wybory uzupełniające karwowo

/ 20 odpowiedzi / 4 zdjęć

jedyny słuszny wybor Stanislaw Wachowski

Zdaje Pan sobie sprawę z tego ,że obecny burmistrz , zakpił sobie  z Pana i usunął ze stanowiska , czyniąc Pana pośmiewiskiem mieszkańcow Sochaczewa. Dalej , w pierwszej turze wykorzystał Pana jako swoją tarczę , apotem zostal Pan kopnięty w cztry litery . Panie Stanisławie ja i moja rodzina zagłosuje na Pana jeżeli Pan stanie po stronie wyjaśniania nieprawidłowości w UM. Liczymy na Pana

(2016/02/22 21:51)

clw

@mopseko serio? dasz sobie rękę za niego obciąć, że był taki cudowny dla mieszkańców jako burmistrz? 

oczywiście, że jedyny słuszny wybór, zwłaszcza jak mieszka się na ŻYRARDOWSKIEJ, a startuje się z KARWOWA. Dawaj Stanisław dawaj, dobiegłeś za Bzure to może jeszcze wrócisz do centrum:) 

(2016/02/22 22:26)

powiem tak, jesli na prawde nie przekonuje was argument ze trzeba dac szanse ludziom, ktorzy nie są skażeni walką o koryto, przesiąknieci calym tym kolesiostwem to zrobcie po prostu doswiadczenie, wybierzcie czlowieka spoza ukladu i zobaczmy co bedzie. tak mowie o kukiz'15 :)

jesli tak bardzo wam zalezy zeby w miescie rzadzilo PIS to i tak nic nie stracicie, a przy okazji zobaczymy co z tym czlowiekiem od kukiza. wilk syty i owca cała :)

(2016/02/23 07:52)

z daje się że jeden z kandydatow mieszka na dzielnicy ktora to idzie głosowac, i to raczej on powinien byc tam radnym nie ktos z dala od problemow i spraw mieszkańcow,

(2016/02/23 11:51)

dragon jak juz sie przekonalismy na przykladzie naszego posla pana małeckiego ze miejsce zamieszkania nie ma zandego znaczenia :) nie patrzmy na miejsce zamieszkania a na czlowieka, jego zaleznosci partyjne lub nie, jego dorobek partyjny i w tym wypadku pisze w znaczeniu negatywnym,, im wiecej partyjniactwa tym wiecej zależnosci ukladzikow i ciemnych interesow.

(2016/02/23 13:02)

w ostatni weekend udało mi sie spotkac z jednym z kandydatow, z p. sylwestrem. po pol godzinnej rozmowie wiedzialem juz co to za czlowiek :) to co mnie ujelo to wrodzona niechec do kombinatorstwa, łąpówkarstwa i tworzenia jakis szemranych ukladzikow, na prawde szczery facet co latwo ocenic, widac ze nie jest po dziesiatkach szkolen jak to klamac wyborcy w oczy, mowa ciala itd, zamiast tego szera, casami mocno emocjonalna rozmowa :), w polaczeniu z tym ze to czlowiek spoza jakiego kolwiek ukladu, nie skażony partyjniackimi ukladzikami dla mnie jest to najlepsza kandydatura. Co wazniejsze nic nie jest nikomu winien - nie pozyczal od nikogo kasy na kampanie co pozniej wiaze sie z "długiem wdziecznosci", czlowiek ma czysta karte, rozmawialem z nim o akcji ktora byla organizowana w sprawie JOW, kazdy widzial samochod z banerem kukiza. pytalem sie za co to ktos wam cos obiecal? mieliscie kase? wyobrazcie sobie! ekipa ktora to wszystko organizowala nie wziela od nikogo zlotowki!!! na paliwo, czy za swoj czas. wszystko za wlasną kase. dla mnie szok ze sa ludzie ktorzy maja jeszcze jakies idee.

ponad to wierze ze nikt nie jest w stanie przekonac go zeby przemilczal jakies ciemne interesy i wiem ze jak cos takiego by mialo miejsce i by o tym wiedzial to sprzeda to opinii publicznej.

nie jestescie glupi wiecie ze jeden czlowiek nie zmieni tego kółka wzajemnej adoracji - ale byłby to niezly gwóźdz wbity w ta zabetonowaną, upartyjnioną instytucje z ukladzikami.

slowo to panow i pan z KUKIZ'15 - na milosc boska promujcie swojego kandydata, bo warto na prawde.

