Wywóz nieczystości

/ 2 odpowiedzi
Witam. Czy ktoś może mi polecić solidna firmę zajmująca sie wywozem szamba. Posiadam szambo eco z roztaczaniem i niestety nasze okoliczne firmy do których sie zgłaszałam robią tylko pół usługi to znaczy wybierają ze zbiorników ale już wyjęcie kosza tzw separatora i przemycie wkładów nie sa w stanie zrobić. Wykracza to ponad ich możliwości lub za mocno by sie przepracowali. Najlepiej to byłoby wziąć pieniądze i nic nie robic. Jesli ktoś zna firmę która podejmie sie wykonania takiego zakresu prac bardzo prosze napisać.
W naszym mieścieogólnie brak jest wszelkiego rodzaju firm, które wykonują swoją prace solidnie wg nowych standardów, wszystkie prawie by tylko chciały dużo brać za samo już pojawienie sie a o jakości i fachowości swojej pracy nie maja pojęcia.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sochaczewie nie chce się podjąć wyzwania czy koszt zabawy za duży??

(2018/10/18 21:04)
Proszę zadzwonić pod 46 862-82-30 wew. 27 i zapytać o czyszczenie filtrów szamba eko. Być może będzie trzeba najpierw opróżnić szambo we własnym zakresie a ekipa ZWiK-u dokona czyszczenia filtrów i kosza, ale szczegółową informację uzyska Pani w BOK

(2018/10/18 21:20)