Wycięte drzewa na Staszica - rusza przebudowa ulic

/ 11 odpowiedzi
W końcu coś się rusza, drzewa już wycięte, lada dzień coś się będzie ruszać :):)
a propos wyciętych drzew, to chyba czekają na amatorów drewna na opał, by im wlepić parę złotych kary, bo jakoś sprzątnąć już nie było komu... Ale coś ruszyło, fakt. Nie ma co narzekać

(2013/04/06 20:21)
ale smutny widok - Staszica już w połowie  pozbawione drzew ! a to drzewa przeszkadzały w remoncie drogi?????  , nie znam się na tym ale co proponuje się zamiast tych wieloletnich roślin - może  beznadziejne donnice jak na Traugutta gdzie co roku  odnawia się  nasadzanie sadzonek - zresztą za nasze pieniądze ... wspomnicie moje słowa nie będzie na Staszica drzew ale drogi  super też nie będzie !

(2013/04/07 17:46)
komu przeszkadzały te drzewa?? bedzie następna patelnia jak na pl. Kościuszki

(2013/04/07 22:15)
skoro zostały wycięte drzewa to znaczy że przeszkadzały na pewno ulica będzie szersza i już jest powód do wycięcia , zaczął się remont a już się nie podoba to co się tam dzieje.

(2013/04/07 22:25)
Kurcze tak czytam i w ogóle nie rozumiem was wszystkich !!!!
Nie zaczęli by robić to  byscie narzekali !!!
Zaczęli robić też narzekacie !!!!!
Jak scieli to mieli pozwolenie , i w planach na pewno one przeszkadzały , przecież ooo tak sobie ich nie poscinali bo mieli kaprys albo z braku zajecia !!!!!!!!

(2013/04/07 22:36)
naprawdę nie narzekam ,że zaczęto remont tylko czemu  wycina się drzewa ... do tej pory wymijały się  z rozsądną  prędkościa nawet autobusy - nie można skupić się na jakości nawierzchni a nie poszerzać !

(2013/04/08 20:52)
Medika ale popatrz na to inaczej !!!

Wycieli drzewa na Staszica , ale może za to postawią wielką PALMĘ  ( jak w Wawie ) na rondzie na Żyrardowskiej jak skończą remont wiaduktu bo podobno i mają rondo poprawiać . 
A potem wytną wpi..du wszystkie drzewa w parku na muszli i postawią market . Ale za to posadzą żywopłot wokół niego . Trzeba patrzec na to pozytywnie .

(2013/04/09 15:13)
rzeczywiście nie pomyślałam ... palma , kokosy i słonko raz w tygodniu ! piękna ulica Staszica - może lokalny deptak ... kawiarenki , parasole

(2013/04/11 14:55)

generalnie cos slyszalem ze maja upchnac sciezke rowerowa? nie wiem czy to prawda. drzew szkoda ale bardziej chyba amortyzatorow oraz nerwow jak jedzie sie staszica.

ciekawe co z robia z brukiem? bo jak mozna zauwazyc to asfalt jest wylany prosto na kocie lby :)

a czy to nie jest jakis zabytek czasem? przeciez to chyba jest przedwojenna jeszcze ulica? :) oby jakis konserwator sie nie przyczepil :)

(2013/04/11 15:03)

iks
A mogę wiedzieć po co tam szersza ulica? No chyba żeby jeździć szybciej i rozjeżdżać dzieci ze szkoły. Droga tam ma być równa jak stół a nie szeroka. To niezłe piekiełko będzie w upały.

(2013/04/12 14:16)
Tyle postów w jednej sprawie przebudowy Staszica, a można by ich uniknąć prezentując plan przebudowy tej ulicy. Pokazać czy: będą ścieżki rowerowe, miejsca parkingowe i gdzie, jakie oświetlenie, odwodnienie (aby nie takie jak na Traugutta!). Z tych pytań wynika ,że plany przebudowy Staszica są "radosną" twórczością urzędników UM czy Starostwa, bez jakiejkolwiek konsultacji z mieszkańcami. Może warto ich spytać czego oczekują od tak dużej inwestycji. Być może nie tylko równej przez niecały rok jezdni? Może nie wiem wszystkiego i plany były konsultowane z mieszkańcami i uwzględnione są ich sugestie i potrzeby. Jeżeli tak to proszę odpowiednie służby UM i Starostwa o informację i wskazanie, jak bym mógł, jako mieszkaniec ulicy Staszica, się z nimi zapoznać.

(2013/04/23 21:28)