(2016/02/23 13:56)

W pełni zgadzam się z Kacperskyym... widać że nie jest po dziesiątkach szkoleń... ponad to nikt nie jest w stanie przekonać go żeby przemilczał co kolwiek... Jak do tej pory niedoceniany i nieodkryty... czy docenią mieszkańcy mało doświadczonego Sylwestra??? zobaczymy... zresztą ciemne interesy i niesprawiedliwość widać gołym okiem a i tak każdy ma to wszystko głęboko w ''poważaniu'' dbając o własną du@%$#Ę... i interes... szczególnie mądrala Kacperskyy...

(2016/02/23 16:11)

xyx

Niech jakis bezradny radny zrobi cos z droga do szkoły w gawłowie z karwowa,bo niedługo to tylko czołgiem bedzie mozna po niej przejechac,dziury maja juz po kilkanascie centymetrow i wciaz sie powiekszaja!

(2016/02/23 17:28)

Jednokadencyjni radni zgodnie potwierdzają że w tym stadzie każdy musi krakać jak oni, inaczej wygryzą go po pierwszej kadencji.

(2016/02/23 21:01)

Kacperskyy

Ja też jestem za przecięciem tego węzła jaki panuje w UM. Mam tyko jedno ale , dlaczego Pan sylwester mimo zapowiedzi o przedstawieniu swojej osoby i swojego planu działania zamilkł . Praktycznie my o Nim nic oficjalnie nie wiemy , a szkoda .

(2016/02/23 21:32)

kukiz15 to melodia jednej kadencji. postawcie na zaufanego czlowieka. Stanislawa Wachowskiego.

(2016/02/23 22:01)

zabczynski227 - zgadzam sie. jest na to ostatni moment.

sledziu - rozumiem ze masz swojego kandydata i swoje poglądy i to szanuje ale nie stac cie na nic wiecej niz takie populistyczne hasla? wrzucasz teksty jak za komuny na sztandarach :) dawaj cos wiecej, przekonaj ludzi, troche wiecej zaangazowania. bo na razie to przekonales mnie do jednego, ze sam nie wierzysz w to co piszesz :)

(2016/02/24 08:15)

kacperskyy widze szukasz miejsca na swoje poglady polityczne ale kukiz 15 to zly adres. szkoda bo twoje wpisy sprzed kilku miesiecy pokaqzuja ze masz racjonalne podlady a twoja propaganda mowiaca o tym ze kukiz15 nie wspieraja swojego jest dziwna bo jestes od nich

(2016/02/25 20:08)

Doskonały przykład rozmowy dwuch Polaków na forum e-sochaczew 

Nasza ojczysta mentalność o pograniczu absurdu

PSL - jedyna partia która obsadziła najwiekszą ilość urzedów ludzmi o tym samym nazwisku 

SLD - sprzedały  wiekszośc Polskich firm 

PO - nie dotrzymalo ani jednej obietnicy 

PiS - oszukal większośc Polaków obiecując 500 zł na kazde dziecko 

Partia Razem - Młode pokolenie SLD, Partia która jeszcze nie weszłą do sejmu a już przysała się do koryta dojąc 3.000.000 zł Rocznie 

Nowoczesna.pl - Lider Parti który byc może nie zdal matury, a już oszukał Polaków zachęcając kredyty we frankach, ostatnio kupil sobie dom z subwencji partyjnych których otrzymuje aż 6.000.000 rocznie ( wszystko za nasze pieniądze )  Oszukał przy tym Polaków Bo obiecal że nie nie będzie bral subwencji   

Kukiz15 -  zrzekł sie subwencji partyjnych w wysokosci 12.000.000 zł ,  w kampani wyborczej nie oszukiwal Polaków, jest jednym klubem poselkim najbardziej aktywnym KUŹWA nie ma żadnego haka .... Jak to nie ma,   popiera swoich !!! Jak tak mozna :/ 

(2016/02/26 01:49)

Szanowny ''sledziu'' z każdym twoim wpisem zapach twoich wypowiedzi jest coraz brzydszy...

daleko mi do obrony ''kacperskyyego'' co sam zainteresowany potwierdzi lecz sledzik ''pitololisz'' bzduuury...

(2016/02/26 02:13)

Toczyć spór,  skakać sobie do oczu i udowadniać kto jest lepszy 

z pewnością nie sprzyja przywróceniu normalności.  

Przecież każdy z nas dostrzega ten pewien układ władzy który 

sam siebie uważa za niby "Oświeconą Elitę" i z każdym upływem czasu 

czuje się co raz bardziej sielankowo,  

Duże uznanie dla Pana Sylwestra Goźlińskiego  za śmiałość, szczere chęci i stanowczość   

- W końcu ktoś stawił czoło i głośno, odważnie mówi dlaczego kandyduje. 

Być może nikt nie obiecuje cudów na wianku, ale z jednej tylko przyczyny. 

