Wyremontowane kramnice do remontu

/ 9 odpowiedzi


Kramnice otwarte!

zobaczcie co sie dzieje na rogu przy skrzyzowaniu. pierwsze deszcze a juz elewacja sie sypie, woda leci potokiem po murach. piekne te nasze kramnice

"W otwarciu wzięli udział m.in. Marszałek Adam Struzik, posłowie Maciej Małecki i Julia Pitera, władze miasta, powiatu i ościennych gmin, radni obecnej i poprzednich kadencji, Honorowi Obywatele Sochaczewa, księża, dyrektorzy miejskich szkół, przedszkoli, zakładów i firm, delegacje z Melton i Gródka miast partnerskich Sochaczewa.

Wszyscy zgodnie podkreślali, że kramnice zmieniły się nie do poznania, są piękne, funkcjonalne, obiekt robi ogromne wrażenie"

moze teraz zaprosimy pana marszalka, pana maleckiego, pania pitere oraz wladze miasta oraz powiatu do naprawy zchrzanionego remontu?

widac ze za co sie p malecki lacznie z panem burmistrzem nie wezma to zostanie to zchrzanione. bitwa o kolej sie sypnela, teraz kramnice sie posypaly... wazne aby sie pokazac i aby ludzie mowili a wykonanie to juz jest nie wazne.

przepraszam zapomnialem dodac:

"W uroczystym otwarciu kramnic, odrestaurowanych za ponad 9 mln zł, udział wzięli......."

(2013/09/17 10:01)

iks
Czy ten zegar wreszcie będzie chodził? Wstyd!

(2013/09/17 10:15)
Dobra dobra. Oni tynku nie kładli. Wyglądało ok, a musiało wyglądać bo termin gonił.
Teraz tylko pytanie czy wyegzekwują od wykonawcy gwarancje za fuszerkę.

Może się okaże że firma wykonawcy już nie istnieje.

(2013/09/17 10:34)
Czy ten zegar wreszcie będzie chodził? Wstyd!


Zegar to metafora postępowości naszych władz miejskich.
Więc cieszmy się że się nie cofa ;)

(2013/09/17 10:35)
 No niestety , kolejne jakoś kiepsko wydane pieniądze, nota bene  chyba firma która wykonywała wg. umowy powinna za to odpowiadać.
 
To otwarcie z pompą przypomina otwieranie niedokończonych   obiektów za czasów Gierka/asfalt jeszcze gorący, przecięcie wstęgi, klapa rąsia , buźka, goździk ale oddano do użytku 2 dni przed terminem, propaganda sukcesu/, ale czy jednak odbiór nie powinien się odbywać przez zespół a przynajmniej jedną osobę która ma pojęcie o sprawach budowlanych np. Inspektora  Nadzoru Budowlanego itp.

(2013/09/17 12:04)
Hehe, "Otwieracze" chodakowskiej Biedronki powinni się uczyć otwierania od "Otwieraczy" Kramnic Miejskich. Ciekawe ile UM (czyli my, podatnicy) zapłaci JM za ten przestój w otwarciu "Biedry". Bo mniemam, że JM wytoczy UM-owi proces w tej sprawie.

(2013/09/17 14:11)
Przeciwko komu, rzece co się Bzura nazywa?
 No może władze miasta odpowiadają za    opady deszczu i obsunięcie się skarpy w związku z tym. Jeżeli wygrają jakiś proces to trudno tzw. c. dalszy holocaustu ekonomicznego, trwa już 24 lata.

(2013/09/17 22:53)

Tak, przeciwko rzece, która jakoś wczesniej nie podmywała sklepu SPAR, który nie zagrażał interesom chodakowskich przedsiębiorców tzw. sklepikarzy. A ta rzeka nazywa sie Utrata. Brawo Olaf, brawo. Widać, że wiesz co i jak gdzie się znajduje.

(2013/09/18 07:54)
To już ponad 20 wiosen jak nie mieszkam w Chodakowie toteż wyleciało jakoś, a teraz ciągle pada to  masz przyczynę. Sprawa nie jest oczywista, Inspektor Budowlany stwierdza to co stwierdza, a miasto nie miało obowiązku dokładać się i przygotowywać podłoża dla prywatnego inwestora. Sprawa może ciągnąć się latami, biegli sądowi,badania, ekspertyzy itd  a wynik wcale nie jest przesadzony.

(2013/09/18 08:26)