Wyniki wyborów 2015 Sochaczew

/ 20 odpowiedzi / 4 zdjęć
już na godzinę przed ogłoszeniem wiedziałem, kto zwycięży ponieważ Pochanke z TVN 24 była ubrana w żałobny czarny strój,zgodnie z oczekiwaniami Prezes J.Kaczyński rozpoczął od "apelu poległych",Marta Kaczyńska nie wiedzieć czemu została zaproszona w pierwszej kolejności na scenę,potem wiele podziękowań spłynęło z ust Prezesa,i ktoś mu przypomniał że jest na sali Pani Beata Szydło ,łaskawie zaprosił na podium i nawet kwiaty dostała,chyba się rozchoruje (B. Szydło) bo coś słabo wygląda i Prezes będzie musiał wziąć ciężar premierowania na swoje mocarne bary,poza tym-dobry wynik Nowoczesnej,SLD utopione przez L. Millera poszło  na szczaw,PSL załapał się ale nie będzie już języczkiem u wagi i chłopi będą szeregowymi posłami (a tak dobrze im się lody kręciło) ,Kukiz będzie rozrywany na koalicjanta (nieformalnego),,i to by było na tyle,w audycji udział wzięli.....
Co do peeslu to mam nadzieję ,że polegną , i nie będą już stawiać jakichkolwiek warunków , a Orliński pójdzie na gospodarkę wraz z bratem, tak Nam dopomóż bóg.

(2015/10/25 23:33)

(2015/10/26 05:15)
                nie wiem czy jak komuś rośnie to jest dobrze

(2015/10/26 05:29)
W sumie wręcz nie cierpię PSL-u , natomiast z tych trzech kandydatów z Sochaczewa na Wiejską najbardziej zasłużył Orliński. Głosowałem na inną opcję polityczną. Jednakże ani Małeckiemu ani Podsędkowi nie należy się mandat. Pierwszy w sejmie zasiadał 4 lata i odnoszę wrażenie, że był wolnym słuchaczem, a nie posłem. Dziwię się ludziom, którzy głosowali na jego osobę, ponieważ to utwierdza mnie w przekonaniu, że nic w tym kraju się nie zmieni. Głosuje się zawsze na ludzi kompetentnych, którzy mają coś do zaproponowania, na czymś się znają, mają wizję. Z całą sympatią dla Pana Małeckiego, ale na czym on się zna i co robił w tym sejmie przez 4 lata ? O Panu z Nowoczesnej nie będę wypowiadał się, ponieważ nie ma to większego sensu i Natomiast zastanawiam się, jak ten Petru chciałbym realizować swój program z takimi ludźmi.

(2015/10/26 07:29)
90 interpelacji i wystąpień to wg Ciebie mało?

(2015/10/26 09:09)
Dlatego głosowałem na człowieka który działa i jest naprawdę doceniany przez mieszkańców,a naszej cudownej władzy radzę brać przykład z pana Józefa Kurka ;),natomiast na żółtej karteczce nie zakreśliłem nic z powodu braku odpowiedniego kandydata.

(2015/10/26 09:36)
a to na ilość się idzie? czy na jakość? 

(2015/10/26 09:38)
90 interpelacji i wystąpień to wg Ciebie mało?

Tak, tak i nic z tego nie wynikało. Proszę zrozumieć, że Polacy nie włożą interpelacji do garnka. 

(2015/10/26 09:45)
A co ma wynikać kiedy PO przy żłobie?
W najlepszym przypadku przerobią na sieczkę - przykład Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.
Co zrobili posłowie z koalicji (PO +PSL) dla Sochaczewa?
Null, zero, nothing...!

(2015/10/26 11:53)
PO i PSL włożyło nam do garnka... :)))) ...jabłuszka... ;)

(2015/10/26 11:55)
Czy ja napisałem , że PO lepsze ? Zaznaczyłem tylko , że jeżeli mamy dokonywać wyboru na danego kandydata tylko ze względu na to, że jest z Sochaczewa to lepiej może byłoby pozostać w domu. Ja zawsze głosuje na kandydata, który może gwarantować, że coś wniesie do sejmu (ekonomistę, prawnika albo też przedsiębiorce). Osobę , która swoją wiedzą będzie mogła wpływać na procesy zachodzące przy uchwalaniu ustaw. Nie głosuje na historyków, politologów oraz socjologów, bo to strata głosu. Głosując na takie osoby jestem pewien, że taki poseł nic nie będzie miał do zaproponowania. Czy Pan Podsędek lub Pan Małecki znają się na ekonomii , podatkach (potrafią podać definicję podatku tonażowego) albo potrafią zaproponować rozwiązania , które wpłyną pozytywnie na życie Polaków? Wątpię.  

(2015/10/26 12:18)
Nie no, zgoda. Tyle tylko, że za rządami partii nie stoi ani pan Podsędek, Orliński czy Małecki.
Za tymi panami stoją potężne lobby korporacji...finansowych, bankowych, prawniczych, farmaceutycznych i pozostałych dobroczynnych organizacji. No za PiSem stoi ich zdecydowanie mniej ;)
Ci ludzie są tylko marionetkami, więc o co właściwie chodzi?
Śmieszą mnie komentarze głosuje na tego czy tamtego.
Nie w tym systemie. Tu nie ma mowy o zaangażowaniu posła. Mało który zna się na czymkolwiek. Wykreowani, nauczeni ładnej wymowy, finezyjnych zwrotów, często wykształceni właśnie w tym kierunku.
Ja rozliczam w tym banksterskim systemie nie posłów, a partie polityczne.
I dodam jeszcze tak, nie wierzę, żeby któryś z naszych kandydatów nie chciał zrobić czegoś dobrego dla naszego miasta. To jest jakieś szczucie...

(2015/10/26 13:43)
komentarz Kwacha na wynik lewicy

(2015/10/26 18:24)
prosze ile kazda z partii wyciagnie z naszych portfeli.

(2015/10/27 13:17)
No co Ty @kacperskyy, Kukizy nie chcą kaski??? Honorowe chłopaki i dziewczyny :)

(2015/10/27 15:07)
i powiem wiecej :) majac swiadomosc ze kasa od panstwa to latwa kasa, ze duzo trudniej konkurowac z partiami dostajacymi miliony z panstwowej kieszeni to i tak kukizy nie chca zmieniac ruchu spolecznego na partie bo nie chca wyciagac nam z kieszeni kasy..
to jest honorowe dopiero... jak to mowią: "ciasne ale własne" albo "z szablami na czołgi" ale kasy od obywateli kradł nie bede.

(2015/10/28 08:19)
I za to ich lubię, nie za lidera :)Moja opinia jest taka, że największym niebezpieczeństwem dla ruchu Kukiz'15 jest Paweł Kukiz.

(2015/10/28 12:52)
dla pis - kaczynskidla korwin - korwindla sld - leszekdla nowoczesnej - swetru
tak to juz jest.. liderzy nie maja latwo :)

(2015/10/28 14:25)
Otóż to, otóż to @kacperskyy :) :) :)

(2015/10/28 17:08)