Wybory do Parlamentu Europejskiego 25.05.2014!

/ 33 odpowiedzi
Co sądzicie o kandydatach? Idziecie w ogóle na wybory??
Zachęcam do wzięcia udziału w debacie organizowanej przez uczniów LO im. F. Chopina:

https://www.facebook.com/events/738226502896898/

Debata 10 maja o godzinie 17.00 w MOK-u, gośćmi m.in. Mirosław Adam Orliński, Marian Piłka, Krzysztof Szpanelewski, prof. Adam Koseski.. warto, bo może ta debata nakłoni kogoś do pójścia na wybory i oddania głosu na którąś z partii

(2014/04/27 13:52)
Won z tymi darmozjadami. Już klany rodzinne powstały do wyjadania z koryta.

(2014/04/27 17:14)
 Nie wiem po co i w miałbym iść  i jak, w jaki sposób  wyrazić mój Najwyższy stopień pogardy dla tej Czerwonej Hołoty z Parlamentu Europejskiego?

(2014/04/27 20:25)
Najlepiej powiedzieć: "nie będę na nikogo głosował", "nie idę na wybory, w dupie to mam", niech będzie tak jak jest, niech obecna władza dalej nas okrada. A później narzekanie że: "znowu podnieśli wiek emerytalny", "VAT i akcyza znowu w górę", "w telewizji mówili że będzie mniejsze bezrobocie a jest jeszcze większe" mógłbym jeszcze więcej wymieniać. Najgorsze jest właśnie nie oddanie głosu. Obecna władza miała już swoją szansę i ją wykorzystała w taki sposób że jest gorzej niż było. Dlatego nie głosujmy na partie, które są w sejmie, dajmy szansę innym partiom spoza sejmu, np. Ruch Narodowy, Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke,Demokracja Bezpośrednia i inne. I nie dajmy sobie wmówić że głos oddany na małą partię jest zmarnowany bo to nieprawda. Polecam obejrzeć ten filmik: www.youtube.com/watch?v=yERSQefwzFE&fb_source=message , zastanowić się i go udostępniać i pokazywać znajomym.

(2014/04/27 22:43)
Link zamieszczam jeszcze raz: https://www.youtube.com/watch?v=yERSQefwzFE&fb_source=message

(2014/04/27 22:46)
NaRa- popieram to co napisałeś odnośnie uczestnictwa w wyborach,bo właśnie pózniej jest narzekanie że u władzy jest ten kto jest bo został wybrany przez to że do wyborów poszła garstka ludzi.Ale wybacz partia Janusza Korwina Mikke?-ten facet ze swoją partią i ze swoimi poglądami zjawia się zawsze przed wyborami a wcześniej go nie słychać.

(2014/04/28 04:08)
Nikt normalny nie zagłosuje na partię sympatyzującą z nazistami...

(2014/04/28 09:15)
Weź człowieku pomyśl najpierw co piszesz, bo jeśli rozwinąć sens twojej wypowiedzi to nikt normalny nie zagłosuje na placformę. Ja nie tylko zagłosuję na KNP ale także wspieram ich Kampanię Wyborczą
 Przeczytaj sobie gamoniu zanim nazwiesz kogoś nazistą

(2014/04/28 13:37)
Ale ja nie zamierzam głosować na platformę i nikogo do tego nie namawiam, więc nie wiem do czego pijesz... może napisz piosenkę chwalebną na cześć Janusza skoro tak go wielbisz?

