WYPRZEDAŻE

/ 5 odpowiedzi
dziś  próbowałam  wydać pieniążki , bo po świętach  spodziewałam się  dużych obniżek - tak o tym trąbią  media ... ale  sochaczewski handel ani drgnie !  sprzedawcy  przywiązani do zalegającego  towaru  nie chcą  go  wyprzedać , próżno  szukać  obniżek , nie warto  się  wysilać  - za chwilkę  remanenty  i będą przewalać , spisywać , siedzieć  nocami  a kupujący  nie skorzystają  .... czyli  jedziemy  do  Londynu
ha ha ha ha spoko!!!!!!!!!!! widać zostaje nam tylko Wawa

(2010/12/29 20:12)
Ech już się przyzwyczaiłam, że w tym naszym miasteczku nie można liczyć na jakieś wyprzedaże. Wolę pojechać do Wawy tam przynajmniej jest wybór a ceny porównywalne z tymi u nas, przy wyprzedażach nawet niższe...

(2010/12/29 22:18)
Wczoraj odwiedziłam Warszawę i obkupiłam się, wydając naprawdę niewiele pieniędzy. W Sochaczewie od dawna nie robię zakupów. Wolę odwiedzić stolicę albo zajrzeć na allegro niż przepłacać.

(2010/12/30 08:48)
Zapraszam do sklepu Trekotravel na Warszawską 44 - wyprzedaży jeszcze nie ma, ale są promocje np. na nowe modele butów HiMountain + skarpety trekkingowe gratis, poza tym przy większych zakupach oraz przy kolejnych można otrzymać spore upusty...10% a nawet 20%  a to czego nie ma w tym momencie w sklepie zawsze można zamówić  :)

(2010/12/30 13:49)

Zapraszam do sklepu obuwniczego "JEN" przy ulicy Staszica 10. Obniżka obejmuje wszystkie modele obuwia zimowego i nie tylko zimowego. Rabaty sięgają nawet do -80%.

Zapraszamy serdecznie

(2011/01/05 21:21)