Znam Pana Sylwestra Goźlińskiego i wiem że jest osobą która szanuje ludzi 

i nadzwyczajnie nie każdy potrafi wymyślać bajki typu " Co ja nie zrobię aby mnie wybierzcie..."  

Ponad dwadzieścia lat osaczenia naszego miasta postkomunistycznymi strukturami 

nie raz pokazało wszelkie wykoślawienia których nawet nie muszę przedstawiać bo

sami to widzimy a jak nie widzimy to z pewnością  odczuwamy we własnym portfelu 

Z szacunkiem do wszystkich,  nie chcąc nikogo obrażać ale część wypowiedzi na tym forum 

przypomina mi właśnie tą oświeconą elitę, która być może innych uważa za kretynów,  prowokując 

wręcz wymuszając od kandydata jałowej dyskusji na jakimś tam forum....  

Przepraszam że wyrażam to w takim tonie, jednak nie sposób przemilczeć kiedy ktoś uczciwy 

staje po naszej stronie i chce walczyć o to aby nas nie robiono w konia to innym 

nagle zaczyna przeszkadzać że nie zna sie  daty urodzenia kandydata..... 

Wszystkie Sochaczewskie media miały możliwość przeprowadzenia rozmowy z kandydatem 

lecz oczywiste że nie każdym mediom jest to na  rękę..

Być może nie którzy trochę się przeliczyli ( porażka redakcji...  ) 

Natomiast pozytywne jest to że w Sochaczewie nie wszystkie publikatory 

są obojętne na wydarzenia i to co się dzieje w naszym mieście.

Tym którym zależy na rzetelności, potrafią dotrzeć do informacji,

z tego tytułu Podziękowanie i ukłon w kierunku tych którzy nie unikali kontaktu....   

Dla wszystkich złośliwych którzy tak bardzo pragną wiedzy 

lekko się uśmiecham i załączam krótka notkę.... 

Uśmiecham się bo Ci złośliwi dobrze wiedzą że forum czy facebook

to raczej nie miejsce na dyskusje która tak naprawdę do niczego nie prowadzi

Kłaniam się i bez względu na różne poglądy 

Życzę Wszystkim Miłego Dnia 

Robert H.   

(2016/02/26 06:50)

(2016/02/26 06:52)

Stowarzyszenie na rzecz Nowej Konstytucji Kukiz’15, działające na terenie powiatu sochaczewskiego popiera kandydaturę naszego kolegi Sylwestra Koźlińskiego startującego w wyborach uzupełniających do Rady Miasta w okręgu wyborczym nr 7 w Sochaczewie z listy KWW W’15.

Wspólnie byliśmy zaangażowani w działania Ruchu JOW (Jednomandatowe Okręgi Wyborcza). W tym czasie Sylwester dał się poznać jako uczciwy, mocno zaangażowany w sprawę działacz społeczny.

Wiara w społeczeństwo obywatelskie, chęć aktywnego działania na rzecz lokalnego społeczeństwa to jego podstawowe atuty.  Jest osobą, której można zaufać i na której można polegać.

Zachęcamy mieszkańców okręgu nr 7 do oddania głosy na SYLWESTRA KOŹLIŃSKIEGO.

W imieniu członków Stowarzyszenia

Krszysztof Kubik

(2016/02/26 15:19)

Drodzy mieszkańcy Sochaczewa,

Zarząd Stowarzyszenia WoJOWnicy’15 udziela poparcia Sylwestrowi Goźlińskiemu w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Sochaczewie , startującego z KWW W’15. Kandydat to osoba od początku bardzo zaangażowana w społeczne działania Pawła Kukiza, czyli kampanie prezydencką i referendalną oraz wybory parlamentarne. Sylwester Goźliński cały swój wolny czas spędzał na propagowaniu idei poprzez spotkania lokalną społecznością, Ponadto poczynił skuteczne kroki, by obsadzić jak największą liczbę osób w obwodowych komisjach referendalnych. Cechuje Go szczera wiara w idee: oddolności, transparentności, etyki i patriotyzmu, a także uczciwość i zapał do ciężkiej pracy przywracania Polski Obywatelom. 

Kandydatura została wyłoniona podczas spotkania, które miało miejsce 9 stycznia 2016 r. Wszyscy uczestnicy zgodnie uznali, że najlepszym i najrzetelniejszym kandydatem będzie Sylwester Goźliński. Otrzymuje On również pełne poparcie i zaufanie Zarządu Stowarzyszenia WoJOWnicy’15. Mamy nadzieję, że Państwo – mieszkańcy Sochaczewa – również go nimi obdarzą i przyczynią się do pozytywnych zmian w mieście.

Z poważaniem

Zarząd Stowarzyszenia WoJOWnicy’15

(2016/02/27 01:31)

(2016/02/27 01:36)