(2014/04/28 14:08)

panstwo prorodzinne a doi nas jak dojne krowy albo choduje jak te brojlery. premier na plakatach z rodzina w tle a zaje** wszystkie odliczenia od podatkow, na sluzbe zdrowia placisz od ch** a i tak wydajesz na prywatne wizyty, poicja zamiast chronic to jedyne co robi to jak cie zabija to zbierze dowody, na fotoradarach przycinaja ile moga na beszczela - wszystkie te podstawy ktore naleza sie nam od panstwa to jeden wielki wuj! dzieci w szpitalach umieraja, ludzie nie maja szans na wyleczenie... przedszkola poza zasiegiem przecietnej rodziny a jak wszycy przestana splacac nagle kredyty to panstwo polskie upadnie gospodarczo tyle ich jest..... i za to wszystko jeszcze cie wezma do woja bronic polskich granic.... kogo wezma..? bidokow ktorych tak doja.. bo szlachta (prominenci polityczni i ich bogaci koledzy) z bogurodzica na ustach pierwsi spier** za granice... :)

a do tego wszedzie slysze ze nie ma kasy, nie ma podwyzek bo kryzys ale z TV ze mamy najwiekszy przyrost PKB w europie, dreamlinery kupujemy zamiast zamknac te linie nie przynoszace zadnego zysku, pendolino z wloch mimo ze i tak nie bedzie jezdzic szybciej niz polskie lokomotywy, euro organizujemy, najbardziej w europie do ruskich skaczemy z mordą - tacy wielcy ci nasi politycy.... wielcy... naszym kosztem...

wrocilismy do XVI w kiedy to szary chlop rabany jest po plecach na wszystkie strony bez zadnych praw a szlachta zyje ponad stan

(2014/04/28 15:14)
Mam ci zrobić jeszcze zdjęcie furmanki na drodze wojewódzkiej, obraz z którego chichrają się i filmują obcokrajowcy podróżujący po Polsce?

Pierwszy raz się zgadzam z Kacperskym jak rzadko  to się może zdążyć, ale weź wróć pamięcią do lat 90 tych i  przeanalizuj kto do tego doprowadził?

Nie szukam żadnych spiskowych teorii ale poza zakładami nieefektywnymi, zlikwidowano setki tysięcy zakładów pracy które przynosiły zysk, po co i dlaczego?   Dzisiaj Plsatforma czy pis biadolą że brakuje pieniędzy w budżecie? Jak mówi powiedzenie że jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, kto na tym zyskał, pewnie wiecie kto ale boicie się głośno o tym mówić. Dlatego podjąłem decyzję i nie pisz Bartosz że popieram nazistów, bo jestem przeciwnikiem tzw. Bandy Czworga czyli tych co zrujnowali Polską Gospodarkę.  Polacy to bardzo przedsiębiorczy naród tylko wystarczy aby Państwo nie przeszkadzało się im rozwijać, tworzyć, i budować Polski Kapitał rozmaitymi idiotycznymi przepisami  które to uniemożliwiają.

(2014/04/28 16:40)
Gdyby ktoś nie usunął jednego z moich komentarzy wiedziałbyś, że do Korwina nic nie mam, a o kontakty z nazistami mam pretensje do ruchu narodowego.

(2014/04/28 17:50)
@mwjs
Dałem tylko przykłady na kogo głosować, byle nie na te partie co są w sejmie, od was zależy kogo wybierzecie, ja wam nic nie narzucam.
A co do JKM to po części popieram jego poglądy, ale tym razem zagłosuję na Ruch Narodowy. Korwin od 20 lat próbuje się dostać do PE, ale mu to nie wychodzi i moim zdaniem jest "za stary"(to tylko moje zdanie). Oczywiście gdyby RN nie startował oddałbym głos na Janusza.

@bartosz9
Przepraszam bardzo, ale NIKT tutaj nie sympatyzuje z nazistami, a tym bardziej NIKT z Ruchu Narodowego nie jest nazistą ani faszystą.
Na jakiej podstawie wnioskuje Pan że Ruch Narodowy ma kontakty z nazistami?

(2014/04/28 18:51)
Komunistyczna cenzura działa. Zausznicy darmozjadów kasują wpisy. H .. im w serce.

