zero merytorycznej odpowiedzi i dlatego, że był gówniany odpowiadam Ci. A po 3 primo ultimo - skoro możesz ogarnąć fuche w partii to chociaż powiedz czy dobrze płatna?? I czy weekendy wolne?

(2017/01/16 22:26)
No i "WSTYD i ŻENADA" :)

(2017/01/16 22:47)

Puknij się w głowę i dopiero coś napisz , tj. forum i nie tylko ty masz prawo pisać . Fuchę 

mogą ci złatwić , ale przy k ... , 

(2017/01/17 00:45)
http://fotoforensics.com/analysis.php?id=a040648a380ebe30f539fffc25fbb1200f17be2b.478939&fmt=ela Nie jestem specjalistą ale serduszko jest jasne tak samo jak inne jaśniejsze elementy. A najbardziej nienaturalny jest zdecydowanie ciemniejszy prostokąt na kurtce. Mnie ta strona tylko utwierdziła w przekonaniu, że TVP usunęło serduszko.

(2017/01/17 08:37)
No i mamy Polskie narodowe media. Stara ubecka szkoła.

(2017/01/17 09:00)
Tak to jest jak TVP rządzi komediant z Gdańska .

(2017/01/17 11:19)
MarkJ owszem mogę nie tylko ja, ale Ty nie odpowiedziałeś na temat tylko użyłeś ofensywy wobec mojej persony. Widzę, że dalej brniesz w obrażanie nie wyrażając się na temat. Czyli jesteś albo pryszczatym gimnazjalistą, albo emerytem któremu w domu się nudzi i ewidentnie ma czas na bitki na forum. Rozumiem macie teraz przerwę w KODziarskich demonstracjach i dlatego na forum jest czas I teraz pytanie kieruję do MarkaJ "Fuchę mogą ci złatwić , ale przy k ... , " wytłumacz mi o jaki rodzaj pracy Ci chodzi? Jesteś z niej zadowolony?

(2017/01/17 17:05)

Prosze podać żródło gdzie można obejrzeć materiał oryginalny i ten "przerobiony" bo takie wklejanie i usuwanie serduszek każdy w domu może sobie zrobić.

(2017/01/17 19:04)
@Shitmonster (jak to tłumaczyć? (potworne goowno?)wszystko jest możliwe,ale skłaniałbym się do wersji że to TVP,rządowa telewizornia zrobiła,raz-może i pokazali grę WOŚP przez kilka sekund,dwa-nie widziałem u speakerów TVP serduszka na ubraniach,co było tradycją,mogę się spodziewać różnych wstążek-w dzień powstania żydowskiego w warszawie,dzień walki z AIDS,szmat na głowach spikerek w dzień walki z rasizmem i nietolerancją (imigranci), kości wpiętych w żakiety i marynarki w walce o dobro psów i kotów,ale serduszek nie widziałem,żegnam ozięble

(2017/01/17 19:06)

Ja pracę mam i nie muszę szukać , ani w KOD , ani w PIS-ie , nie jstem pryszczatym młokosem , ani nudzącym się emerytem . To jest forum publiczne nie nie pozwolę aby kto kolwiek mówił mnie aby mówił mnie co mnie wolno , a co nie , jeśli nie przekraczam ogólnie przyjętych zasad , a twoje / wchodzenie między wódkę a zakoskę / jest na forum publiczym  do przyjęcia . To z tobą na tyle i więcej nie chcę o tym dyskutować , utrzymajmy każdy swoje zdanie i będzie to pięknie że się różnimy i oto chodzi . 

(2017/01/17 20:35)

Ja pracę mam i nie muszę szukać , ani w KOD , ani w PIS-ie , nie jstem pryszczatym młokosem , ani nudzącym się emerytem . To jest forum publiczne nie nie pozwolę aby kto kolwiek mówił mnie aby mówił mnie co mnie wolno , a co nie , jeśli nie przekraczam ogólnie przyjętych zasad , a twoje / wchodzenie między wódkę a zakoskę / jest na forum publiczym  do przyjęcia . To z tobą na tyle i więcej nie chcę o tym dyskutować , utrzymajmy każdy swoje zdanie i będzie to pięknie że się różnimy i oto chodzi . 

(2017/01/17 21:02)
Shitmonster nie wiem dlaczego wybrałeś sobie taki NICK bo w dialekcie górali z Peru znaczy śmierdzące g.wno , byłem tam parę lat. Czyżbyś był wielbicielem tego słowa i to do tego stopnia ,że uznałeś , że ten Nick będzie do Ciebie pasował.

(2017/01/20 18:36)