wyniki wyborów w Sochaczewie 2014

/ 97 odpowiedzi

Na tym forum każdy się pogubi.

Podstawowa zasada to mieć swoje zdanie , najlepiej oparte na faktach . Wówczas krzykacze kończą dyskusje z Toba.

Jeżeli ich nie zaskoczysz to zniza cię do swojego poziomi, a potem pokonają doświadczeniem:)

(2014/11/17 23:53)
PROŚBA DO REDAKCJI: ZABLOKUJCIE W KOŃCU BIDONOWI IP!!!!!!
Nie możemy już czytać tych bredni Dorat Jarli i innych głupich loginów pana bidona, mamy dość!

(2014/11/18 00:10)
A propos jarl, panowie tam Kacpersky i inni skoro ja zacząłem z wami kulturalnie rozmawiać to mam nadzieję że jesteście w stanie podejmować na takim samym poziomie dyskusję

wybacz ale zeby rozmawiac z toba na tym samym poziomie to musial bym zejsc do piwnicy.

(2014/11/18 07:51)
Tak żeby rozładować napięcie:

Podstawowa zasada na tym forum, to zakładać każdego dnia inne konto, aby pisać pod nowym nickiem :)

Pozdrawiam.

Skrajnie ultralewicowy, światowy, wyzwolony leming - emigrant czytający żydofskie szmatławce, oglądający Lisa o poranku i co wieczór broniący tęczy w WARSZAFFFCE!
knyszewr

PS
Szczawiu dzięki za słowa uznania. Zmywam się z tego syfu.

NOTA DO ADMINISTRATORA esochaczew.pl:
Weź się człowieku obudź, mamy rok 2014!
Wprowadź wreszcie jawne IP przy każdym poście, przecież sami gotujecie sobie tutaj szambo, w którym nikomu normalnemu nie chcę się babrać.

(2014/11/18 09:04)
knyszewr podpisuje się pod twoją notą!

(2014/11/18 09:13)
Popieram knyszewr co do publikacji IP przy każdym poście.
Może być też na boku małe info od kiedy użyszkodnik jest na forum i ile postów już stworzył.

(2014/11/18 09:20)
O wielowcieleniowiec robi w ga.......Nie martw się Olaf nie zrobią tego.Tobie i tak ukradną IP nieprawdaż.Widać,że powróciłeś do PIS.Ty to jednak masz swoje zdanie!

(2014/11/18 09:41)
hahaha olaf niepartyjniak :D a na NK! pisiorze... na 40 zdjec.. 38 masz w tle z autobusem PIS, logiem partii PIS, koszulka PISu, samo logo pisu z roznych perspektyw... smieszne to troche ja mowisz do kogos.. partyjniaku :D

(2014/11/18 10:27)
Olaf głosuje na ludzi. Byle nie z peło.

(2014/11/18 10:30)