(2014/04/28 19:54)
Wnioskuje np. po tym że Ruch Narodowy wysyła swoje delegacje na Magyar Szigest... Podejrzewam , że wiesz dokładnie co to za festiwal, dla nie wtajemniczonych napiszę tylko że jeżeli marzy się komuś magnes na lodówkę ze zdjęciem Hitlera, koszulka z celtą, lub talerz do Herbaty z nazistowską ,,gapą'' to na tym festiwalu może to wszystko zakupić w dowolnych ilościach.

(2014/04/28 20:08)
 Mnie nie interesują takie głupoty że sld było finansowane z pożyczki Moskiewskiej dla PZPR czy  czyjś Dziadek z Wermachtu ani gdzie tam jeżdżą na Woodstok czy gdzie indziej młode chłopaki bo muszą się wyszumieć tylko Program Gospodarczy i tu akurat najbardziej mi odpowiada Program Nowej Prawicy. Nie zawracaj mi takimi pierdołami gitary  bo tylko zabierasz mój cenny czas. Jeśli chcesz porozmawiać merytorycznie o programach poszczególnych partii to chętnie.

(2014/04/28 21:46)
Owszem, jeżdżą tam i nie na żadne delegacje tylko festiwal, który odbywa się w Budapeszcie "Magyar Sziget - Węgierska Wyspa" ( oficjalny link - http://magyarsziget.hu/ )

A Pan prawdopodobnie wnioskuje wzorując się na propagandzie antify, która dużo więcej ma wspólnego z nazizmem. I pewnie chodzi Ci o stronę "Festiwal MAGYAR SZIGET" ( http://lukrecjasugar.wordpress.com/2012/06/21/festiwal-magyar-sziget-wezel-kontaktowy-dla-polskiej-skrajnej-prawicy/ ).

Czego się dowiadujemy na tej stronie? Jest to blog kogoś kto podpisuje się "Lukrecja Sugar" i jest antyfaszystą/ką. Wiemy jak to na blogu przeważnie wygląda, ktoś dodaje zdjęcie i opisuje je "po swojemu" a skąd wziął/ęła zdjęcia z tymi magnesami, książkami, wpinkami i koszulkami hitlerowskimi możemy się tylko domyślać, bo nikt z nas nie był na tym festiwalu i nigdzie nie jest udowodnione że akurat tam to sprzedawali.

(2014/04/28 23:00)
Tak, czytałem ten artykuł i uważam, że jest mocno przerysowany, ale też nie powiedziałbym żeby Antifa miała więcej wspólnego z faszystami niż Ruch Narodowy. Skąd wiem? W przeciwieństwie do Olafa jeżeli już wypowiadam się na jakiś temat to posiadam pewną wiedzę zdobytą nie tylko z internetu czy telewizji, otóż jako że rodziny się nie wybiera, to jeden z moich dalszych kuzynów był na tym festiwalu dwa razy, i opowiadał mi z fascynacją co tam się dzieje, po drugie będąc na wakacjach nad Balatonem 2 lata temu usiadłem do wódki z Węgrem od którego wynajmowałem dom i rozmawialiśmy o festiwalu który akurat odbywał się na Balatonem a później temat zszedł właśnie na Magyar sziget. Ale jako że nie mam dowodów czarno na białym, pozostawmy ten wątek i tak jak chciał Olaf, może napiszecie mi co wam się podoba w programach Korwina , i Ruchu Narodowego, a co nie koniecznie, tak jak byście chcieli mnie przekonać do głosowania, bo tak szczerze mówiąc to jeszcze nie wiem na kogo oddam swój głos, mogę jedynie powiedzieć, że na pewno nie będzie to PO ani PiS. Tylko proszę już nie drążyć wątków nazistowskich i kto z kim przystaje, tylko sucha, merytoryczna wypowiedź na tematy związane z programem, bo już nie chcę się kłucić z Olafem :)

(2014/04/29 08:51)
Dla mnie ludzie którzy używają takich argumentów jak to o nazizmie  przeciwko przeciwnikom politycznym sami nie mają nic do zaoferowania a jedynym ich celem jest dorwanie się do koryta i utrzymywanie  patologicznego układu Bandy Pięciorga, czyli kolejni twórcy |Dziadów: " Szargajmy jadło na sztuki, niechaj nagie świeca kości"

(2014/04/29 08:59)
Olaf, czego nie zrozumiałeś w moim poprzednim poście? Mam specjalnie dla Ciebie zacząć pisać drukowanymi literami? Zostawmy temat nazizmu. Napisz lepiej co tak Ci się podoba w programie Korwina, że chcesz na niego głosować, i zaargumentuj to jakoś.

