WSZiM buractwo wykładowcy

/ 8 odpowiedzi
Studiowałam na różnych uczelniach, ale z takim buractwem i brakiem szacunku jeszcze się nie spotkałam. Gratuluję obecnym i przyszłym studentom wyboru uczelni. 
No i cóż za poziom samych studentów :D

(2014/03/23 17:35)
Ja o dziwo się tam nie spotkałam z buractwem. może coś więcej na temat ? :D

(2014/04/28 14:23)
no co chcecie? pewnie inteligent co uwaza ze jak placi to mu sie nalezy dostal 3 i sie obrazil :)

(2014/04/28 14:53)
 Nie wiem czy są ci sami co kiedyś ale chyba chodziliśmy w innych latach na tę uczelnię.  Pretensji do nikogo nie miałem, za swoje wyniki w nauce lepsze czy gorsze odpowiadam tylko i wyłacznie sam, a muszę też przyznać że w pewnym momencie kiedy miałem trochę problemów natury osobistej spotkałem się z wyrozumiałością i pomocą ze strony wykładowców.

(2014/04/28 16:46)
dobrzy jestescie

(2014/04/28 17:13)
Jeszce 30 lat temu trudniej było skończyć dobrą zawodówkę niż teraz "studia".

(2014/04/28 20:05)

Studiowałam na różnych uczelniach, ale z takim buractwem i brakiem szacunku jeszcze się nie spotkałam. Gratuluję obecnym i przyszłym studentom wyboru uczelni. 

No ...jak na absolwenta kilku róznych uczelni wyczerpująco mi powiedziałeś ..

co z tym buractwem? kto kogo nie szanuje?  studenci studentów? czy wykładowcy -wykładowców?  ..  

a kto kogo może nazywac burakiem ? bo na mojej uczelni mi nie powiedziano?

może więcej info , bo nawet w książce skarg i zażaleń (jeszcze takie są na PKP)  podaje się dokładny opis niezadowloenia  i swoje dane.

:)))

(2014/04/29 08:11)
Ja o dziwo się tam nie spotkałam z buractwem. może coś więcej na temat ? :D

Szkołę średnią trudniej  skończyć niż prywatne studia, do tego zaoczne.
Na specjalizacji z finansów wykładowca nie zaglądał nawet do prac zaliczeniowych, hurtem 4-ki dla każdego.
Kiedy miałam problemy z zrozumieniem zagadnień  z przedmiotu i chciałam porozmawiać na ten temat, otrzymałam ironiczna odpowiedź i głębokie westchnięcie , że ktoś mu głowę zawraca...

(2014/05/31 21:50)