(2014/04/29 09:08)
 No widzisz Bartosz, ja też się nie chce kłócić z tobą. Ja uważam że największy problem jest w tym że  wybierają Socjalizm wzorując się na krajach zachodniej Europy jak Holandia, Francja itp. Niestety ale te pobożne życzenia nie spełnia się, przynajmniej za naszego życia. Lepszą droga jest wybór Liberalizmu Narodowego aby pójść w tym kierunku co USA co Wielka Brytania, system w którym  dobrze mają ludzie inteligentni i pracowici. Najbardziej się boją tego że jeżeli ktoś jest idiotą a w dodatku totalnym leniem to będzie miał raczej kiepsko I nie wierzcie w cyniczne obietnice darmowych obiadów, darmowych podręczników, mieszkań itp. bo coś takiego po prostu nie istnieje. Prawda jest taka ekonomi nie da się oszukać- jeśli coś jest tzw. darmowe tzn. że kosztuje 3 razy drożej. Bartosz wybór masz szeroki jest Samoobrona, Demokracja Bezpośrednia i wiele  innych ugrupowań które zarejestrowały swoje komitety a to znaczy ze maja szanse bo musiały zebrać odpowiednią liczbę podpisów, odp. ilość kandydatów na swoje listy itd. Zasada jest taka że partie dopóki nie osiągną 3% progu wyborczego są pomijane w sondażach albo lekceważone jako nieistotne. Obecnie KNP to już tak silna grupa i zorganizowana że podają ich nawet w najbardziej załganej GW czy Tusk Vision Network 7.5 do 12.5% w zależności od regionu i kto robił sondaż

(2014/04/29 09:18)
Ok, przeczytałem jakiś twój wcześniejszy watek, w którym napisałeś co chce zmienić ten Kongres Prawicy, zdajesz sobie sprawę, że to jest prawie wywrócenie Państwa Polskiego na drugą stronę i Korwin musiałby utworzyć z kimś mocną koalicję na co najmniej dwie kadencje? Jest kilka rzeczy z którymi się zgadzam i popieram w jego programie, z drugiej strony boję się prześladowań pewnych grup społecznych, i tego że związki polityków z kibicami są lekko mówiąc nie na miejscu,  bo są to grpy trudne do opanowania, które często nie mają pewnych zahamowań, i jeżeli się rozkręcą za bardzo w swoich poczynaniach to i Korwin będzie musiał wprowadzić dla nich jakieś sankcje, bo społeczeństwo będzie od niego tego wymagało.

(2014/04/29 09:30)
 ZDAJE SOBIE SPRAWĘ TAKŻE Z TEGO ŻE NAWET GDYBY KORWIN WYGRAŁ WIĘKSZOŚCIĄ, CZĘŚĆ PROGRAMU NIE BĘDZIE MOŻLIWA DO PRZEPROWADZENIA GDYŻ ZABLOKUJE GO KONSTYTUCJA, OBAWIAM SIĘ TYLKO JEDNEGO ŻE SUMA SUMARUM  BĘDZIEMY MIELI BANDĘ SZEŚCIORGA. Granic absurdu nie przekroczymy bo już dawno je przekroczyliśmy
 Tak czy inaczej głosuję na nich bo dobrze by było gdyby chociaż niektóre punkty z programu NP udało się wprowadzić.

(2014/04/29 09:59)